Téma: Az átok

piky 2007 júl. 22. - 13:10:35
(1/1)
Hát igen...nehéz írni errõl a filmrõl.... Amikor megláttam, hogy a fõszerepet az a srác játssza, aki egyik kedvenc filmem, az "Állj mellém" fõszereplõje (Will Wheaton) elhatároztam, hogy megnézem. Bár gyanús volt, hogy eleddig nem hallottam a filmrõl, Magyarországon nem is forgalmazták. De hála (?) az MGM-nek már látható. Nos nem sokat vártam tõle, ugyanis eléggé noname fimnek tûnt. És pont olyan volt amilyenre számítottam. A sztori elég gyér, a feszültségtartás helyett meg idõnként gyomorforgatásba mennek át. Bár Will Wheaton tehetsége azonban dob egy picit a filmen, viszont a gyenge minõségû és kritikán aluli magyar szinkron rögtön lerontja azt. A fõszereplõ 14 év körüli kissrácnak kb 10 évvel idõsebb a magyar hangja... Látszik, hogy nem a minõségre mentek... Ha valaki meg szeretné nézni, feliratosan szerezze be. De az említett oroszlános csatornán fellelhetõ magyarul is. Persze rendszerint olyan idõpontra teszik, amikor lehetõleg senki nem néz tévét, így legalább nem rontják a nézettségüket, és a forgalmazó is örül, hogy játsszák a filmjét. Szóval azt mondom, hogy egyszer érdemes megnézni, aki szereti a 80-as évek olcsó horror filmjeit, talán valakinek ez is bejön. Jó szórakozást hozzá!