Téma: Az áruló

henett 2009 febr. 26. - 05:09:23 Előzmény Mysticgirl
(15/615)
Szerintem katalepsziás. :)

És az egész sori szörnyû. 5 percet bírtam belõle magyarul, sapnyolul egy kicsit többet, de katasztrófális! :(
Mysticgirl 2009 febr. 25. - 20:58:35
(14/615)
Itt van port.hu-n is, Paquitót játssza. :) Mégsem várhatod el, hogy már az elsõ részben bemutassanak minden szereplõt. Ha Geithner feltûnik, hidd el, meg fogod ismerni! Nagyon hülye haja van a sorozatban. :D
1/10
vivsu 2009 febr. 25. - 19:29:08 1/10
(13/615)
Csak azt tudom mondani, hogy király a sorozat. Az osztályomból is sokan nézték. Egyszerûen izgalmas, romantikus, eseménydús, mesés és valóságos, egyszóval megvan benne minden ami egy jó sorihoz kell. De ez az új... Én nem tudom mit fogok csinálni a Zorro nélkül. Olyan jó sorozat volt. Olyan kár érte. Már most hiányzik. Hajjj... De hát ez van. RFemélem a tv2nl hamar észreveszik hogy ez az új sori nem túl jó, és leveszik a mûsorról és felraknak valami jót.
Vanessa-Hudgens 2009 febr. 25. - 19:21:59
(12/615)
jaja tényleg csinálhatnának ja és ajánlop hogy a youtube-ba írd be az hogy la espada y la rosa bloopers itt kifog adni olyan vidiket amiket a forgatáson a szereplõk eltévesztettek egyszóval ilyen baki videó XD nagyon jó amúgy én is bírom azokat a részeket ja és nekem amúgy mariangele is tetszett meg montero annak ellenére hogy gonoszak voltak a soriban, amúgy mariangele is szép volt ;) de emeralda... õ aztán tényleg csodás
1/10
vivsu 2009 febr. 25. - 19:14:57 1/10
(11/615)
Igen. Úgy is jó. Én azt szeretem, mikor Marianhell veszekszik Esmeraldával, annyira tetszik az a beszéd! Egyébként olyan kár hogy a Zorronak csak egy évada van. Csinálhatnának mégegyet.
Vanessa-Hudgens 2009 febr. 25. - 19:11:52
(10/615)
vivsu neked teljesen igazad van!!!!!!!ja és én is szoktam a youtube-n vidit nézni nagyon jók még ha nincsenek is magyarul
1/10
vivsu 2009 febr. 25. - 19:08:58 1/10
(9/615)
Szerintem sem jó. A Zorro sokkal jobb volt! Ez valahogy túl szürke! Nem? És a Zorroban már valami az elején megfogott, itt meg nem. Én is csak Montero miatt nézem, de sztem már nem sokáig. Ez nem jó. Nem izgalmas, nem érdekes. Ha azt az oldalt néztétek amit én, ahol le van írva Zorro összes szereplõjének a neve, és vannak róluk képek is, na ott lehet találni más sorozatokat is. Ott én láttam olyanokat amik elsõre jó benyomást keltettek, de azért a Zorrohoz egyik sem volt fogható. Én is megnézném mégegyszer. Egyébként meg az a kár, hogy nincs leírva sehová ennek a tartalma, mert akkor legalább meg lehetne nézni hogy érdemes-e itt ülni egy órán át elõtte. Én mindenesetre Zorro párti vagyok, és figyelmetekbe ajánlom a youtubet ahol ha beírjátok hogy La espada y la rosa, kidob egy csomó jelenetet, és a zenéjét is meg lehet hallgatni, amit én imádok...
Vanessa-Hudgens 2009 febr. 25. - 19:01:35
(8/615)
ja amúgy tényleg tiszta hegylakó a pasi a nõnek meg van vmi kisebb beütése
Vanessa-Hudgens 2009 febr. 25. - 18:59:45
(7/615)
egyébként túl fehér színû a nõ tiszta sáõadt marlene favela sokkkal szebb ebben a sorozatban mindenkinek zsíros és áplatlan a haja fõleg a fõszereplõ csávónak
Vanessa-Hudgens 2009 febr. 25. - 18:57:15
(6/615)
hááát ez nem olyan jó sorozat mint a Zorro, a Zorro sokkal jobb volt nem bánnám megint leadnák XD amúgy ebbe szerepel Harry Geithner aki a Zorroban Monterot alakította én csak azét nézem amúgy nem olyan jó mint a Zorro a magyarhangok sem jók és nincsenek jó pasik de csúnya az a két ikerpár... pfffúúú
Mysticgirl 2009 febr. 25. - 16:17:16
(5/615)
Nem néztem végig, de megfigyelés és találgatás alapján Hugo betegségérõl:

***SPOILER***

Nekem úgy jött le, hogy ez nem egy halálos betegség, csupán halálos kimenetelû lehet. Hugo néha elveszti az eszméletét, és teljesen olyan, mintha halott lenne. Ezért retteg annyira attól, hogy élve eltemetik - azt hiszem, mivel az apja is szenvedett ettõl a betegségtõl, õt is élve temették el, de ez nem biztos. Egyébként természetesen ebbõl lesznek a bonyodalmak is, ugyanis Hugo büszkeségbõl nem mondja el Soledadnak, Alcides pedig kihasználja a helyzetet.
Mysticgirl 2009 febr. 25. - 16:09:47
(4/615)
Engem itt Mario Cimarro leginkább a Hegylakóra emlékeztet. :D A szinkronja pedig nem túlzottan tetszik. Néztem spanyolul is, igaz az eredeti hangja is ilyen érzéstelen, de akkor sem tetszik.
Az pedig kifejezetten butaság, hogy Soledad anyja Hugo szüleinek halálára hivatkozott. Alcidesnek ugyanazok voltak a szülei, nála miért nem zavarja?
Ez a betegség meg...
Belle 2009 febr. 24. - 17:31:23 Előzmény lana25
(3/615)
Sziasztok!

Mivel, Harry Geithner (Zorro-ban õ játszotta Montero-t) benne lesz, szerintem meg fogom nézni.:-)

Sõt, a jó öreg García tizedesünk is visszaköszön a sorozatban..:-)

Sajnos nekem a férfi fõszereplõ, Mario Cimarro egyáltalán nem szimpatikus, annak ellenére, hogy az egyik kedvenc sorozatomban a Paula és Paulina-ban is játszott.

Viszont Danna García-ra kíváncsi vagyok.
10/10
lana25 2009 febr. 23. - 14:50:48 10/10
(2/615)
Ez a sorozat lesz Zorro helyett, kiváncsi vagyok milyen lesz, lehet,hogy majd belenézek
Insticei.Dorottya 2009 febr. 11. - 14:34:03
(1/615)
ez a filma nagyon gáz.de legalább a férfi helyes lenne