Téma: Az 5. íz

10/10
jomahart 2015 márc. 15. - 19:16:48 10/10
(6/6)
Annak ellenére, hogy baromira nem szeretem a magyar filmeket úgy általában, ezt nagyon szívesen néztem, sõt másodszor is nagy élvezettel.
2/10
adamnagysweetmovie 2014 máj. 08. - 13:31:33 2/10 Előzmény olahmiki1959
(5/6)
Biztos a Patkánypörkölt c. deathmetál számra gondolsz, nem arra a lírai zsebkendõcsalogatóra.
1/10
sioux 2014 máj. 03. - 18:32:35 1/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(4/6)
Az a "nagybajszú csávó" Dánielfy Zsolt, abszolút középszerû színész, aki fidesz vonalon nyomulva jellegzetes helyi uram-bátyám karriert futott be, pl. nemcsak városi képviselõ, hanem kibulizta magának az ifjúsági néplélekrõl semmit sem tudó csinovnyikok tervezte skatulyából kihúzott (volt iskola) ifjúsági ház büféjének tulajdonosa/bérlõje jogát is. Az egész olyan pitiáner... Mit várunk egy filmtõl, amelynek rendezõje a beszélni is csak monotonon motyogni tudó debreceni önkormányzati tv igazgatója?
olahmiki1959 2014 máj. 03. - 05:05:06
(3/6)
Hát, - tudom, háttal nem kezdünk mondatot, pontosan ezért ülök szemben a számítógéppel, aztán ez néha segít, néha nem - úgy látszik, nem könnyû feladat fiatalokról szóló filmet csinálni, fiataloknak...
Szétesõ történet, (hogy ez miért törvényszerû a mai magyar filmeknél, fogalmam sincs), teljesen életszerûtlen, csikorgó, álvagány párbeszédek, (egy jó dramaturg nagyon elkelt volna), hihetetlenül gyenge képességû színészek, (ha õk a jövõ színésznemzedéke, akkor itt nagyon nagy bajok vannak), a kongó, gyenge hangminõség, és a beszédet elnyomó, erõs háttérzaj az élvezhetetlenség határát súrolta, (a hangmérnököt 10 év gályarabságra ítélném, baromi szerencséje van, hogy ez a büntetési forma már nem létezik), egyedül talán az operatõr munkáját lehet dicsérni, aki szép, hangulatos, õszi felvételeket készített, bár ez a tény sem volt képes a sírból visszahozni ezt az amatõrfilmes alkotási színvonalat se nagyon megütõ, abszolút feleslegesen elkészített vacakot.
Hogy mi volt ezzel a "filmmel" (nem véletlenül használtam idézõjelet) az alkotók célja, nem nagyon derült ki - "Ne drogozzatok, gyerekek, mert az nem szép dolog, de nem ám!" - talán valami ilyesmi lehetett.
Ja, majd' elfelejtettem.
A gitáros srác által játszott és énekelt szám jó volt, az akkordok is stimmeltek, a többi zene egy hajítófát nem ért.
2/10
adamnagysweetmovie 2014 máj. 02. - 21:18:22 2/10
(2/6)
A drog rossz.
Metál helyett népzene.
Félreértés helyett szerelem.

A filmbeli nagybajszos csávó nyitotta meg a nagyerdei stadiont, 3 fõpappal:D
Mondjuk Lukács Laca jobb lett volna, hamár Loki és metál.
2/10
adamnagysweetmovie 2014 máj. 01. - 15:39:31 2/10
(1/6)
" Huszárik Zoltán pályázat."
Különösen illik egy 78 perces kamaszokról szóló tévéfilmre:DD