makailaci25 2011 okt. 09. - 17:37:10
(7/7)
Nos, akkor tegyünk pontot eszmecserénk végére, mert semmi értelme, hogy sorozatosan félreértsük egymást.Lehet,hogy bennem kevesebb az életösztön, mint akárki másban.Nézem Isten selejtes teremtményeit és néhány ilyen helyében én már feladtam volna.Bele is képzeltem magam mindegyik helyébe és e szerint mérlegeltem.Sajna, az én rokonságomban is van nem is egy ilyen.Az eredeti véleményem nem is ezirányú volt,hanem Böjte Csaba már-már kreacionizmusba hajló megnyílatkozása.Képességeimbõl csak annyira futja,hogy csaupán sajnálni tudom a fogyatékkal születetteket és megvetést érzek a tényeket figyelmen kívül hagyó bigott vallásossággal szemben.
Asamy Seira 2011 okt. 09. - 16:50:58
(6/7)
Mert így legalább megtudhatod hogy õ hogyan érzi magát amikor kigúnyolják.
És így legalább könnyedén el lehet fogadni hogy az a nõ ilyen, és nem õ tehet róla.
makailaci25 2011 okt. 06. - 20:22:19 Előzmény Asamy Seira
(5/7)
Bocs, de mág mindig nem értem a lényeget. Miért jó az, ha egy testi hibás egyén helyébe képzelem magam? Az eredeti gondolat az volt, hogy Böjte Csaba tényeket tagadó dolgot állított.
Asamy Seira 2011 szept. 26. - 15:52:49
(4/7)
Azt egy szóval sem mondtam hogy mindenki rossz aki nem ért velem egyet.
De ha már feltetted a kérdést hát válaszolok, én az ember helyébe képzelem magam.
Hogy te kinek a helyébe képzeled magad az a te dolgod.
makailaci25 2011 szept. 25. - 17:24:47 Előzmény Asamy Seira
(3/7)
Ha jól értelmezem szavaidat,akkor Te is a bigott vallásosakhoz tartozol.Ebbõl az következik,hogy aki nincs veled egy véleményen, az bunkó és köcsög, vagyis értelmes ember az, aki egyetért veled.Egyébiránt nem értem, hogy kinek a helyébe képzeljem magam;az Úr helyébe, aki nagyon széklet munkát végzett, amikor megteremtette ezt az egészet, vagy annak a szerencsétlennek a helyébe, aki Isten kegyelmébõl nyomoréknak született.
Asamy Seira 2011 szept. 24. - 22:34:32
(2/7)
Az ilyen bunkó köcsög beszólásokkor szoktam azt mondani hogy képzeld magad a helyébe.
Én megtettem.
Láttam magamat ahogy ott ülök a kanapén és állandóan sírok a lábaim miatt.
makailaci25 2011 szept. 24. - 14:58:24
(1/7)
Egy érdekes kijelentés Böjte Csaba részérõl:Isten nem teremt selejtet!Akkor az ilyen mi? Csúcsminõség?