idõjós1010 2014 dec. 13. - 00:07:43
(10/10)
Mindenkinek megvan a maga kategóriája amit szeret, amiért rajong, és ez így normális is. Viszont kategórián belül is vannak drágább autók, melyek saját korukban is értek valamit. Vannak trabi rajongók, de a maga korában szerintem senki sem rajongott érte. Az idõ tette népszerûvé. Egész egyszerûen szerintem népautóknak nem érdemes mûsort szentelni.
breeder 2014 dec. 12. - 22:00:00
(9/10)
*nosztalgia érzést

Na Mike bátyó vett egy Ferrarit! :-)
Végre! :D
breeder 2014 dec. 12. - 21:20:44 Előzmény idõjós1010
(8/10)
Igen, a sima Autókereskedõkben mindig egy autóról szól(t) a mûsor, és valóban voltak elég tré autók is, amik nekem sem tetszettek, de attól még azok is klasszikus verdáknak számítanak, sõt hogy tovább menjek, van akiknek pont azok a kis kuriózumnak számító verdák tetszenek, amiktõl mások rosszul vannak. Mi a családban ezeket csak szimplán kávédarálóknak hívjuk. A kis Polski, Trabant, Vartburg is klasszikus klasszikus autónak számít, pedig - hát hogy is fogalmazzak - egyik sem egy Ferrari. De így szép az élet. Egyikünk a sportverdákért rajong, van aki az amcsi márkákért, van aki meg a nosztalgia érést keresi, mert mondjuk egy Trabi volt az elsõ autója. :)

Én csípem ezt a mûsort is. Mike érdekes helyeken jár, és érdekes, szép autókat (esetenként motorokat) ad-vesz.
mad075 2013 máj. 10. - 05:14:14
(7/10)
Sziasztok!Nemrég költöztünk és az új címen nem tudom nézni a sorozatot.Nem tudjátok hol nézhetném meg az interneten az utobbi két részt???
idõjós1010 2013 máj. 05. - 22:45:40
(6/10)
Én egy részt láttam ebbõl a cserebere évadból, abba nem nagyon piszkolta be a kezét
cellasto 2013 máj. 05. - 20:49:14 Előzmény fergusson3
(5/10)
lesz új évad az autókereskedõkbõl :)
sokkal színvonalasabb,mint ez a trágya...
idõjós1010 2013 ápr. 25. - 00:12:52 Előzmény fergusson3
(4/10)
A régi részekbe gyakran választottak olyan autót ami egyáltalán nem volt soha sem menõ, sem drága autó, de még szép sem, és akkor arról az egy iszonyatos autóról szólt az egész mûsor. PL Mini Moke, Bugeye Sprite, de tán még Wolksvagen bogár is volt, meg egyéb miniatûr, fél évszázados fapados nyomorék tucatautók. Arról már nem is beszélve mikor a régebbnél régebbi, ocsmányabbnál, ocsmányabb Land Rover-ekkel foglalkozott (vagy 4 különbözõ típust felvonultatott belõlük, melyek közül tán volt 1 darab ami ért is valamit). Ezekben az új részekben ahogy nézem, részenként legalább 4 különbözõ autót láthatunk, amibõl legalább egy még tetszik is, szóval én örülök neki. Mert annak semmi értelme nem volt amikor a Discovery Channel-el leadták heti ötször a Mini Moke-ot, és akkor leshettem hogyan szereli Ed 30 percig.
fergusson3 2013 ápr. 18. - 11:37:36 Előzmény cellasto
(3/10)
Hát azért az túlzás, de tény, hogy Ed nélkül nem ugyanaz.:) Igazán vele tarthatott volna, úgy talán kicsit szinesebb lenne a mûsor. Minden esetre tetszik a mûsor, de a hagyományos Autókereskedõk jobb.
yiw 2013 ápr. 07. - 15:06:38 Előzmény cellasto
(2/10)
ja ja de csak azért tud autókat eladni mert a muksó ismert személy... Így könnyû!
cellasto 2013 ápr. 03. - 22:47:55
(1/10)
Ed nélkül egy kalap f@s ez az ember...