Cordelia 2010 dec. 12. - 23:46:52 Előzmény Mara60
(9/9)
A Koronázást még nem tudtam megszerezni. De elolvastam a Halál Szerelmesét - az kiváló volt. Új Akunyin regények kedvencünkkel, Fandorinnal:

Almaznaja Kolesznyica
Nefritovije Csetki

Az a bajom Akunyinnal, hogy némelyik regényét nem lehet letenni (Törökcsel, Halál Szerelmese), némelyiket viszont nehéz olvasni, csak hát a történet többnyire meghökkentõ, lebilincselõ, ezért gyûröm.
Mara60 2010 szept. 24. - 17:24:10
(8/9)
Majd olvasd el a Koronázást is! Az is nagyon jó.

Azt a Lady Esztereset én is kipróbálom majd. :)
Cordelia 2010 szept. 24. - 13:48:29 Előzmény Mara60
(7/9)
Most fejeztem be az Azazel olvasását. Sajnos rossz sorrendben kezdtem el (de akkor is remek volt): Államtanácsos, Török Csel, Azazel.

Amiért írok. Rámentem valamelyik Akunyin honlapra és volt ott egy Lady Eszter-féle teszt azoknak a "lányoknak", akiket beválogat az eszternátusba. Már nem vagyok gyerek, de megcsináltam. Az jött ki, hogy bordélyház tulajdonosként teljesedne ki az életem úgy igazán :) Nem is rossz ötlet. Válogatás, szakirányok, ruházat, lakberendezés, vak zongorista, nõgyógyász, menedzsment. Meggondolom.
Pec 2010 júl. 19. - 10:03:32 Előzmény Mara60
(6/9)
A könyv szuper. A film sajnos csak közepes.

Akik ki vannak bekülve az orosz lowtech stilussal, azert nezhetö.
cicelle74 2009 jan. 04. - 17:21:36 Előzmény Mara60
(5/9)
Kár, hogy kicsit elvarázsolt idõpontokban. :-) Legalábbis nekem elvarázsolt. Jó lett volna, ha nem kell egy-egy hetet várni a következõ részig.
Mara60 2008 dec. 05. - 18:31:16
(4/9)
Mindenesetre köszönet az mtv-nek, amiért bemutatja a filmeket. Nekem legalábbis nagy örömet szereztek vele.
Mara60 2008 dec. 05. - 18:30:31
(3/9)
Mindenesetre köszönet az mtv-nek, amiért bemutatja a filmeket. Nekem legalábbis nagy örömet szereztek vele.
Mara60 2008 dec. 05. - 18:28:39
(2/9)
Én olvastam a könyveit és tényleg nagyon jók. Ez a filmfeldolgozás se rossz. Bár a második könyvébõl készült Török csel (amit szintén beígértek) sokkal ütõsebb filmnek sikeredett.
Az Azazelre egyébként rákattantak az amerikaiak is. Jövõre várható az õ verziójuk.
rezynegi 2008 dec. 05. - 16:53:02
(1/9)
fuha, 1. vok na meg nagyon kivancsi, mert állítolag hozza aklasszikus krimik szintjet és mindamellett van benne vmi plussz is.Olvasta már vki? sajna nekem még nem volt érkezésem olvasni B.Akunyin konyveit pedig bírom az orosz irodalmat de így most megnézhetem:D:D:D