Téma: Az áruló

10/10
h.ne 2009 jún. 25. - 20:07:31 10/10
(455/615)
MEGTALÁLTAM!
A 65. részben van. De helyesbítek, nem maga elé tartotta Alcides, hanem amikor rálõttek elhúzódott, és a golyó a törpét találta el! A filmet tekerd a vége felé, mert a jelenet ott található.
http://www.megavideo.com/?d=BZ8D53WH
10/10
h.ne 2009 jún. 25. - 19:32:45 10/10
(454/615)
NELLI!
a TÖRPE NEM AKKOR HALT MEG, MEGKERESEM NEKED AZT A RÉSZ, ÉS MEGMONDOM MELYIK RÉSZBEN TALÁLOD MEG!
Neli 2009 jún. 25. - 19:22:00 Előzmény h.ne
(453/615)
Enrico nem úgy halt meg (bár furcsálltam, hogy csak ennyitõl), hogy megtalálta a kincset és Alcides a háttérbõl figyelte, utána elõjött és rátette E. vállára hátulról a kezét? Az meg annyira megijedt, hogy összeesett... Bár ennyitõl meghalni... Azért ez csak nem okozhat infarktust, ami talán oknak volna nevezhetõ, de hogy ennyire súlyos lett volna...? Mondjuk nem biztos, de nekem így jött le.
Soledadot ma nem nagyon figyeltem, de nekem az nem tetszik, hogy gyakorlatilag Ursula a kicsi "anyja", Soledad csak rohangál és nem bír magával, mindig mással van elfoglalva, néha ad a babának egy puszit vagy kicsit aggódik és kész... Pedig nagyon fontos volt neki, mert a szerelmétõl van, ehhez képest sztem minden más fontosabb neki... Illetve hát úgy tûnik, ettõl nyilván szereti, csak nem áldoz rá annyi idõt, mint kéne... Persze nem akarok igazságtalan lenni, de nekem így jön le...
10/10
h.ne 2009 jún. 25. - 16:24:39 10/10
(452/615)
Eszter asszony azt mondja:-"Rebeca családtag volt"!
Ezen jót derûltem! Lucas szeretõje volt, Rebeca férje pedíg Eszter szeretõje! Hát persze, hogy családtag volt! A mostani részekben az az érzésem mintha az egész család fejére glóriát akarnának tenni. Szegény szerencsétlen emberek mennyi sokat szenvednek Hugo gonoszságától!!! Eszter éppen a mai részben akarta súlyosbítani a jóságos Lucas betegségét.Vajon errõl is a Medina család tehet??Obregon kisasszon Michellenek adja Hugot! De hát mit képzel ez a nõ? A férfi nem egy szalvéta gyûjtemény amit csak akkor ajándékozok másnak amikor akarok??? Egyébként az õ közbenjárásuk nélkül is bármikor kap mind a tiz újjára 100 nõt.Azt hiszi Soledád kisasszony ha õ nincs akkor a férfi elesett lesz? Bizony bizony a film úgy van irva, hogy Medina úr vért könnyezzen a nõért.És lám -lám szép lassacskán a prûd Antonia nagynéni szerelmes lesz a borzasztó külsejû Maxba!
Napraforgó! Mostanában nem vagy elemedben. Nem kérdezted meg, hogy ha Arturó csak a kézfejét veszítette el, akkor miért lett ettõl inpotens?
napraforgó 2009 jún. 25. - 16:00:10 Előzmény h.ne
(451/615)
kösz az infot a törpérõl, meg az építészrõl, sajnos egy-két részt nem láttam, ez is köztük lehetett.
10/10
h.ne 2009 jún. 25. - 10:55:44 10/10
(450/615)
Napraforgó!
A törpét már régen megölték!!!!!!Alcides maga elé tartotta amikor rálõttek , és a tervezõt felakasztották!
Azt nem gondoltam, hogy van aki még nem hallotta a "máriás" kifejezést. Gondolom rögtön rákattantál a keresõre, mert most utólag én is azt tettem, és ugyanazt írta ki mint neked. Ez olyasmi , mint amikor azt írom,hogy "elolvadok", "szét durran a fejem" "kapsz egy frászt" stb. Egyik sem a szó szoros értelmében értendõ. Tényleg nem gondoltam, hogy nem ismeritek ezt a kifejezést.
Most viszont azokhoz szólok akik nem szeretik, ha a filmrõl kritika születik!!!A FILMET LEHET NYUGODTAN NÉZNI, ÉS AKINEK NEM TETSZIK A KRITIKA AZ NE LÁTOGASSA A HOZZÁSZÓLÁSOKAT!!!ENNYI AZ EGÉSZ, ÉS NEM FOGJA FELIDEGESÍTENI MAGÁT!!!
10/10
h.ne 2009 jún. 25. - 10:42:17 10/10 Előzmény Miss Pearl
(449/615)
Azt hiszem kék szõlõt. Hugó is sokat evett ilyet. Biztosna nem figyelted meg eléggé!
napraforgó 2009 jún. 25. - 09:59:12 Előzmény h.ne
(448/615)
A "máriás" egyrészt garast jelent (mariengsoschen), másrészt egy 2 személyes kártyajáték (mariage) neve. Gondolom "maflást" akartál írni. Persze, nyugodtan pofozzák csak fel Soledadot, vagy akárki mást is, úgyis annyi erõszak volt már ebben a sorozatban az "izgalom" nevében, néhány pofon már nem oszt, nem szoroz... Meg különben is, a pénz számolva, az asszony verve jó, ugye?
A végén biztos újra egymásra talál Soledad és Hugo, ahogy egy rendes telenovellában illik, csak addig még van vagy 20 rész, azoknak is kell valamirõl szólni, tehát kell még bele egy két csavar Michellel, meg Daniellel. Egyébként hová tûnt a törpe? Már jó ideje nem láttuk.
domibabus 2009 jún. 24. - 21:50:44
(447/615)
egyetértek veled amugy én megfogadtam többé nem érdekel ki mit ir fõleg hibák és negativ dolgok szerintem van izgalomban érzelmekben bõven a sorozatban és én nagyon régota nem láttam ilyen sorozatot pedig voltak minden csatornán mindenféle telenovellák de egy se lett a kedvencem nem is néztem de az áruló az más ezt kinem hagynám soha.a forgatoköny iroval nekem semmi bajom és senkivel sem.
pangela 2009 jún. 24. - 21:07:32
(446/615)
azt bírom h mindenki szidja a sorozatot h mlyen rosszul oldották meg a dolgokat, milyen szar a forgatókönyv, mikor ez csak egy film, és az a lényeg, h ne legyen unalmas. nem azt kell nézni h milyen képtelen dolgok vannak benne, hanem azt, h izgalmas legyen, nézzék sokan. amúgy is, elég sok ilyen film van, amibe ilyenek vannak.
10/10
Miss Pearl 2009 jún. 24. - 20:08:04 10/10
(445/615)
Szerintem is most már szörnyû, amit az Obregonok mûvelnek! Lucas nem Hugó miatt került ilyen állapotba, csakis magát okolhatja! Szegény Hugó, Boris milyen hûséges és tiszteletre méltó ember, legalább õ kiáll mellette! Rebeka, Doktor Max kilõve, elõbb-utóbb mindenki el fog patkolni, akik rontják a levegõt! Tökre várom már,hogy Boris és Ursula összejöjjenek, olyan aranyosak együtt! Szerintetek Alcides mit eszik folyton? Amikor mutatják, õ szinte mindig eszik vmit! Szerintem vmi mogyoró lehet az! Na, ez még egy jó kis megkülönböztetõ jel lehetne, mert Hugót még nem láttam ilyesmit enni!
10/10
h.ne 2009 jún. 24. - 18:16:41 10/10
(444/615)
Nem sikerült megnyitni!
10/10
rampfl 2009 jún. 24. - 17:29:45 10/10
(443/615)
Háát, számomra is elképesztõ már amit Soledad mûvel. Szegény Hugo, csak jobbról- balról a "pofonokat" kapja.
Hihetetlen, hogy mindenki õt okolja mindenért, de senki sem döbben rá a saját hibáira, gonoszságaira.
10/10
h.ne 2009 jún. 24. - 17:09:34 10/10 Előzmény napraforgó
(442/615)
A mai részben, és legalább az elmúlt 10 részben Soledád azt próbálja bizonygatni, hogy nem szereti már! A mai részben is ahogy beszélt vele, ugyancsak ezt támasztja alá. Én a Hugo helyében rá bíznám a nõt Alcidesre. A szerencsétlen úgy járna mint Shakespeare "makrancos hölgye". Kapna még Alcidestõl egy két "máriást" aztán helyre billenne az a "szõke esze".Hugo pedíg elfogadhatná Michelle segítségét, és nem kellene beállni kovácsnak. Egy ilyen úri ember néhéz munkával keresse meg a kenyerét????Michelle vagyonos,ezért élete végéíg jól élhetne.Persze Lucasnak meg lehet bocsátani, hogy bordélyházban hentergett. Eszter asszony félre lépését, Antonia nagynéni gonoszságait. Pl: amikor elégette a kisruhákat, tönkre tette a virágot stb.Itt csak azokról írtam amirõl Soledád is tudott, mert azt, hogy Aurórát még a hasában meg akarta ölni, arról nem tud! Amikor szerelmét Alcidesnek hitte, annak is megbocsátott, mert beköltözött a házába. Nem volt baj, hogy elõtte meg akarta ölni a bányában.Mindenkinek jár bocsánat, csak Hugónak nem. Bocsánat a maradi felfogásomért de az ilyen nem szerelem.Remélem az elkövetkezendõ kb 20 részt nem fogja már végíg sírni, legalább kettõt könnymentessé tehetne. Folyton azt szajkózza, hogy az õ életét ez a férfi tönkre tette.Én személy szerint szeretném ha az enyémet valaki ugyanígy tönkre tenné. Szeretnék ennyi megaláztatást kapni amennyit õ kapott. És azt is szeretném, ha valaki engem legalább ennyire elárúlna!Egyébként Lucas nem fog lebénúlni!!!!
10/10
rampfl 2009 jún. 24. - 16:35:24 10/10 Előzmény h.ne
(441/615)
Elküldtem!!!
10/10
Zsuzsika12 2009 jún. 24. - 12:32:46 10/10
(440/615)
Valaki nemtudna egy kis videót küldeni Soledadról és Hugóról?
napraforgó 2009 jún. 24. - 10:03:37
(439/615)
Ja és még valami: "hová szaladt ez az õrült Soledad megint?" Te végig tudnád nézni, ahogy a szívszerelmedet, mondjuk a gyerekeid apját felasztják? Jó erõs idegzettel persze, mint a Michellé? Normális ember egy idegen kivégzését sem nézi végig, nemhogy egy hozzá közelállóét!
napraforgó 2009 jún. 24. - 09:58:18 Előzmény h.ne
(438/615)
Kösz a videót! Danna Garcia tényleg szép nõ, szõkén, barnán és feketén is! Egy percig sem gondoltam, hogy nem járt még kozmetikában, vagy a sminkmesterek ne dolgoztak volna rajta. De nem látszik rajta, és ez a lényeg! Hogy nem mûnõ! Ápolt, csinos, szép, de nincs "feltuningolva".

Egyébként Lucas bénulásához még csak annyit, hogy honnan tudja Daniel, hogy egyáltalán lebénult? Meg sem próbált felkelni az ágyból! És ha lebénult, honnan tudja, hogy ez végleges, hogy soha többé nem tud majd járni? Szerintem az orvosok tartózkodnak attól, hogy ilyen végleges diagnózist állítsanak fel - pláne egy szívroham másnapján! Fõleg, ha elõzõleg olyanokat mondtak, hogy a páciens lehet, hogy túl se éli.
És persze, lehet Lucasnak erõs szervezete, dacára, hogy iszik, hiszen csak azt tudjuk, hogy iszákos volt, amikor Ester teherbe esett, aztán abbahagyta, és eltelt bõ 20 év, mire most megint inni kezdett. De ez a korai - szerintem elhamarkodott diagnózis - akkor is furcsa! Mint ahogy a jogi procedúra is, ahogy ez a bíró ítéletet mond, aztán meg visszavonja a bitófa alatt... Hát ilyen nincs! Az ítélet magát a bírót-bíróságot is köti, ott nem úgy van, hogy ma Á-t mond, holnap B-t! Egyszóval nem ez a legsikerültebb TV-sorozat, csak mostanában nem sok latin-amerikai telenovellát játszott a TV2, és hát az ember azt nézi, amit kap. És most ne gyere azzal, hogy nem kötelezõ nézni, mert ez ugyan igaz, de ha az ember elkezdi, rákap, és akkor is folytatja, ha ha vannak hibái.
10/10
rampfl 2009 jún. 23. - 21:51:56 10/10
(437/615)
h.ne!!!

Holnap tudom küldeni!!! Írok ide, ha sikerült!!!
domibabus 2009 jún. 23. - 21:36:15 Előzmény napraforgó
(436/615)
hát igen én is sok mindent másképp irtam meg volna pl hugot nem szenvesztettem volna meg olyan sokszor és az akasztás is sok volt nekem de hát a forgatokönyvet igy irták .mindenesetre sok izgalomban lesz még részünk és ki mit gondol és mit ir a filmrõl szinészekrõl legyen mindenki saját magánügye . amugy egyezik a véleményünk danna garciárol is de lehet hogy más meg másképp vélekedik szive joga ugy hogy én továbbra is nézem a sorozatot és nem várom hogy vége legyen