Téma: Az adósság

10/10
marabaggbast 2011 nov. 17. - 09:19:28 10/10
(13/93)
Okoska, mikor írtam én olyat, hogy az összes, még be nem mutatott filmet elõre lepontozzák??
Tudod nagyon jól, hogy milyen típusú filmekre gondoltam, de akkor (csak a kedvedért) szájba rágom: kb minden olyan filmet amiben zsidók a fõszereplõk és nácikat üldöznek (pl. ez, Becstelen Brigantyk, München), vagy a holokausztal kapcsolatos filmek. Így már megfelel a kekeckedõ stílusodnak?
U.i.: és mielõtt belekötnél, igen tudom, hogy a München c. filmben nem nácikat, hanem arab terroristákat üldöztek, megspórolom neked a kioktatást.
Üdv
offtopic
Ljubita 2011 nov. 17. - 08:31:02 Előzmény marabaggbast
(12/93)
Kedves marabaggbast!

Pontosan így van! Az összes, még be nem mutatott, nem vetített filmet látatlanban elõre lepontozzák az antiszemiták hétrõl-hétre!
(...)
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 16. - 17:41:11
(11/93)
Nem tudom, de elképzelhetõ a feltevés.
10/10
marabaggbast 2011 nov. 16. - 11:42:34 10/10
(10/93)
Röhej, hogy ez a film is jelenleg 5,7 ponton áll a 10-bõl, csak azért mert egyes antiszemiták (akik valószínûleg még nem is látták) elõre lepontozzák. Attól még lehet jó a film, hogy nem tetszik a témája, nem?! Ugyanez volt a Becstelen Brigantyk c. filmmel is, még nem is adták, de máris 6 ponton állt kb a film az ilyen holokasztagadó elvakult köcsögök miatt. Pedig az milyen qrtvajó film volt már...
Cséki Csaba 2011 nov. 16. - 11:31:04 Előzmény Ford Mustang
(9/93)
Véleményem szerint ez jó kis zsidó propaganda film.Ha figyeljük az effajta filmeket akkor hamar kiderül,h 1 halott zsidóra kerül 5-6 náci gyilkos.Az értelmes ember akkor fel is teheti a kérdést.Hogy is van ez a holokamuval????
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 05. - 02:31:19
(8/93)
Helen Mirren és a harcmûvészet
Soha nem késõ valami újba belefogni. Ez Helen Mirren mûvészi hitvallása, az Oscar-díjas színésznõ ezért vállalt 65 évesen akciójelenetet Az adósság c. filmben. Életében elõször küzdött a kamerák elõtt, ráadásul az izraeli krav stílusában, ami az egyik legbrutálisabb harcmûvészet. - Még életemben ilyen jól nem szórakoztam! - nevet a színésznõ. - Geriátriai harcnak neveztem el a küzdelmet: a partnerem is hatvan fölötti volt, ezért ha leterítettük egymást, egyikünk sem tudott magától felkelni. A történet szerint élethalálharcot vívtunk pontosan begyakorolt koreográfia szerint, de azonnal kiderült, hogy legnagyobb közös ellenségünk a gravitáció. Volt egy asszisztens, aki mindig fölsegített minket, és nagyon becsültem benne, hogy egyszer sem röhögte el magát, pedig nem semmi lehettünk mint két nyugdíjas harcos.
Helen Mirren Moszad-ügynököt alakít a filmben, akinek a '60-as években társaival el kellett fognia egy náci tömeggyilkost, ám késõbb kiderült, a szálak elvarratlanok maradtak, és az akciót 30 évvel késõbb kell befejezniük.
Ford Mustang 2011 szept. 23. - 19:38:44
(7/93)
További tartalom: Rachel és Stefan immár visszavonultak a szolgálatból, és döbbenten hallgatják a híreket. Ismét kapcsolatba lépnek egykori kollégájukkal, Daviddel, hiszen a hajdani akció során mindhárman rengeteg munkát fektettek a nyomozásba, és hatalmas kockázatot vállaltak, hogy végrehajtsák a feladatukat. A hírek hallatán eleinte kételkednek, valóban a célpontjukkal végeztek-e, ám felmerül egy másik lehetõség is. Ennek felderítése azonban nem egyszerû feladat...
Assaf Bernstein és Ido Rosenblum azonos címû, '07-es izraeli filmje alapján készült az amerikai változat forgatókönyve. Az izgalmas thriller '10-es remake-jét John Madden rendezte, a fiatal ügynökök szerepét Jessica Chastain, Sam Worthington és Marton Csokas alakítja, az idõs Rachel szerepében az Oscar-díjas Helen Mirrent láthatjuk, partnerei Tom Wilkinson és Ciarán Hinds.
Ford Mustang 2011 szept. 15. - 18:27:11
(6/93)
Moziplakát
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 15. - 13:39:35
(5/93)
Figyelj, én tudom. ;) De úgy látszik a szerkesztõ így találta jónak... vagy a franc tudja.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 15. - 00:30:00
(4/93)
Igen, de ezzel a szerzõ elmondta, hogy mi is valójában a Moszad; egy titkos ügynökcsoport.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 15. - 00:27:43
(3/93)
Igaz, de hát az meg milyen lenne, érted...
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 14:47:00
(2/93)
Mert így jobban megéri a gyártás.
Ford Mustang 2011 júl. 29. - 16:07:02
(1/93)
Amerikai premier augusztus 31.
Tartalom: A hidegháború közepén az izraeli Moszad titkos ügynökcsoport egy náci katonaorvost keres, akit végül holtam sikerül kézre keríteni. 30 évvel késõbb azonban felbukkan egy férfi, aki magáról azt allítja, hogy õ az a bizonyos orvos, így a korábbi akciót vezetõ Rachel Singer kénytelen visszatérni a rég lezárt ügyéhez, és kideríteni a végleges igazságot.
Magyar feliratos elõzetes: http://www.youtube.com/watch?v=SHAd3zYO8sY
DVD megjelenése '12 január, magyar és angol DD 5.1-es hanggal.