1/10
RealFleepy 2016 ápr. 10. - 13:39:02 1/10
(249/249)
Hulladék.Egyáltalán nem értem miért kell gyerekekbõl sztárt csinálni ?
pneklara 2015 júl. 19. - 13:24:37 Előzmény olahmiki1959
(248/249)
Bocsánat az OFF-ért, de itt tudom megkeresni Mikit:
Nem láttad a Margaret c. filmet? /Anna Paquin f.sz./
Milyen operarészlet hangzott el a film végén? Ismert a zenéje, de nem tudok rájönni. Köszönöm, ha megírnád.
whitedoor41 2015 jún. 08. - 11:19:39
(247/249)
aka Sofia Red az Alex Fox Band együttesben:

https://youtu.be/0Mv66Omtxo4
https://youtu.be/yt8UjRAVbn4
... és még van tucatnyi egyéb
whitedoor41 2015 jún. 08. - 06:19:05
(246/249)
Értesültem róla, hogy Juhos Zsófia nyerte a mûsort, visszanéztem az utolsó adás videóit és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a lány általa elõadott egyetlen szám Tóth Gabi Jöjj még c. dala volt Veres Mónika 'Nika' Voice-os elõadását pofátlanul leutánozva. Még csak arra sem vették a fáradtságot, hogy más gesztikulációkat, mimikákat gyakoroljanak be a számhoz, egy az egyben lenyúltak mindent amit lehetett Nika produkciójából. Horváth Alexandra vele ellentétben bravúrosan énekelt, tökéletes volt az összhang közte és Wolf Kati közt, le a kalappal.
Nem sajnálom a gyõzelmet Zsófiától, de ha már egyszer a teljesítményt is értékelték, akkor az elsõ helyezettnek Alexandrának kellett volna lennie.
pneklara 2015 jún. 07. - 22:54:10 Előzmény Larvitar
(245/249)
Bár nem szeretem ezt a mûfajt, amikor gyerekeket sztárolnak, olyan produkciókra sarkallják õket, ami nem életkoruknak való - ámulok és bámulom ezeket a gyerekeket, hogy milyen tehetségesek, mi mindent ki lehet belõlük "taposni"
És elgondolkodom, hogy mi lenne, ha minden gyerek megkapná az odafigyelést, a személyes segítséget, idõt, pénzt, paripát.De az oktatásügyben maszatolás történik, felemésztik egymást a tanárok és a diákok, s a tehetségek elkallódnak, sõt, az sem derül ki, hogy ki miben tehetséges.Ezek a gyerekek énekben, mozgásban, küzdeni akarásban kiemelkedõek voltak.A végére megszerettem a mûsort, a tantestületet.
1/10
Larvitar 2015 máj. 26. - 14:51:13 1/10 Előzmény southwind
(244/249)
Hasonlóképp érzek. Már annyi énekes show mûsor van/volt, hogy már nagyon unom én is... Nem kötelezõ nézni, tudom, nem is nézem... Csak kicsit sajnálom, hogy értelmesebb mûsorok elõl elviszik a lehetõséget; ezt pedig beteszik vasárnap estére... 160 szavazattal 5/10-re áll, szóval ahogy látom, nem csak én látom így...
elizabeth 2015 máj. 26. - 14:35:22
(243/249)
Á nincs kiesés!!!
pneklara 2015 máj. 18. - 16:03:41
(242/249)
Hát éppen a körülményekkel van a baj! Vannak, akiknél soha nem derül ki, hogy milyen kiváló adottságaik vannak. Ha a családnak nincs támogató igénye, mert a tudást nem tartják értéknek,akkor vegetálnak fiatal korukban, mert a képesség az nem veleszületett, hanem sokat kell érte tenni, hogy kibontakozzon. Ha támogató, követelõ környezetre lelnek, akkor a csillagos ég a határ, mert nem gyengébbek másoktól.
whitedoor41 2015 máj. 18. - 15:44:18
(241/249)
Egyetértek az írottakkal, bár szerintem nem kellene ennyire általánosítanunk, õk is csak emberek, hogy mihez van affinitásuk, kedvük és lehetõségük azt saját maguk és a körülmények (származás) határozzák meg, így van ez nem csak az õ esetükben hanem bárki máséban is.
pneklara 2015 máj. 18. - 10:49:32 Előzmény whitedoor41
(240/249)
Az is lehet, hogy az ilyen jellegû mûsorokba õk nagyobb számban jelentkeznek, ez torzítja a statisztikát. Azért valljuk be, ez egy kitörési lehetõség számukra, de ha megnézzük, többük családja is zenélve keresi kenyerét, így egyszerûen a családi hagyományt igyekeznek folytatni. A Virtuózok-ban is sok volt a roma gyerek. Mondjuk megnéznék egy országos matematika versenyt, ott mit mutatna a statisztika. Azért az másféle erõbedobást igényel, mint az éneklés, a mozgás.
whitedoor41 2015 máj. 18. - 06:23:47
(239/249)
A magyar tehetségkutatókat alapul véve írtam, mivel magyar mûsorról van szó, és magyarok vagyunk. Az hogy magának hol kezdõdik az igazi énekes fogalma hidegen hagy, a lentebb említett személyek származásukra tekintet nélkül adnak a megjelenésükre, kizártnak tartom, hogy bármelyikük tetves lenne, viszont maga 59 évesen úgy nyilvánul meg mint egy tizenéves, akinek tetvektõl viszket odalenn. ;) A hozzászólása valószínûleg moderálva vagy törölve lesz, hasonlóképp a felhasználói fiókja, mivel a felhasználói szabályzatban leírtak ellen súlyosan vétett, nem is egy pontban. Az Ön helyében nem fáradoznék a válaszadással, inkább az újonnan regisztrált felhasználónevemen gondolkodnék.
1/10
vizipok56 2015 máj. 17. - 19:09:11 1/10 Előzmény whitedoor41
(238/249)
Amiket te felsoroltál, azok tetves kan- és nõsténycigányok. Az énekesek valahol itt kezdõdnek:

- Maria Callas
- Elisabeth Schwarzkopf
- Nicolai Gedda
- Kirsten Flagstad
- Dietrich Fischer-Dieskau


és még sorolhatnám...

A fentebb említett cigányállatok arra sem méltók, hogy az igazi énekesek szaros seggét kinyalják!!!
whitedoor41 2015 ápr. 27. - 06:32:32
(237/249)
2%? Na ne viccelj már, van az min 15% is, amúgy jobb a muzikális érzésük, a tehetségkutatókba rendszerint élmezõnyben végeznek, nem véletlenül. Csak néhány példa: Oláh Ibolya, Gáspár Laci, Caramel, Lakatos Ivett, Patai Anna, Kökény Attila, Radics Gigi, Oláh Gergõ
1/10
southwind 2015 ápr. 26. - 20:58:34 1/10
(236/249)
rühellem ezeket a mûsorokat, de véletlenül éppen szulád duójánál kapcsolgattam keresztül a csatornán, na megálltam, ez igen jó volt...na megyek is tovább mert fridi nem igazán érdekel :)
Peti817172M 2015 ápr. 26. - 20:43:14
(235/249)
Szerintem azért itt bunda is van. Csak egy példa: Magyarország teljes népességének 2%-a cigány. Itt a 16 gyereknek legalább a negyede cigány. Bunda nélkül elég kicsi a valószínûsége ekkore eltérésnek.
olahmiki1959 2015 ápr. 26. - 19:15:23
(234/249)
Ez egészen hihetetlen!

Én általában - na nem mindig, - pártolni szoktam a zenész kollégákat, a kezdõket meg pláne, a gyerekeket meg még inkább, de azt kell mondjam, hogy a mai adás elsõ produkciója, a Váradi Roma Café számának az elõadása minden eddigi vacak, ócska teljesítményt alulmúlt.
Az ilyen szemeteket - a zenére értem, - nem szabadna a tv környékére sem engedni!
Ilyen ócska, gagyi, szöveghibákkal teli, összelopkodott dallamú, rossz akkordokkal telepakolt förtelmet nem is tudom, mikor hallottam utoljára.
Azért ennyire ne legyünk már toleránsak a roma kisebbséggel szemben, ugyanis nekik vannak zseniális elõadóik, kitûnõ zeneszámaik, világszínvonalon játszó zenészeik.
Ez a moslék nem tartozik közéjük.
Katasztrófa volt!
ceia 2015 ápr. 26. - 16:09:32 Előzmény napraforgó
(233/249)
Én is belenéztem, mert kíváncsi voltam tényleg túl sok Nóra van-e benne, de sajnos nem! Tökéletesen végezte a dolgát ,(
:)
napraforgó 2015 ápr. 20. - 07:39:26
(232/249)
Én úgy láttam, hogy Ördög Nóra visszavett a stílusából. Tegnap egy pink felsõ és egy fényes fekete nadrág volt rajta, semmi extravagáns ruha, vagy frizura, szóval egész normálisan nézett ki. És nem is rikoltozott, normális hangerõvel beszélt, mutatta be a gyerekeket. Talán egyszer az az idõ is eljön, amikor nem öltözik be mindenféle maskarába, hogy a gyerekekkel közölje a jó hírt, hogy bekerültek a csapatba....
tramonto 2015 ápr. 19. - 20:13:59 Előzmény pneklara
(231/249)
Én is úgy értettem, azért írtam, "amíg csak lehet". Az alaptalan sztárolás = hazugság, amely sokkal veszélyesebb, mint egy õszinte, szelíden megfogalmazott kritika, mert ha késõbb kiderül a hazugság még több kárt okoz.
Egyébként igen megosztó mûsor, de kritika ide - vagy oda, mégis megnézzük. Miért is? Mert sajnos egyik csatorna sem tud elcsábítani kínálatával.
Gipsz__Jakab 2015 ápr. 19. - 13:54:02
(230/249)
Médiában ezek a mûsorok csak a nézettségrõl, a pénzrõé, és a orrba-szájba reklámokról szól!