Newcastle United 2007 febr. 04. - 13:53:23
(10/210)
Szerintem csak az ízlésünk különbözik.:)
lekvár 2007 febr. 04. - 09:00:07 Előzmény Newcastle United
(9/210)
Ááááá ahol eddig olvastan a hozzászólásaidat, mind csak negatívak voltak, Neked semmisem tetszik. Vagy ennyire különbözne az izlésünk!?

Nekem tetszett nagyon ez a film, de jól berakták 10órára:(
Newcastle United 2006 szept. 02. - 10:54:01
(8/210)
Ez még ömlengõsebb a hasonszõrû amerikai társainál is.
10/10
teya 2006 szept. 01. - 14:59:19 10/10
(7/210)
Ez egy annyira szép film!! A sok amerikai maszleg után kész felüdülés.. Nagyon felemelõ és megható! Még mindig a hatása alatt vagyok! És Roberto Benigni alakítása... Csodálatos, hogy valakiben ennyi erõ és optimizmus legyen a nehéz idõkben is! Na igen, így kell az élethez hozzáállni!
Mert az élet tényleg szép!!
Nézzétek meg!
amatõõr 2006 aug. 26. - 09:39:56
(6/210)
Szép film, érdemes megnézni.
DrIstvaan 2006 aug. 26. - 09:09:53
(5/210)
Csatlakozom mindenki máshoz, tényleg nagyszerû és megható film. Roberto Benigni egészen egyszerûen zseniális, mind rendezõként, mind színészként.
Nekem volt szerencsém eredeitben is látni, egyszer, még anno középsuliban, olasz-magyar kéttannyelvû osztály lévén, elmentünk (egész osztály kollektíve) a Kultúrintézstbe, és megnéztük, akkor még nem nagyon élveztem, mert kevéssé tudtam olaszul, de ma már egyik kedvenc filmem :) Még DVD-n is megszereztem.
Timon 2006 aug. 26. - 08:36:59
(4/210)
Nagyszerû film, a vidám életfelfogás, rendíthetetlen optimizmus küzdelme a drámai sorssal.
10/10
amani 2006 júl. 22. - 19:58:32 10/10
(3/210)
én is imádom ezt a filmet, tényleg nagyon jó, vicces és mégis megható. Nem tudom, az életben van-e olyan ember, akiben ennyi kitartás van!
kolibri 2006 febr. 17. - 18:25:40 Előzmény 666
(2/210)
Egyetértek! Egyszerre vidám, drámai tartalmas, lenyûgözõ! Egy kerek alkotás! Mindenki nézze meg!
666 2006 febr. 01. - 18:30:29
(1/210)
Ez az egyik legszebb, legfelemelõbb film amit valaha láttam!