Téma: Az Este

1/10
sanjust 2011 márc. 21. - 22:25:02 1/10
(923/1683)
Megint két illusztris vendég a mûsorban ,nyilván a kiegyensúlyozottság nevében.Lázár J. próbálja letagadni a letagadhatatlanul undorító szövegét a nincstelenekrõl ill Hegedüs Zs.szociológusnõ,aki jókor kezedett nyalni a Fidesznek ,és ennek jutalmául egy év alatt 10 milkóért adott tanácsokat.

Témajavaslat holnapra:Miután a földrajzi neveket elbíráló bizottság leszvazta a Ferihegyi-reptér átkeresztelését,ill részben meg akarta tartani az erdeti nevet is,az ellenszvazókat kirugták nemcsak a bizottságból ,de az állásukból is.Ezt még az egypárti Kádár rezsim sem tette volna meg.Nem értem ,hogy miért van felháborodva Orbán ,hogy Chavezhez hasonlítják.Szerintem ez rá nézve dícséret.-Kérdés ,hogy meddig tûri ez a nép ezt az arroganciát pláne idegen tankok nélkül.
2/10
offtopic
meszag 2011 márc. 18. - 20:49:55 2/10
(922/1683)
Sõt, vámoshoz
1/10
sanjust 2011 márc. 18. - 20:24:34 1/10
(921/1683)
Hát ha Te mondod ,akkor biztos.Netán echo tv -emlõin nevelkedett Horváth Szilárdhoz van szerencsénk ,aki annyira objektíven szerkeszti a köztv hirmûsorait?
Shanks 2011 márc. 18. - 19:51:41
(920/1683)
Nem.
1/10
sanjust 2011 márc. 17. - 20:36:26 1/10
(919/1683)
Apropos a nyalást annyira gusztustalanul csinálja Köztv,hogy még a médiahatóság sem tehet mást a bejelentésekre ,hogy vizsgálatot indít az elfogultság ügyében.Napersze azért olyan nagy eredményeket ne várjatok ettõl,pláne az igazság kimondását ,amit mindenki lát ,akinek van szeme,hiszen a médiahatóság objektív ugyebár ,csak azért nem olyan nagyon:)
1/10
sanjust 2011 márc. 17. - 20:32:31 1/10 Előzmény fredi60
(918/1683)
Na ezért gyanusítgatnak mindenkit lopással pl Hellert az ELTét ,mindenkit ,aki nem az õ szekerüket tolja,mert önmagukból indulnak ki ,mert náluk nagyobb tolvajt nem ismer a történelem,mindent annak rendelnek alá.
offtopic
fredi60 2011 márc. 16. - 16:54:20
(917/1683)
"Lapértesülések szerint Szapáry György amerikai nagyköveti kinevezéséig több mint hat, Hegedûs Zsuzsa szociológus kevesebb mint egy év alatt több mint tízmillió forintért adhatott tanácsokat Orbán Viktor miniszterelnöknek. De több mint 4 millióért a Mandiner címû “polgári underground” lap fõszerkesztõjének a cége is dolgozott az orbanviktor.hu-n."
http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/milliokat-kaszalnak-a-fidesz-kozeli-csokosok.html
Shanks 2011 márc. 11. - 23:52:43
(916/1683)
Igen-igen, baj lehet a toronyban némelyiknél, mert na, most szerintem egy egészséges nacionalizmussal, identitás tudattal megáldott magyar embernek nem lehet azzal problémája, hogy "Isten áld meg a magyart" hát bazzeg.. durva. Meg azzal, hogy "Isten"

Végülis õ egy jó beszélgetõpartner.. egészen addig amíg nem kerül a politika terítékre, mert aztán ott puff.
Shanks 2011 márc. 11. - 23:30:12
(915/1683)
Ja és persze, Jó éjt! :))
Shanks 2011 márc. 11. - 23:28:55
(914/1683)
Jóóó-jóóó... jóó-jóóó (tudod mikor hív a nagymuter és már tennéd le a telefont a fenébe "jóó-jóóó" ;DDD

Jóó-jóóó seven!! :))
Gyere holnap is! :PP
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 23:21:35
(913/1683)
Okes.. :D

-"A lényeg, hogy végre felfogtad, hogy az, hogy 15 év lett a korhatár az nem azt jelenti, hogy a szakképzés és a továbbtanulás gátolva van, hanem csak egyszerûen annyit tesz, hogy nem 18 éves korig KÖTELEZÕ iskolába járni, hanem csak 15 éves korig KÖTELEZÕ iskolába járni!"
-Te nem olvasod el azt, amit én írok!
-De azt már említettem, hogy nem érted, amit írsz!:)

-Tovább:

-"Ez miért jó?
Azért mert aki nem akar tanulni így nem tudja hátráltatni azt, aki akar! Nem húzza vissza a többit! Érted? A légkör azért sokat számít egy osztályban. Nem mind1, hogy a trógerek vannak többségben, vagy azok akik szorgalmasak, tanulnak."
-Valami olyat emlegettél, hogy 2év alatt érettségi, és továbbtanulás, meg 5év orvosképzés, de lehet, hogy eszedbe jutott 1éves diploma is, meg egy virágozó munkaerõpiac is!
-Na persze ez is csak mese habbal, vagy egy kávéval!:P

-Tovább:

-"Nem kell túlbonyolítani.. :P
:DD

Az meg, hogy hülyeséget írtam, elismerem. Még fogok is. ;D"
-Ez szép!:D
-Még benned is lehet valami normális, bár ne igyunk a medve bõrére!:P
:D

-Tovább:

-"De hogy T e(állítólag közgazdász) létedre ilyen baromságokat írjál azért az több Sokknál! :P"

-Ez nagyon tetszett, és tudod, hogy miért?
-Mert az általad megfogalmazott hülyeségeket soroltam csak fel, és most rajtam keresztül öntelten elismered a baromságaidat!:P
-Pöpec módon húztad Magadat csõbe!!:P
:DD
-De azért élveztem az elõadást!!:P
:DD

-"De...
Nincsen semmi baj! :))
Bocsi! :P
Azért remélem tudod, hogy szeretlek! xP
:DDD"

-Én is szeretlek, mert ha az írásaidat olvasom, akkor nem kell kabaré sem!!:P
:DD


Jóéjszakát!:P
:DD


P.S.
-Asszem egy kis rum segítene most Neked!:PP
:DD
csengõ_zoli 2011 márc. 11. - 23:16:56
(912/1683)
Az a vicc,hogy ugyanezzel a bagázzsal nemrég még arról beszélgettünk,hogy Orbánék milyen hülék voltak anno,hogy azt hírdették általános után mindenkit továbbtanulás felé kell terelni és mennyire leértékelõdött az érettségi, a fõiskolák meg tele vannak idiótákkal.
Amivel egyébként egyet is értek.
De úgy látszik nekik semmisejó.
Hiába no, a jólét elvette az eszüket,ami sosem volt :)
Shanks 2011 márc. 11. - 23:05:57
(911/1683)
"Végül is rajtad lehet nevetni a legjobban!!:)"

Még ehhez annyit hozzáfûznék (ha lehet :P) hogy aki azon van ki akadva, hogy a Nemzeti Himnuszban fellelhetõ az Isten szó és õ ezt sértõnek találja, mert nem hisz Istenben, az inkább bújjon el.. :PP
:DD

Még1szer bocsi!
Magánvélemény... ;D
Shanks 2011 márc. 11. - 22:42:46
(910/1683)
Okes.. :D

A lényeg, hogy végre felfogtad, hogy az, hogy 15 év lett a korhatár az nem azt jelenti, hogy a szakképzés és a továbbtanulás gátolva van, hanem csak egyszerûen annyit tesz, hogy nem 18 éves korig KÖTELEZÕ iskolába járni, hanem csak 15 éves korig KÖTELEZÕ iskolába járni!

Ez miért jó?
Azért mert aki nem akar tanulni így nem tudja hátráltatni azt, aki akar! Nem húzza vissza a többit! Érted? A légkör azért sokat számít egy osztályban. Nem mind1, hogy a trógerek vannak többségben, vagy azok akik szorgalmasak, tanulnak.

Nem kell túlbonyolítani.. :P
:DD

Az meg, hogy hülyeséget írtam, elismerem. Még fogok is. ;D
De hogy T e(állítólag közgazdász) létedre ilyen baromságokat írjál azért az több Sokknál! :P

De...
Nincsen semmi baj! :))
Bocsi! :P
Azért remélem tudod, hogy szeretlek! xP
:DDD
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 22:34:45
(909/1683)
-És ez a húsvéti kihirdetés lesz a hab a tortára!
-Kár, hogy akkor halt meg Jézus, és ez most olyan halotti beszéd lesz!!:P
:DD
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 22:26:22
(908/1683)
"Igen, mert legszebb öröm a káröröm!!:P"

-"Nem. *nevet mert baromságot írtál. :P"

-Végül is rajtad lehet nevetni a legjobban!!:)

-Ez a szint várható el egy olyan embertõl, aki nem fogja fel az általános iskola lényegét, nem tuja, hogy hány éves az orvosi(csak utólag néz utána, és elég neki 2-3év kiképzésre!:P), és nem tudja, hogy hogy mûködik a munkaerõpiac, és csúnyán kétszer is felsül vele(Mi csurog vissza? :D Nem érted, hogy számtalan szakma -hiányszakma- tehát nem dolgozik benne elég ember?! :DD Akinek van szakmája és dolgozni akar, az általában dolgozik is.)
, plusz nem tud számolni, nem ért a közgazdaságtanhoz, és nem ért a pénzügyi tervekhez sem, attól csak ilyen véleményeket lehet olvasni!!:P
:DD

-Nem emlékszik a szavaira, nem vállalja fel a baromságát!
-Nem fogja fel mondatai értelmét, és okoskodik a nagy semmire!:)

-Megírja, hogy 2év alatt érettségit lehet vásárolni, amivel olyan szintet lehet elérni mint 4év alatt, de az a bibi, hogy ez a módszer sok-sok hasonló értelmes embert vonultatna fel mint Te, mert ugye ha azt írod, hogy "2-3 alatt egy orvost kiképeznek", akkor ott komoly gondok vannak!!:P

-"2 év alatt az érettségi simán megszerehzhetõ lenne."
-Végül is lehetséges, és akkor tényleg olyan sötét lenne mindenki, mint Te!:P

-"4 év érettségi + 2-3 év szakma ennyi idõ alatt egy orvost kiképeznek."
-Csak nehogy ezeknek a felcsereknek a kezébe kerüljél!:P
-/Bár lehet, hogy kajánul mosolyognék rajta!:P/

-Igen, ezek a mondatok rávilágítanak a gondolataidra, észjárásodra, amit nagyon nehezen felfedezhetõ!:P




-Nem csalódtam benned!!:))
-Csak így tovább cicus!!:P
:DD"
Shanks 2011 márc. 11. - 18:46:37 Előzmény Seven7Crown
(907/1683)
"Igen, mert legszebb öröm a káröröm!!:P"

Nem. *nevet mert baromságot írtál. :P

"-Csak az használja az erõszakot, akinek nincsen esze!!:P
:DD"

Írtam én erõszakról? :D

""4 év érettségi + 2-3 év szakma ennyi idõ alatt egy orvost kiképeznek. Úgy volt tapírkaka ahogy volt, szerencse, hogy most másképp lesz."
-3év egy orvosra?
-Hát nem semmi az intelligenciahányadosod!:P"

Tisztában vagyok vele, hogy egy orvos képzési ideje 6-8 év, mind1 akkor rossz példa volt, nem is ez a lényeg, hanem hogy eltelik 4 év ami pazarlás.
2 év alatt az érettségi simán megszerehzhetõ lenne. Kikerülnek 18 évesen és nincs semmilyük, csak egy érettségi.

Most úgy lesz, hogy Ált. iskola után a gyerek egybõl mehet szakmára ami 3 év. Tehát 17 évesen már szakmája lehet. Az az értelmetlen 9-10 osztályt elveszik, nagyon helyesen.

"Töltelék, ami visszacsorog a munkaerõ piacról, mert 2helyre 4szakember nem kell!:P"

Mi csurog vissza? :D
Nem érted, hogy számtalan szakma -hiányszakma- tehát nem dolgozik benne elég ember?! :DD
Akinek van szakmája és dolgozni akar, az általában dolgozik is.

"A színvonalas oktatás(meg ne kérdezd, hogy mi az!::P)kimaradt, mert mind a szakképzés, és mind a továbbtanulás gátolva lett a 15-éves korhatárral!!:P"

Nem érted basszus.. :D

A kutya sem azt mondta, hogy nem lehet tanulni tovább, hanem azt, hogy 15 éves korig KÖTELEZÕ iskolába járni. Utána SZABADON VÁLASZTOTT. Ha akarsz tanulni, akkor tanulsz. Ha nem, akkor mész Isten hírével.

Dereng már?!
Cica! :P
:DD
Thousand Lakes 2011 márc. 11. - 18:17:28
(906/1683)
A bevezetõ címe, a nemzeti hitvallás is elég beszédes.
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 18:08:26 Előzmény Thousand Lakes
(905/1683)
-Õk a keresztény forradalmárok, akiknek most az új Biblia anyagát kell megtanulniuk, aminek az Új alkotmány a címe!!:DD
csengõ_zoli 2011 márc. 11. - 18:06:08
(904/1683)
Te egész jól bírod ezt a sok hülyeséget,komolyan mondom :)