10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 15. - 19:21:05 10/10
(418/678)
mekkora szar ez az online játék

2. kérdés, bejelöltem Mandelát, 40 milkát tettem rá, az is volt a jó válasz, erre kiírja a gép, hogy a helyes válasz AL Capone és elbuktam mindent:D:D:D:D röhejes...azóta nem tudok visszalépni ráadásul 0-ról indulok

CSALÁS AZ EGÉSZ MÛSOR, ha NEM IS, AKKOR IS A SZERVERT IGAZÁN MEGJAVÍTHATNÁK...
picigyongy 2010 dec. 15. - 13:04:01
(417/678)
Abba beletörödtem , hogy pergõs - tehát még horgolni sem tudok közben , de a válaszokat nem látom ! Éljen az ifjabb nemzedék , akik szõképpel tanultak - errõl is lehet vitatkozni...de olyan , mintha kirekesztenék az idõsebb generációt : fiataloknak szól.
kozmamonika 2010 dec. 15. - 11:42:13
(416/678)
Tökéletesen meg tudlak érteni. Valahogy én is így vagyok vele. Nem lesz a kedvencem soha ez a mûsor, de egy kvízjáték már úgy kellett, mint egy falat kenyér. Azért egy-két kérdésnél rendesen meghasaltam volna én is. De technikai hibákkal valóban teli van ez a mûsor. A sok locsogás közben miért nem írják ki a monitorra válaszokat? A Vágónál végig kint volt mind a 4 lehetséges válasz. Úgy látszik, nem tudják, hogy emberi emlékezés és érzékelés 82%-ban a vizualitásra épül. Pláne, ha az ember nem bámulja egyfolytában a képernyõt, mert pl. vasal közben. Pedig ezeken lehetne javítani.
Az ordibálásért egyébként nem Rákóczi a hibás. Tõle ezt várják el. Talán ezért is nyerte meg a castingot. Vágó erre valószínûleg nem volt hajlandó erre a ripacskodásra. Ezért mennie kellett. Olyan egyszerû ma már mindenkire ráfogni, hogy öreg. Mintha az priusz lenne manapság.
8/10
baalee 2010 dec. 15. - 11:36:36 8/10
(415/678)
csatlakozok azokhoz akik azon a véleményen vannak, hogy Rákóczi nem jól vezeti a mûsort azon kívül, hogy ordibál szerintem idegbeteg is... túljátssza magát és számomra miatta nézhetetlen az egész.
picigyongy 2010 dec. 15. - 11:36:06
(414/678)
Megnézed - megnézzük.
Engem az is zavar - ez nem a mûsor hibája, hanem az én elvárásom lenne - , hogy nem lehet " hallgatni " - közben ezt- azt csinálni..Nem hallok hozzá információkat - utána sem ....szóval nem tudom néha, hogy mi is volt a jó....Balról jobbra , alig látni a táblákat : a hatalmas elnyelõ gép ...és ez engem idegesít....Jobban mondva nem csodálom, hogy nem Vágó vezeti - az õ tudásához képest nagyon nívótlan lenne....
pozsizsuzsi 2010 dec. 15. - 10:02:21 Előzmény Sziluett2
(413/678)
Ja. És amikor ráközelítenek végre a pénznyelõre, akkor már csak a bukta összege van kiírva rá. Nagyon okosak.

Hócipõm tele, de valahogy mégis mindig megnézem. Szerintem ez csak azt mutatja, hogy mennyire ki vagyok már éhezve egy (normális) kvízmûsorra.
elizabeth2 2010 dec. 15. - 09:02:00
(412/678)
A játék jó lenne, de ez a Rákóczi borzalmasan rossz mûsorvezetõ, és miatta nézhetetlenné válik a mûsor!!!!!
Hogy tudták ezt ide betenni?
topikos8 2010 dec. 14. - 20:05:37
(411/678)
Azért érdekes, hogy engedi a tv2 a beordításokat. Az elsõ beordító a nézõk közül ezt ordibálja, és a neki megfelelõ válaszok:

1. Gyerünk!
2. Okosan!
3. Hajrá!
4. Figyelj!

És a büdös életben nem jönnek rá, hogy bunda a mûsor.

Kifinomultabban: külföldi milliomosban úgy bukott le egy játékos, hogy a nézõtéren folyamatosan köhögött vki a kérdéseknél (köhögés hossza és hasonlóból következett a helyes válasz).
Klond 2010 dec. 14. - 20:00:43
(410/678)
Ez a mûsor nem rossz, de Rákóczi Ferenc játékvezetése nálam kiveri a biztosítékot ripacskodása, örökös ordibálása katasztrofális.
Baj csak az, hogy a jelenlegi mûsorvezetõ gárdából nem is tudom ki tetszene, anno Gundel Takács Gábor nagyon jó volt az ilyen jellegû mûsorokban, de Õ sajnos már nincs ennél a csatornánál.
Sziluett2 2010 dec. 14. - 16:57:33 Előzmény topikos8
(409/678)
ja meg még az zavar hogy ha pont nem akkor kapcsoltam be vagy oda amikor már elmondták a kérdést akkor nem tudom mirõl van szó
sem a kérdést sem a válaszokat nem látni úgy
10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 14. - 15:19:13 10/10
(408/678)
megtudlak erõsíteni, nem lehetett 12 kérdést eltalálni, csak 11 volt tegnap, lentebb leírtam mik azok, amik mentek, hacsak nem hagyta nyitva a Tv2.hus ablakot egészen másnap este 19 óráig...logikusan akkor folytatódna tovább a játék, de ezt nem hiszem, ez csak feltételezés...

Az, hogy csalás lenne, azt nem tudjuk bebizonyítani, nem az 1. helyezettet hívják be amúgy sem én úgy tudom a legjobbakat hívják be...nem tudom ez hány versenyzõt tesz ki, de majd, ha folyamatosan jól teljesítesz és egyszercsak behívnak akkor mégsem volt csalás:)
10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 14. - 15:16:01 10/10
(407/678)
én is ugyanígy voltam:D:D

azt nem tudom mikor fognak értesíteni...
9/10
CsizmásPandúr 2010 dec. 14. - 14:42:58 9/10
(406/678)
1 hónapra van tervezve a mûsor, aztán pihentetik, és majd idõnként újra elõhozzák.
picigyongy 2010 dec. 14. - 14:19:35
(405/678)
Most olvasta - lehet , hogy nem hivatalos ? - hogy megszûnik a músor.
Nekem nem rémlik, de mondták, hogy csak addig tart, míg nem kezdõdik a celebek megrõltek második szériûája ?
Peti083 2010 dec. 14. - 11:45:56
(404/678)
Szerintem nem lehet bekerülni online. Csalás az egész. Tegnap 10 kérdésre válaszoltam helyesen 40 millióval. Az elsõ kérdést, a New Yorkosat buktam csak be. Magyarán 11 kérdés volt összesen dec.13-án. Erre ma nézem az eredménylistát, és az elsõ figurának 12 helyes válasza volt. Hogy is van ez?
Mert ha vki pl. dec.13-án eltalál mondjuk 5-öt és vége lesz a mûsornak, másnap 0-val indul, nem 5-el. Remélem más is meg tud erõsíteni, hogy csak 11 kérdés volt és nem tévedek.

Üdv mindenkinek
10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 13. - 23:00:04 10/10 Előzmény topikos8
(403/678)
"Törvényszerû-e, ami történt, vagy inkább a szerzõdésbontás váratlansága lepte meg?

- A kettõ nem zárja ki egymást. Tudom, hogy ennek meg kellett történnie, mégis váratlanul ért. Maga a tény, hogy megváltak tõlem, szintén nem nevezhetõ váratlannak. A kereskedelmi televíziózás megy tovább a maga útján. S ez nem feltétlenül az, mint amit 20-30 évvel ezelõtt elképzeltünk. Ma az a képlet, hogy okos emberek állnak a háttérben, s harsány figurákat állítanak elõtérbe. Amikor tévés lettem, más volt a helyzet. Azt hiszem, ez egyben válasz is arra, hogy törvényszerû-e, ami velem történt.

- Nem kellene az okos mûsorvezetõ a képernyõre?

- A dolog hátterében az a tévés felfogás áll, hogy a nézõ nem kedveli az „okoskodó" embereket."

Ezek a sorok mindent elmondanak a mai Magyar médiáról...
10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 13. - 22:54:08 10/10 Előzmény pozsizsuzsi
(402/678)
mondjuk, ha a Sváby mûsora nem élt meg fél szezont se, ez sem fog túl sokáig pörögni...általában az ilyen játékokban, ahol ritkán nyernek az emberek, azt beszüntetik. A Széf a maiakhoz képest egész tûrhetõ volt, bár az is a szerencsén múlt. Mondjuk lehet a Balázs miatt mondom ezt, mert én pl õt bírom a legjobban a Vágó mellett->ezért is bírtam a Pókerarc c mûsort...

volt ez a cápa, meg Párbaj, Sváby mûsora, meg ez talán ezek a legrosszabbak, amiket valaha is láttam...
topikos8 2010 dec. 13. - 21:20:03
(401/678)
Vágó interjú a népszabiban:
http://nol.hu/kult/vago_istvan_csalodott_vallomasa_arrol__amit_nagyon_szeretett

"Melyiket nyitották meg a XX. században? A Szuezi- vagy a Panama-csatornát? Elindult az óra, nem volt szabad közbeszólni. Ha én nem mondhatom el, hogy az egyik megnyitására Verdi operát írt, akkor én ott meghalok.

- Nyilván nem hangzott el.

- És ez aligha hiányzott bárkinek. Hát, itt tartunk..."
offtopic
pozsizsuzsi 2010 dec. 13. - 21:01:14
(400/678)
.. és lehagytam Svábyt, aki nagyságrendekkel jobban vezette azt a mûsort, mint ez a díszpinty ezt, nem is tudom a nevét.
offtopic
pozsizsuzsi 2010 dec. 13. - 20:49:48
(399/678)
Nem néztem meg a linket, csak találomra benyomtam, mutatóba.

Én bírtam, mert a tudás és a taktika is szerepet kapott, ha jól emlékszem bulvár kérdésekrõl szó sem volt, valamint a falka nem zsebpénzért a stúdióba csõdített utca népébõl verbuválódott, tudni lehetett kicsodák-micsodák, mikor lehet számítani a segítségükre, és aktív szerepet kaptak. Szóval, szerintem izgis, pörgõs, emellett szórakoztató játék volt, ahol lehetett nagyot is nyerni.

Majd megnézem, hátha fenn van a tyúbon az az adás, amikor valaki bevállalta az összes kockázatot, és elvitte a fõdíjat.