Bonitó márc. 22. 13:17:42 Előzmény nikato
(31/31)
Köszönöm szépen, igen láttam már én is az "igazi" névsort. A szavazás viszont elkerülte a figyelmemet, de máris utána nézek. 😮😉
Én is várom az új évadot! Talán ősszel, szeptember körül már láthatjuk?!
(Bevallom, nekem az ázsiai területek, tájak sokkal jobban tetszettek az előző évadokban, mint a legutolsó évadban látott Mexikó és Guatemala. Inkább tűnt félelmetesnek, mint szépnek.)
6/10
nikato márc. 22. 12:01:21 6/10 Előzmény Bonitó
(30/31)
Nem ez a teljes névsor, már fent az igazi (tv2 play-en), szavazni is lehet a legszimpatikusabb párosra, (aki a legtöbb szavazatot kapja annak könnyebben indul majd a játék). Nekem tetszik a lista, legalább tudom kik Ők. Az előzőben alig volt akit ismertem és szinte végig Alekoszék szappanoperájáról szólt. Már várom az új évadot! :)
Bonitó márc. 19. 18:42:39
(29/31)
Hírek szerint, a héten elkezdődött az Ázsia Expressz c. műsor 5. évadának forgatása a Fülöp Szigeteken.
Láttam mind a négy évadot. Így én is "jártam és láttam" a versenyzőkkel és a stábbal, szebbnél szebb tájakat.

Amikor megláttam a szereplőket az 5. évad játékosait, csak bámultam, mint keszeg az új stégre! Ugyanis a sajtóhírek szerint az új évad szereplő gárdája a következő:
(kíváncsi leszek, mi jön be ebből a névsorból ténylegesen?!)

Kamarás "ÉNB Lali" Norbert és testvére
T. Danny és Spacc
Jákob "Milliárdos" Zoltán és párja Erdélyi Mónika?
Sáfrány "Aleska" Emese és Béres Anett
Somhegyi "Exatlonos" Krisztián és párja
Monoki Lehel és Sebők Vilmos
Krausz Gábor és Mikes Anna
Cserpes Laura és édesapja
Stohl András és Till "Tilla" Attila
(Stohl András már nyilatkozott, hogy valóban ott lesz a játékban, de a párjáról hallgatott.)

(Bizonyára ősszel kerül majd adásba a műsor és "megérne egy misét" majd egy új topikban fórumozni róla?!)
6/10
nikato 2023 nov. 18. - 12:06:43 6/10
(28/31)
Úgy emlékszem az 1-2. évadban nem sorsolással döntötték el ki kerül a döntőbe. Miért nem lehetett ugyanúgy versenyezni érte? Igazságtalan volt és gusztustalan a szerkesztők részéről az előző évadban és ebben is!
jesolo 2023 nov. 17. - 09:31:23
(27/31)
Nagyon sajnáljuk, hogy a két fiú esett ki egy ilyen szerencsétlen sorsolással, nem tartjuk igazságosnak. Egy adást még nehezen kibírunk a szerelmespárral, de hajrá világbajnokok!!!
6/10
nikato 2023 nov. 15. - 17:47:20 6/10
(26/31)
Az utolsó hét első része már végre a versenyről szólt, előbb kellett volna Alekoszéknak kiesni, nem a love storyról és Réka mártírkodásáról szólt volna az egész, hanem a versenyről.
Kafira ráfért a wc takarítás.
Az idei évadban nem láttunk annyi szálláskereséses jelenetet. Nem értem a kamerás hol alszik? Azt tudom, hogy a telefonon amin Nóra üzenget nekik tudnak segítséget hívni amennyiben baj lenne.
Meglepődtem, hogy Nóra családja fel van tüntetve a stáblistán, de lenyilatkozta, hogy azért, mert szereti őket a stáb és várják mindig, hogy menjenek. Fel vannak tüntetve közreműködőként. XD Jobban már nem is tudnának Nórának nyalizni.
Bonitó 2023 nov. 14. - 22:05:10 Előzmény omama2
(25/31)
Egyetértek, bizony lassan nézhetetlen lesz, ezért nem is nézem, kivéve az elején pár adást. 😉

Én már többször leírtam a véleményemet a műsorról. Amennyire vártam ezt az évadot, bizony már az elején csalódtam. Holott eddig nagyon sok szép tájat láttam minden évadban, ami az Ázsiai országokat illeti. Idén is kíváncsi voltam Mexikó és Guatemala csodálatos tájaira. De sajnos nem igazán mutattak szép tájakat. Legnagyobb meglepetésemre, mintha Harlem legsötétebb zugaiba forgatnának sokszor?! (Elvitték a műsort az egyik legveszélyesebb Dél-Amerikai országba, röhej??!!)

- A hét páros közül. már az indulásnál is csak egy páros, annak is csak egyik tagja volt szimpatikus. Kucsera Gábor. Tóth Dávid a párja, kiesett a pikszisből, amikor a "Nagy Ő" c, párkereső show-ban szerepelt, amelyben ő volt az ügyeletes szépfiú.
- Völgyi Zsuzsi a " Farm VIP-"ben szerepelt, és ország-világ előtt leszerepelt a viselkedésével, lustasággal, emberi hozzáállásával a társai iránt.
- Alekoszt már a VV-ben sem kedveltem, anno Olivérnek drukkoltam. ( Ki tudja miért, de relatíve sok Alekosz Fan van még mindig, akár ezen a platformon is. (Ez nem is baj, ha mindezt kulturáltan vesszük tudomásul a vitáink során!)
- A három tovább három párost csak hírből ismerem
- A csatorna is levizsgázott ! Mert amikor egy celeb egy előző műsorban lejáratja magát, közutálatnak örvend, a viselkedése, a játékos társaihoz való emberi hozzáállása miatt és mindezek ellenére bizalmat szavaznak neki és berakják ebbe a műsorba is, akkor nincs mit mondani?!
- Mint ahogy ahogy az sem semmi, hogy milyen nagy stábbal érkeztek Mexikóba?! Bizonyára van pár ember akinek sokat kellett "tenni" azért, hogy erre a kalandos szép útra bekerüljön?!
A celebről eszembe jut Puzsér Robi mondása, hogy " a celeb egy nyilvános senki, aki hogyha kimegy a szobából, akkor többen lesznek bent."
Alekosz és egy-két másik játékos viselkedésével kapcsolatban bizonyára megkérdezte volna, hogy " mi volt ez a pusztító alpáriság? Mi volt ez? A suttyóságnak olyan szintjét mutattátok meg, amire nem voltam kíváncsi!" Mintahogyan én sem!
Arról már nem is beszélve, hogy mindig ugyanaz a két-három műsorvezető szerepel a csatorna műsoraigan akik ott vannak minden km-kőnél! Mint Ördög Nóra, Lékai Kiss Ramóna vagy a Gáspár klán. Talán emiatt belterjes és unalmas már az egész!

A reklámokról meg no comment! 😠😠
omama2 2023 nov. 14. - 19:17:21
(24/31)
Lassan nézhetetlen és élvezhetetlen lesz ez a műsor. Az a rengeteg hírdetés amivel megszakítják szinte elviselhetetlen. Tegnap lemértem a hírdetést: 18 percig volt, utána vártam hogy folytatják a műsort, de nem mert jött a másikhírdetés......hát ebből lett elegem és kapcsolás máshova.....Tudom hogy a kereskedelmi TV-k ebből élnek, de amit a TV2 művel az mindennél több......
jesolo 2023 nov. 13. - 20:33:54
(23/31)
Ez a sok bébizés a szerelmespártól nagyon nyálas, mintha nem lenne nevük, a szőke nő egyáltalán nem is szimpatikus
omama2 2023 nov. 11. - 07:22:57
(22/31)
Ez az Alekosz szerintem ne normális. fossa a szót értelmetlenül, bántó neveletlen bunkó!! Undorító!!!!!! Rékának kötélből vannak az idegei, menekülj Réka ebből a kapcsoatból.
6/10
nikato 2023 nov. 07. - 16:36:28 6/10
(21/31)
Nagyon meg van írva a forgatókönyv, csodálom, hogy idén nem adta fel senki a másik javára. Alekosz direkt Enikőt kapta párnak, Enikő úgy beszél a flegma hangján, mint egy kocsis, nagyképű h.p.. Gáspár Győző és Gelencsér Timi párosítását juttatja eszembe. Fanni a legrosszabb az egész bagázsból, gonosz kis daganat, Berci meg egy papucs.
Brunora és Zozora lehet fújni, de minden feladatot tök jól teljesítenek, abszolút megérdemelnék a nyereményt.
5/10
Anna Dé 2023 okt. 28. - 01:26:28 5/10
(20/31)
Repült a bálna, repült a bálna
Mindenki mehet a p*csába :D
2/10
olahmiki1959 2023 okt. 27. - 20:30:52 2/10
(19/31)
Nem nagyon értem, hogy amikor végre-valahára sikerül két kellemetlen, nagyjából senkinek sem szimpatikus játékost hazaküldeni, akkor azokat mi a fenének kell visszaerőltetni a műsorba?
6/10
nikato 2023 okt. 26. - 16:24:36 6/10
(18/31)
Szerintem az Alekosz-Enikő dolog csak azért volt, mert kezdett ellaposodni a műsor.. Amúgy Enikő elég nagyképű. Zsuzsit és Katinkát csípem, jó kedvet hoznak a műsorba. Kucsiéknak mindig unott az arcuk. Sípos apuka elég tapló, már az elején hazamehettek volna, bár akkor meg őket hozták volna most vissza kipihenten... Brúnó és Zozo az elejétől jól teljesítenek, színt visznek a műsorba, nem volt igazságos, hogy Katinkáék mehettek pihenni...
kbóca 2023 okt. 24. - 16:00:05
(17/31)
kár volt a két parasztozó,gusztustalanul viselkedő lusta,tohonya csajt visszahozni.Velük nem érdekesebb csak unalmasabb,fapadosabb lesz az expressz.
5/10
Anna Dé 2023 okt. 23. - 22:59:03 5/10 Előzmény jesolo
(16/31)
Kitart végig, mint a herpesz a száján. :) Ezek nem jó párosok, nekem egyik se szimpi. Unalmasak. Rékát meg egyeneen sajnálom. Egy helyes, szép nő. Aztan hagyja hogy megalázza ez a görög kujon. Aki nem csak hogy nem helyes, de még csak nem is szórakoztató. De mint tudjuk a szerelem vak. Meg néha hülye is. :)
2/10
olahmiki1959 2023 okt. 23. - 13:27:35 2/10
(15/31)
Szerintem Alekosz nagyon okos, csak szándékosan tetteti magát hülyének, és a producerek, szerkesztők pont ezért hívták meg a műsorba, hogy mindig legyen körülötte valami konfliktus, a nézők meg beszéljenek róla.
És persze, ezáltal nőjön a nézettség.
omama2 2023 okt. 21. - 19:50:20 Előzmény delmar
(14/31)
"Elkeserítő" !!!! hát az... Alekosz szegény !! Ő klinikai eset, nem kell , nem lehet komolyan venni
omama2 2023 okt. 21. - 19:43:28
(13/31)
Nézem ezt a műsort és az emberri viselkedések meglepőek az extrém helyztekben. Sipos F. Tamás megnyilvánulásai , viselkedése enyhén szólva közönséges és visszatszító. Kötekedései ellenszevensek. Visszavehetne ebből. Tiszteletet követel, de hát azt ki is kellene érdemelni. "Művész úr" vegyen vissza.....mert ez a műsor nem tett jót önnek- ????
jesolo 2023 okt. 21. - 11:42:33
(12/31)
Mi az, hogy visszajön a végre kieső modell?