Téma: Az Este

2/10
offtopic
meszag 2010 ápr. 09. - 20:10:23 2/10
(563/1683)
:DDDD, õ közvetlen összeköttetésben lesz a vezírrrel (azon bizonyos részén).
Yuliusz 2010 ápr. 09. - 20:06:52
(562/1683)
Giró-Szász és Török, és ugyanõk vasárnap este is.
Egyre "függetlenebb" a közszolgálati, legalább megvárnák a választás végét a nyelvcsapásokkal.
A Stumpf hol marad, nem ér rá?
10/10
petrob 2010 ápr. 07. - 18:54:53 10/10
(561/1683)
Újabb "bökvers", de igaz. Az Ibolya választási mottójára:

Egy Bokros más semmi, a programunk ennyi, s csak csúszunk, csak csúszunk tovább.
twillight 2010 márc. 05. - 21:08:38
(560/1683)
Hülye riporter jól elbaszta. Felolvasta véletlen a gázáremelés tényleges %-át: 18. Az inkább már 20, mint 15...
10/10
petrob 2010 febr. 19. - 20:22:56 10/10
(559/1683)
NO COMMENT
5/10
ondok 2010 febr. 19. - 09:58:10 5/10 Előzmény petrob
(558/1683)
petrob ,Te baromi lazának gondolod magad.ami azt illeti az igazság kezelésében az is vagy ,de egyébként meg egy önálló gondolatod véletlenül sincs.Ez látható pl abból ,amiket ide belinkelgetsz különféle humorosnak szánt silány bökkverseket és lapos cikkecskéket.
10/10
petrob 2010 febr. 08. - 18:32:15 10/10
(557/1683)
Copyright DEMSZKI

Esti mesét mondok most Nektek liberál és balos öreg gyerekek. Szóval hol volt, hol nem volt, itt a nagy lerohadt Budapesten volt egy szamizdattól szabadult szilaj szabad madár. Mit madár! Egy bugyiból-bugyiba csapongó sas! De ne a mai kopott, szklerózisos állapotában képzeljétek el õkelmét, amint hályogos szemmel, a szavakat is nehezen keresgéli, és ha gyakran nem találja, akkor bárgyú mosollyal kivillantja a ragasztott mûfogsorát. Áh nem! Ekkor még úgy tûnt számára, hogy a határ a csillagos ég: budakeszi és adriai nyaraló,pénz, kocsik és nõk..
Apropó kocsik és nõk! Hosszú az út az Adriáig, és Demszkinek, mert róla van szó, ekkor zseniális ötlete támadt: Mennyivel több kézimunkára lenne lehetõség út közben, ha nem dög unalmas vezetéssel kellene vesztegetnie az idõt, hanem egy tágas, kényelmes luxusterepjáró, egy modzsó hátsó ülésén foglalkozhatna az aktuális hölggyel..
És lõn! Az ötletet tettek követték, ..de a többit olvassátok el a fidesz szócsöveként ismert hírportálon itt: http://index.hu/belfold/demszk6149/
2/10
offtopic
meszag 2010 febr. 03. - 20:03:04 2/10 Előzmény petrob
(556/1683)
Neked is jó a bianco? :)
10/10
petrob 2010 febr. 03. - 19:42:13 10/10
(555/1683)
Ondok. Te már megtaláltad a Hozzád illõ társat a "Békában", a túlsó szélrõl, akivel a színvonalatok pont megfelel egymásnak, csak az indulataitok fordított irányúak. Vele folytassátok bátran a csehóra jellemzõ agyatlan vagdalkozásaitokat..
Viszont Téged sem tart vissza senki, hogy megvillants már valami humort, vagy intellektust, vagy bármit, ami az anyázáson egy kicsit túlmutat. Addig írj amit akarsz, csak a vállad mindig tartsd lazán:).
5/10
ondok 2010 febr. 02. - 20:28:03 5/10 Előzmény petrob
(554/1683)
Fidesznek meg azt üzenik, akik nem teljesen hülyék ,hogy hagyjon fel az acsarkodó hazugságokkal ,és lopott már eleget a múltkori 4 éve alatt,ne akarja teljesen tönkretenni az országot,hogy megint egy baloldali kormánynak kelljen aztán kihúzni a pácból ,ahova a sok esztelen juttatja a szavazataival.Ezeknek mindegy ,hogy kinek a kése alá fekszenek ,aztán majd sírnak ,amikor fel lesz vágva a hasuk ,mert demokrácia az tovaszál :)
10/10
petrob 2010 febr. 01. - 20:09:02 10/10
(553/1683)
Szív küldi kívánságmûsor:

Furcsánynak - Veresnek külön:
"Bad boys bag boys what you gonna do, what you gonna do when they come for you?", illetve "Börtönrock."

A maszopnak általában:
Kovács Kati:
"Most kéne abbahagyni,
Elfutni, elrohanni,
Érzem, hogy holnap már többé nem lehet.
Most kéne összeveszni,
Erõnket összeszedni,
S kimondanunk azt, hogy ─ Ég veled!

Most kéne visszakozni,
Nem, várni, nem habozni,
És menni, menni a józan ész után.
Egy másik útra lépni,
Egyszer sem visszanézni,
A búcsú ma még nem fájna tán."
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 30. - 11:17:40
(552/1683)
február 19.-én jelenik meg hornnal és a pufajkásokkal foglalkozó cikkem
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 30. - 11:15:05
(551/1683)
a moderátor ne törölje kommentjeimet.
sajnálom ha más üres sértése nem bántja a szemét, csak az én tényállításom,

a vitát itt lezártnak tekintem,

az oldalalom, mely a profilomon megtalálható, folytathatjuk a vitát
én nem törölök egy kommentet sem.
talán mert én nem vagyok egyoldalú, és segítségre sincs szükségem, hogy az igazságot megvédjem a képességeimmel...
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 30. - 10:20:13
(550/1683)
és erkölcstelen a filoszemitizmus is
5/10
ondok 2010 jan. 29. - 21:19:04 5/10
(549/1683)
"kérdezném, h akkor miért csak az mszp kapott belõle? a többi demokratikus párt miért nem?"

Má hogyne kapott volna,ma is kap rendszeres állami pénzbõl támogatjuk az ÖSZES pártot.És ahogy mondám amit kapott arendszerváltáskor az akkori ellenzék annak nagyrészét ellopták(székházak)

"hazaáruló diktatúra képviselõje az mszmp=mszp. a vagyont nem a nép munkája árán szerezték, hanem ellopták a néptõl, 50 évig gyûjtögette a barbár kommunista párt a vagyont (mert ugye, aki másokat elnyom vallása miatt az barbár), emellett az oroszoknak adták a mezõgazdasági terményeink nagyrészét. és még mi minden mást is."

Az Mszmp nem egyenlõ MSZP,sokkal inkább annak reformszárnya,akinek köszönhetõ nagyrészt a rendszerváltás.A mai MSZP egy szocdem párt ,és változása sokkal õszintébb ,mint a fidesz liberálisból ájtatos keresztény jobbossá válása.
Másrészt igen politikailag gyarmat voltunk ,nade azért az oroszoknak adtuk a terményeinket ,ugyanakkor meg kaptuk tõlük jutányosan az olajat és átvették a sok szart ,amit Nyugaton arendszerváltás után nem vett meg senki.

Szolzsenyicinnek igaza van ,mert minden diktatúra rossz és embertelen ,ez igaz a nácizmusra is pl.Szolzsenyicint fõleg a kommunizmus érintette ,azért bírálta azt fõleg.

A sok borzalom mellett nem lehet elmenni azért amellett sem ,hogy a kommunizmus a feudális Oroszországból egy fejlett ipari nagyhatalmat csinált,a kultúra területén az oktatásban pedig nagy eredményeket ért el .Ma is anép visszasírja Kádár rendszer sok jellemzõjét.
És a választáasokon elõször nem véletlen az MDF nyert ,mert az ígérte a legkisebb változást Kádárhoz képest.És ma is a gondoskodó állam populizmusával nyerõ a Fidesz ,azaz a kommenyicsták módzsereit ajánlgatja ,nem beszélve az antidemokratikus pártszerkezetérõl.

Ezért mondom én ,hogy ma a Fidesz sokkal inkább bolsi ,mint az MSZP.És itt térek rá ,hogy Orbán azért Rákosi ,mert egyedül dönt emberek kirúgásáról(Mádi)és mindenrõl.Az MSZP meg demokratikus módon mûködik jelenleg.

Aki pedig nem háborodik fel a lincselésen ,arra igaz ,amit ennek kapcsán írtam ,akkor mirõl is beszélsz?
-------------
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 29. - 19:42:24
(548/1683)
azért a kdnp-be eléggé feltûnõ, egy ateista, idegenszívû kommunista. nem értem miért lózung ez
a sajnálatodból nem kérek. nem élnék vele, ha lehet
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 29. - 19:39:23
(547/1683)
ez az írka nagyon rosszul kezdõdik

"Az mszmp vagyona, amit örökölt az Mszp, a magyar emberek munkájából volt."

kérdezném, h akkor miért csak az mszp kapott belõle? a többi demokratikus párt miért nem?
de felesleges kérdezni: az idegenszívû, internacionalista diktatúra idegen országot szolgált ki, hazaáruló diktatúra képviselõje az mszmp=mszp. a vagyont nem a nép munkája árán szerezték, hanem ellopták a néptõl, 50 évig gyûjtögette a barbár kommunista párt a vagyont (mert ugye, aki másokat elnyom vallása miatt az barbár), emellett az oroszoknak adták a mezõgazdasági terményeink nagyrészét. és még mi minden mást is.

"Ugyancsak abból volt atöbbi pártnak juttatot állami vagyon is"

nem lett abból a többinek, szépen kiosztották egymást között a cégeket, caoás nagy imre, stb, õk finanszírozták a kampányt a kajmán szigetekrõl. milliárdos kommunisták. burzsuj kommunisták,enyhén paradox csak, nem? hogy tudtok az mszpre szavazni, hogy van embernek gyomra ehhez, és ezekhez? Igaza volt a Szolzsenyicinnek:
"A kommunistáknál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára.

A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így hív: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek, egészséges szellemû európai ember nem lehet kommunista. Nincs olyan vastag bõrt igénylõ hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak személyes boldogulása úgy kívánja."
-------------

"az mszp-ben ezért mindenki komcsi ,egy nagy marhaság.Egy blöff ,amit a többi párt sulykol."

sajnos a mai politológia tankönyvekben az van (ne felejtsük el, h az oktatást a liberálbolsevik szdsz vezeti, meg is látszik rajta), hogy az mszpbe a régi mszmp-sek kerültek. ez tény sajnos, míg a többi pártba kerültek komcsik, részben küldte õket rendszerváltást levezénylõ mszmp, részben átálltak önként, vagy elvbõl, vagy haszonelvbõl.

"Mert hogy ki kinek az utódja azt pl láthatod ,hogy ma ,amikor Mádi meg merte említeni ,hogy érdemes gondolkodni az ingatlanadón ,akkor Rákosi (orbán) et. rögtön kirúgta a listából."


idióta ez az orbán, ezért kirúgni vkit, orbán jellemgyenge alak, én ezt látom, állandóan röhögcsél, mint majom


"Ez jelenti a szellemi örökségét a bolsevizmusnak ,és nem az ,hogy ki milyen címen élõsködik az államon."

ezt mégegyszer? miért rákosi és komcsi most orbán?

"sokkal nagyobb hazug mint az Mszp." ez nem igaz, ld öszöd

"de politikai ellenfelei és olyanok mint Te akik beveszik ,azok pontosan tudják"
nem hinném

"ugye nem akarod bemesélni ,hogy aki ilyet mond ,hogy "az ávósokat okkal lincselték meg" ,az nagyon felháborodik alincselésen:)"

nem háborodok fel a lincselésen, megmondtam az elõbb is nem, mikor kérdezted, h mit csinálnék, ha a rokonomat vernék agyon az "ellenforradalmárok".
elõször megnézem, kik, és miért tették.

jobban tudom mi a farizeus mint te
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 29. - 19:05:45 Előzmény ondok
(546/1683)
a kdnp-be jóval kevesebb a komcsi mint a fideszbe, egy-két volt besúgó egyházi személyt gondolok csak
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 29. - 19:04:40 Előzmény kgyuri0
(545/1683)
igen erkölcstelen az antiszemitizmus.
akartam ezt is írni, egyszer már le is írtam ezt máshova.

"nem érdeke a magyar nemzetnk, hogy a világban a fasiszta,terrorista nemzetek közé számítsák, pontosan úgy, ahogy nem volt érdeke a nemzetnek a Hitlerájban való részvétel."

ez nem érdeke, az viszont érdeke hogy ne vásárolják fel a külföldi cégek, maffiák, aminek egy nagy része izraeli. az mszp-s filoszemiták áron alul, korrupcióval adják el a cégeket, gyárakat, telkeket izraeli tulajdonosoknak.
5/10
ondok 2010 jan. 29. - 19:02:24 5/10
(544/1683)
Hát ez az ,hogy szépen nyúlt le belõle az "ellenálló Orbán" és pereputtya, valamint az ájtatos papbácsik élén Semjén keresztény de nagyon demokrata úrral.