9/10
TeddyBear 2021 okt. 28. - 08:11:25 9/10
(9/49)
Ez egy nagyszerű film. Szeretem a filmeket és az érdekes válogatásokat. Ez a film szerepelt a https://www.webnyeremeny.hu/kaszinos-filmek . Biztos vagyok benne, hogy élvezni fogja.
zodiac1967 2021 okt. 04. - 22:15:59
(8/49)
Tökéletes film, amilyen 10 évente egyszer készül. 10/10
6/10
nick név 2021 aug. 01. - 17:31:00 6/10
(7/49)
-- helyenként spojleres lehet --

Egy viszonylag véres bosszúfilm, ami legalább annyira szól a bosszú visszafordíthatatlanságáról és a trauma feldolgozásának alternatív módjairól, mint magáról a haragról és annak kiéléséről.
Meglehetősen más a filmnyelve, mint az angolszász társainak, összetéveszthetetlenül különbözik tőlük, jó volt végre egy olyan alkotást látni, ahol a sablonok nem követték egymást a megszokott receptúra alapján. Összességében tetszett, de mondom ezt úgy, hogy szerettem volna, ha még jobban tetszik, úgy igazán, sajnos nálam nem ért fel a nagy dán filmekhez. A humora sem működött mindig és a vége sem sikerült a legjobban, ott lényegében el lett lőve a raktár összes puskapora, ami nálam nem illett Az igazság bajnokaihoz, persze a nagy találkozás még így is realistább volt, mint azt a hasonló filmeknél megszokhattuk, de hogy hirtelen mindenki rettentően ügyes, a motorosoknak csőlátása van és az esemény nem jár semmiféle komoly veszteséggel, valahogy kicsit lapossá és azokra a bizonyos sablonokra emlékeztetővé tette az egészet. Talán sokat vártam tőle. De saját értékén egy klassz film még így is, a családdá vált sorstársak pillanatképe pedig szép volt.
A bosszú kérdéskörén kívül egy tanulsága mindenképpen volt Az igazság bajnokainak, ne akard állandóan kielégíteni a vélt igényeidet. Ha csak piros bicikli van eladó, de neked akkor is kék kell, ne hallgass az egódra, nyugodtan elégedj meg a pirossal, az is egy frankó kerékpár. A kék biciklinek meglehet túl nagy az ára, főleg, ha Kínában gyártják.
10/10
yaka 2021 júl. 27. - 16:48:32 10/10
(6/49)
Színészóriások. 10/10
8/10
rajdi 2021 jún. 05. - 10:40:10 8/10
(5/49)
Kicsit keserédes ez a lényegében drámai mondanivalót bemutató film a maga humorával, de nekem bejött. Igen a végén több helyen is hamarabb le lehetett volna zárni a filmet, de így sem volt rossz. Erős 8-as...
10/10
Anna Dé 2021 máj. 14. - 20:48:55 10/10
(4/49)
Jó színész ez a Mads Mikkalsen. Mindig elcsodálkozok rajta. Nekem a film is tetszett. Szeretem a fekete humort, ebben meg bővelkedett a film. 9 pont. Vagy inkább 10?
7/10
gyereamozibabe 2021 máj. 04. - 00:50:39 7/10
(3/49)
Hullámzónak éreztem a minőséget. Komoly drámával indul, de a kocka csapat túltolta a poénkodást, ami egyre inkább rátelepedett a filmre. A végén van egy meglepő fejlemény, és ott le kellett volna zárni a sztorit.
10/10
Gajho Dhar 2021 máj. 02. - 00:30:55 10/10
(2/49)
Remekmű. Nem pörgős, és mégsem unalmas. Itt mindennek oka van. Azért nem pörgős, mert szerintük (és szerintem is) nagyon fontos az ilyen jellegű filmnél, hogy életszerű legyen. És ez az. Sikerült. Nem tudom, hogy a Honlapra ki miért írta, hogy vígjáték, de szerintem nagyon nagyot tévedett.
8/10
vandorbab 2021 máj. 01. - 10:51:07 8/10
(1/49)
A dán brigád megint összeállt.
A fekete vígjátékok félistenei kicsit mélyebbre nyúltak az érzelmekben, sőt időnként nyugtalanító fordulatokkal váltanak hangnemet, viszont egy percre sem hagynak magadra.
Emmenthaler karaktere külön csemege, aki megérne akár egy önálló filmet is.
A végét kicsit elnagyoltnak érzem, de összességében kihagyhatatlan mozi.