Téma: Aviátor

fisherman 2006 okt. 05. - 12:09:25
(6/146)
Hosszú volt, túl amerikai, túl dokumentumszerû és egy picit vontatott. És mégis tetszett! No persze milyen legyen egy életrajzi alkotás. Furcsának találtam, hogy mindezek ellenére lekötött, sõt még foglalkoztatott is, hogy vajon ugyanúgy történt e valóságban. És igen.
Nem olyan rég láttam egy dokumentumfilmet H.H. életérõl. Érdekes volt. Az ott látottak alapján a készítõk nem igen tértek el a valóságtól.
Igen, L.D.C. pedig jó színész...
vizinyúl 2006 okt. 05. - 11:14:33 Előzmény Timon
(5/146)
Hát... Akkor esetleg még ajánlhatom neked (ha szabad) az Ez a fiúk sorsát (Robert DeNiro-val), A teljes napfogyatkozást és az Egy kosaras naplóját... :)
Timon 2006 aug. 25. - 13:41:51
(4/146)
Díjzápor hullott a filmre, és teljesen jogosan.Leonardo DiCapriot sokáig nem tartottam nagy színésznek, de miután megnéztem a Gilbert Grape-et és ezt a filmet, megváltozott a véleményem, nálam bebizonyította, h. igenis tehetséges színész, érdemes felfigyelni rá.
poharne 2006 júl. 29. - 18:14:57
(3/146)
bevallom... bealudtam a film végén... :) ez pedig ritkán esik meg velem, fõleg délutáni videózáskor... :)
szerintem hosszú volt, lassú volt...
persze érdekes is... és nem mondom, hogy rossz, de... elsõsorban hosszú, lassú, monoton...
7/10
Newcastle United 2006 júl. 15. - 13:07:08 7/10
(2/146)
Nekem tetszett. Jól felépített, igényes, történethû film, méghozzá remek színészekkel. És le a kalappal DiCaprio elõtt is, a Titanic óta erõsen beskatulyázták, ahonnan nehéz volt kitörnie, de úgy látszik sikerült.
ReBii 2006 júl. 14. - 21:16:37
(1/146)
Nem is tudom, lehet , hogy ezeregyszázhuszonnégy díjra jelölték, de szerintem nem egy jó film . . . szerintem!