Téma: Az Este

2/10
meszag 2008 júl. 07. - 14:33:43 2/10 Előzmény valakise
(223/1683)
Meleg felvonulás hogy tetszett? Megint szépen lejáratott minket magyarokat az a pár száz állandó rendbontó.
1/10
valakise 2008 jún. 21. - 00:33:37 1/10
(222/1683)
Meg ez a mûbalhé, hogy cigány vagy roma?!
A pecsenye az lehet cigány,
a zene az lehet cigány,
a telefonkönyben Országos Cigányönkormányzat,
Cigányok országos szövetsége, stb..
de egyedenként meg romák!
Direkt szítják a balhét cigány meg a magyar közt, mert addig is szabad a kondér!
1/10
valakise 2008 jún. 21. - 00:14:27 1/10 Előzmény pl
(221/1683)
Már megint a romák! Hagyjuk õket, mert a végén úgy járunk mint a Devecseri újság csóró szerkesztõje egy "olvasói levél" miatt.
Hogy mindig annak kell lemondani aki vétlen!
A romáknak legyen joguk van még a Kukluxklanba is belépni, nemhogy a Magyar Gárdába.
issti1 2008 jún. 10. - 16:52:55 Előzmény meszag
(220/1683)
Mire 3-at számolsz! :o))
2/10
meszag 2008 jún. 09. - 08:12:35 2/10 Előzmény pl
(219/1683)
Jó, de ez most mire volt válasz?
pl 2008 jún. 06. - 22:03:07 Előzmény meszag
(218/1683)
Én fehér bõrû vagyok. Ergó sosem fogok bemenni egy cigány-faluba vajdának jelöltetni magam. Nem nézem le a cigányokat, nem ez az indokom - hanem kulturális, és a hagyományokkal kapcsolatos okok miatt. (=Nagyon nagy humoristák azok a romák, akik a Magyar Gárdába jelentkeztek - bár én ennek a Gárdának sem leszek sohasem a tagja - meg másiknak sem.)
2/10
meszag 2008 jún. 03. - 14:13:08 2/10
(217/1683)
"Szerintem pedig minden médiaorgánum, amely ki mer állni a mindenkori hatalommal szemben és napvilágra meri..." - teljesen oké, ha nem vágja meg érthetetlenné az anyagot, sõt mondanivalójával teljesen ellentétessé.
Ki adja azt a díjat? Kik döntenek?
2/10
meszag 2008 jún. 03. - 14:06:41 2/10
(216/1683)
NEm láttam, amirõl írsz, és Gálvölgyit sem a HH-ben, sem más mûsorában nem szeretem, sose szerettem. Show mûsora számomra unalmas, sokszor túljátszott.
Színészként sem jut eszembe róla most semmi nagy élményem.
issti1 2008 jún. 03. - 13:58:01
(215/1683)
Egyébként ha már az Este fórumán vagyunk, kiváncsi lennék mit szólsz(ill. ki mit szól) a szülinapi Gálvölgyi interjúhoz.

Az én olvasatom: alig leplezetten fanyalgott a mai konkurenciáját képviselõ -és vele ellentétben sz'tem jó, helyenként igényes és mindenképp létjogosult- "stendup comedy" mûfaj honi térnyerése és képviselõivel szemben. Ezt semmiképp nem mondanám sem sportszerûnek, sem szimpatikusnak..

Ami pedig erõsen hangsúlyozott "szinházi szinész" és "nem sztár" voltát illeti, erre 2 dolgot mondanék:
1, ezt azelõtt kellett volna átgondolnia, mielõtt beszállt a kereskedelmi tv-zés sokunk által negativ "gyöngyszemének" tartott Heti7-es "sztár" mûsorába

2, klasszikus szinházi, drámai szinészi képességei finoman szólva sem kiemelkedõek(pl. nem tudom ki látta-hallotta verset mondani..hmm, hát erõsen felejthetõ, már bocsánat)

...3, hogy valami jót is mondjak: viszont zseniális komikus szinész, parodista, improvizatõr -kár hogy nem elsõsorban ezzel foglalkozik(foglalkoztatják..) .

..végszóként: valszinûleg Hofi sem volt kiemelkedõ drámai szinész, de tudta, hogy mi az, amiben egyedi-zseniális és ezt fejlesztette tökélyre - és személyisége, mûvészi portréja igy volt teljes.
(Ezt csak arra az esetre irtam, ha G.J. olvasná - mûvészeti kritikai jótanácsként, példaként..)
issti1 2008 jún. 03. - 13:41:19
(214/1683)
Szerintem pedig minden médiaorgánum, amely ki mer állni a mindenkori hatalommal szemben és napvilágra meri hozni a visszásságokat, kitüntetést és komoly pénzjutalmat érdemel -további munkáját elõsegitendõ(megjegyzem, az általad "inkriminált" mûsor cca.2 hete kapott Antenna hungária dijat -ami ebben a kategóriában/újságirás/ a legrangosabb dij)..
Ebbõl a párbeszédünkbõl is látszik a hatalomhoz való viszonyunkban levõ alapvetõ különbség..

Orbánnal meg Te foglalkozol- én szinte soha, s ha mégis ezt teszem, ált. nem feltétlen pozitiv felhanggal, sz'al nem igazán értem mire célzol..
2/10
offtopic
meszag 2008 jún. 03. - 12:58:41 2/10
(213/1683)
Vörös köd nálad ereszkedik, ha meglátod, hogy Vikikérõl írok.
Öszödrõl meg annyit, hogy ahhoz is pofa kellett, hogy a hirtelen tv megvágva közölte az inkriminált részeket.
És mi az, hogy kuss? Megint elõjött belõled az agresszivítás. Nyugi édesem!
issti1 2008 jún. 03. - 11:01:47
(212/1683)
Olyan vagy, mint a bika a vörös posztóval- meglátod: Orbán, s leereszkedik a vörös köd, elveszited objektivitásod, gondolkodni is elfelejtesz, csak vagdalkózol.
Nekem tökmind1, mivel sem rokonom, sem távoli õsöm -szerencsére. Csak próbállak szembesiteni a dologgal..

Hogy valamibe egyetértsünk, az a lufifejû, tudálékos-s*gghülye, Orbán alteregó Szijjártóka engem is tök irritál.

2.pont: ez az Orbán ügy akkor lehetne érdekes, ha végre vki mutatna beszédére 1 bizonyitékot -mert addig csak egy lufi. Ráadásul- ami számomra is meglepõ- a hoh komcsi-MASZOP s*ggnyaló Kéri is cáfolja a felhozott "tényeket"- ezt mondjuk konkrétan nem is értem: még ha el sem hangzott, mibe kerülne neki azt mondani, hogy"ja"? Ez is elgondolkodtató..
Másrészt megint csak az õszödi székfoglalóra utalnék vissza: hangfelvétel, bizonyiték, stb?... addig meg kuss!
Én tényleg nem értem miért nem mutat senki egy felvételt, vagy legalább valakit, aki a dolgokat igy hallotta..
TGényleg, mirõl beszélünk??
2/10
meszag 2008 jún. 03. - 06:48:06 2/10 Előzmény issti1
(211/1683)
Az 1.) ponthoz: Milyen érdekes, mikor én mondtam ezt,- és nem most, hanem hónapokkal ezelõtt - milyen csúnyán reagáltál. Az igaz, hogy én a körítést finomabban tettem hozzá, és én Vikikét szidtam, mert ugyan ellenzékben van, de ha nem hunynád le örökké a kis szemed, láthattad volna mit mûvelt "igazmondó" pásztorunk, plebejusunk 2002 óta.
2.) Tündérkém, ezt ma már szinte csak Te vitatod, még Vikike se cáfolta, és a kis papagája, az a lökött Szijjártó is csak mentegetõdzik.

Ez a jelszó nekem csak Orbánt, a hazugságot, ármánykodást, alakoskodást, megosztást juttatja eszembe, nem tetszik. Szerintem jobban jársz, ha másik jelmondatot keresel, de egyébként az ilyen üres hablaty nélkül is megvagyunk, csak haladni kéne már elõre.
issti1 2008 jún. 02. - 14:02:20
(210/1683)
Ha több hónapi eszmecsere folyamán sem jutott el hozzád, hogy e r*hadt csaló, lenyúló komcsi bagázs elkötelezett kritizálása, köztörvényes csalásaik elitélése nem jelenti azt, hogy Orbán direkt pszihedelikus befolyásoltsága alatt lennék, akkor kettõnk közül valaki valamit nagyon rosszul csinál..

De- merthogy felteszem az általam egyébként sem fõnökként, sem másként nem tisztelt Orbánt esetét (Tóth Mari helyett biz. Kérivel)kérdezed- elmondom aktuális véleményem is:

1. a vak is látja, hülye is tudja, hogy Magyaro. mai helyzetében 1 program létezik, amit végre már valakinek fel kéne vállalni, s végigvinni(kompetens, hiteles módon), közel 20 évnyi impotens kerülgetése után. Az, hogy kézzel-lábbal tiltakoznak ellene ellenzéki pozicióban levõ politikusok, csak szokásos -immáron zsigerivé váló- demagógiájukkal magyarázható, mellyet a hatalomhoz újra közeledvén egyenes arányban vedlenek is le - s reményeim sz. teszik magukévá helyette a reális valóság programját. Ha úgy tetszik: e tekintetben össze vissza magyaráztak eddig..
2. a konkrét Orbán "ügy" kapcsán csak azt mondanám: mutassák meg a hang(esetleg kép)-felvételt a nyilvánosságnak- mint az õszödi remekmûvet is, anno- s akkor majd lesz mirõl beszélni. Mert addig konkrétumokról nem beszélhetünk - de e konkrét "ügytõl" függetlenül igaznak és egyszersmind valamelyes mértékben pozitiv válasznak is felfoghatod székfoglaló kis beszédem 1-es pontját..

Hajrá magyarország, hajrá magyarok -lehetõleg Orbán nélkül! Ez az én politikai szlogenem! ;o)
Szavazz a "Zöldekre"!
issti1 2008 jún. 02. - 13:42:56
(209/1683)
Csak a nagy közönségsikerre való tekintettel! ;o)
2/10
meszag 2008 jún. 02. - 10:56:38 2/10 Előzmény issti1
(208/1683)
Egyébként fõnököd "öszödi" beszédérõl semmi?
2/10
meszag 2008 jún. 02. - 06:15:41 2/10 Előzmény issti1
(207/1683)
Mi van? ezt most minden topicban leírod?
issti1 2008 máj. 30. - 10:31:22
(206/1683)
Rólatok jut eszembe..demokraták egymásközt:

"o" : de jól megverték végre a rendõrök azt az ellenzéki politikust, épp ideje volt! Jó volt látni, amint a férzõ fejû R.M.parlamenti képviselõt földön rúgdosó rendõrök még egyet belerúgnak, mielõtt eszméletlenül elviszi a mentõ!
"m" : ja, és milyen találóan viccesen jellemezte a helyzetet a nagy kormánypárti szónok, KG: "a kis Mártiriusz, hehe"
"m.b.: valóban, én sem látok semmi kivetnivalót a dologban, sõt még lenne néhány tippem -elvégre még felháboritóan sok népünk kormányának ellentmondó politikus szaladgál büntetlen!

..komolyan, néha nem ártana tükörbe nézni -ezt már én mondom..
Moldávia bánata 2008 máj. 29. - 20:17:20
(205/1683)
Nem hiszem el, már itt is?!?...

Nem baj, Ferenc császár kitart, s Viktor király megint mehet a levesbe! :)
5/10
ondok 2008 máj. 29. - 20:13:53 5/10 Előzmény meszag
(204/1683)
Igen ,én is csak röhögök ,hogy akonkrét érvek hogy peregnek le róla,szerintem normában dolgozik,az teljesen mindegy ,hogy ki mit ír,ha senki semmit akkor jön alex vagy a monológ.