Téma: Az ugrás

7/10
HARCOS TIBI febr. 15. 21:23:30 7/10 Előzmény Zsupsz
(9/29)
Kérdések??? Hol???
2/10
etikett1 febr. 15. 14:54:22 2/10
(8/29)
Na , akkor én is tovább ugrok, egy másik műsorra.
Bonitó febr. 14. 09:31:14
(7/29)
Én is nagyon vártam a műsort, főleg G.T.Gábor miatt!
Már az első adásnál elkapcsoltam, mert nem kötött le. Én is tartottam egy kis "hatásszünetet," ahogy a műsorban is láttam. (Túl sok ez a hatásszünet benne, sőt a "ugorj" felszólítással is csak az időt húzzák.) Ezért is unalmas, de főleg a kérdések miatt. Amelyek nagyon széles körből összeszedett érdektelen, semmitmondóak. Szinte tudást nem igénylő, sokszor inkább a bulvárból szedettek.

Lehetne ez még jó is, ha a kérdések színvonalasak, ha érdekfeszítőek, érdekesek lennének. De a csatorna kreatív csapatának ez sosem volt erőssége mostanában.
T.G. Gábor miatt adtam még lehetőséget a héten, hátha.........

Sajnos, semmitmondó már a kezdés is. Igazságtalan vetélkedő! A szerencsétől függ, és nem a győztes tudásától! Ha valaki netán az utolsó két kérdésnél kerül játékba és megnyeri az ötmilliót, akkor az a négy ember aki kitaposta az utat előtte, annak marad a zuhanás??!! És ez a műsor lett világszám??!! Ezt a műsort nézik világszerte??!! Mindenhol elfogadták ezt az igazságtalan győzelmet?!
Csalódtam, sajnos.
2/10
olahmiki1959 febr. 14. 02:56:48 2/10
(6/29)
Sajnos igaz, amit máshol olvastam, hogy a versenyzők esélyei nem egyformák!
Hiszen, aki csak a vége felé kerül sorra, annak sokkal nagyobb esélye van nyerni, mert a többiek már kitaposták előtte az utat, sorban lepottyantak a nehéz kérdések miatt, ő pedig - úgymond - beleülhet a készbe!
Úgyhogy ez így nem igazságos.
Sajnálom Gundel Takács Gábort, bár ő nem tehet semmiről, neki csak le kell vezetnie a műsort, amit a tőle megszokott, szellemes színvonalon meg is tesz, de az most ide kevés.
A Géniusz nagyságrendekkel jobb!
Peti817172M febr. 13. 19:11:05
(5/29)
Milyen monitort használnak, hogy elbírja, hogy ráugranak?
1/10
krcs febr. 13. 15:04:42 1/10
(4/29)
Sajnos szörnyen unalmas, pedig nagyon vártam.
Zsupsz febr. 13. 05:11:51
(3/29)
Nagyon vártam de unalmas, nem szinvonalas kérdésekkel. Sok a hatásszünet.
2/10
vakida febr. 12. 19:59:30 2/10
(2/29)
Nagyon unalmas a musor, 5 perc utan átkapcsoltam masik csatornara. a kerdesek kifejezetten erdektelenek (kik kapott hamarabb mislen csillagot)
2/10
olahmiki1959 febr. 12. 19:49:44 2/10
(1/29)
A műsor "jól indul!"
Az egyik mellékelt képen ez a nagyméretű, kivilágított felirat szerepel:
"A varjak képesek ferismerni az emberi arcokat"
Tetszik érteni???
"FERISMERNI"
És ezt a helyesírási hibát senki nem vette észre!
Persze, ez még semmit nem jelent, csak elgondolkodtatott...
Miután Gundel Takács Gábort nagyon kedvelem, remélem, a műsor jó lesz.