Evolett 2009 szept. 14. - 21:14:50
(7471/29291)
Egy három éve még nézhetõ volt, de most már kifejezetten **ar az egész!!! Ki az akinek a gyomra még beveszi ezt a sok idiótaságot?!
10/10
idõjós1010 2009 szept. 14. - 20:48:17 10/10
(7470/29291)
Nem hiszem hogy mellette szóló szakvélemények is lennének.
10/10
idõjós1010 2009 szept. 14. - 18:55:27 10/10
(7469/29291)
Egyedi egy hozzászólás :-D
Tamika97 2009 szept. 14. - 18:08:06
(7468/29291)
Hát én a Lindát kedvelem a legjobban!!!
De nem tom miért!!!
Õ jól játszik!Mármint a sorozatban!
Én Bartát annyira nem csípem de jó a karaktere!



Ja és:12-13 év közötti fiukkal/lányokkal szeretnék levelezni

E-mailom :fanfalinda@citromail.hu
10/10
idõjós1010 2009 szept. 12. - 22:09:01 10/10
(7467/29291)
Számtalan szakvéleményt is olvashatnánk errõl a témában.
barbus011 2009 szept. 12. - 16:13:32
(7466/29291)
gyerekek olvastátok már, hogy mi lesz a hétfõi részben? :O Danis dologra kíváncsi vagyok meg vajon ki lehet az új érkezõ? izgis :)
10/10
idõjós1010 2009 szept. 12. - 00:19:57 10/10
(7465/29291)
Igen, az idõ az bizony furcsán telik a sorozatban, Timikénél pl egyenesen repül, míg szüleinél csak alig háromszor telik gyorsabban mint a valóságban, node ez semmire sem mentség, vagy magyarázat. Az teljesen tiszta volt hogy Timikének egészen a második kufirc utánig, Attila költözéséig fogalma nem volt a paslag kilétérõl, de azután se lett sokkal több. Velük él, oszt ennyi, fogadd el. Ha jól viselkedsz, majd elvisz néha balettórára. Persze csak ha sikerült megegyeznie apucival.

Hagyjuk már inkább ezt a nincs ebben semmi különös, meg semmi rossz, meg hûûûû de dúl a szerelem, és mindenki boldog dolgot. Egy gyerek lelke nem ilyen egyszerû, egy igazi szülõ pedig nem intézi el ennyivel a dolgot. Nóra mindenféle szempontból egy katasztrófa.: Összeveszünk-kibékülünk-összeveszünk-kibékülünk-aztán ismét összeveszünk-majd egy hosszabb durcás szakasz, aztán ismét békülés-majd összeveszés, és akkor most épp itt az ideje egy "csakazértis megmutatom kapcsolatnak egy jó pasival, és Miki meg kapja be" dolognak. ja, és akkor még arról a két, vagy három (menyi is pontosan?) házasságról nem is beszéltem, melyeknek sorra válás lett a vége.
redbullman 2009 szept. 11. - 22:07:35
(7464/29291)
Nóra szeretne végre boldog lenni, miért baj ez? Ettõl nem lesz rossz anya. Ha ezen múlana sok nõ és férfi válna rossz szülõvé.

Na lesz a Timikének szülinapi parti, talán megtudjuk hány éves is.
redbullman 2009 szept. 11. - 22:04:52
(7463/29291)
A követhetetlen idõszál miatt, nem lehet tudni, hogy mennyi idõ tellett el a Nóra és Attila találkozása és összeköltözése között. Szerintem nem ilyen drasztikus a helyzet. Azért ne csináljunk ekkora ügyet ebbõl. Akkor a Juli Mátéja is kérdezze meg az anyjától, hogy most születtem egy másik apától, miért henteregsz egy másikkal?
Akkor a Juli+András se jöjjenek össze, mert mit szólnak a gyerekek? A Miki csak azért tûnik jó apának, mert ez az érdeke. Ha kibékülnének Nórával, hajtana a cégvezetésért, és õ sem foglalkozna a Timikével, mint akkor amikor visszajöttek.
10/10
idõjós1010 2009 szept. 11. - 21:48:26 10/10
(7462/29291)
Azzal van a baj hogy Nóra fejében többet Jár az Attila mint Timike. Többet foglalkozik vele, mint a gyerekkel. Plusz tökéletesen semmibe veszi a kislányt, és hülyének nézi. Az Attila még be sem lett mutatva a gyereknek de már rendszeresen járt fel Nórához. Nem elég hogy az apja nem él velük, de egyik reggel váratlanul egy idegent talál az apja helyén, az anyukája mellett. Timike mindig gyorsan el van intézve, és Attila kerül rögtön a középpontba.
"Jáj kicsikém, hát ránk nyitottál a hálószobába, hát akkor ismerd meg Attilát, õ mostantól velünk fog lakni. Most pedig menj mos fogat, hamarosan mész az oviba"
És akkor erre a lehetõ legbugyutább gyermek válasz: "De ugye a macimat megtarthatom"
"Persze kincsem, de most menny , siess moss fogat" "Sipircolj"
"Sipircolok".
10/10
idõjós1010 2009 szept. 11. - 21:34:50 10/10
(7461/29291)
Ez a társadalom belõled-belõlem-belõle-belõlük, mindannyiunkból áll, minden ember egyéni véleményébõl. Én nem azért ítélem el az ilyen kapcsolatokat mert ezt a hozzáállást látom viszont a környezetemben, és te sem azért díjazod, mert a társadalom ilyen felfogású. Mindenki saját megítélésére van bízva, és aszerint alakult ki az átlagvélemény, a többség véleménye, mindenféle kényszer nélkül. Sztem nem lehet véletlen az hogy ilyen közvélemény alakult ki a témában.
akos19930306 2009 szept. 11. - 20:40:06
(7460/29291)
Meglátásom szerint: Kamilla a neten keresztül megismer valakit akivel camozik stb bla bla bla késõbb elhivja találkozóra 1 erdõbe ahova megszökik Imiék tudta nélkül és imi meg meglátja a naplozottat késõbb és utánna ered és onnantól elõjön Imre régi rémálma:) ki szerint lessz még így?
redbullman 2009 szept. 11. - 20:36:59
(7459/29291)
Szerintem nincs teljesen igazatok Nórával kapcsolatban. Dolgozik a Kft-nél, elvileg Timike oviban van, kb. 4 óráig. Utánna hozza a bébiszitter. Miklós vszínûleg hétvégi apuka, tehát hiába van otthon a láthatás az láthatás. Nóra egyedül neveli a kislányt, tehát kénytelen megoldást találni. Mi is így voltunk, dolgoztam, férjem dolgozott, bébiszitter vigyázott a gyerkõcre, sajnos az általam keresett pénz nagy része ment a vigyázónak, ezért vállaltunk még egyet és anyagilag jobban jártam+a gyerekeknek is jobb volt így. Tehát szerintem egy egyedül álló anyának muszály kompromisszumot kötnie, hogy fenttarthassa magát, gyereket, háztartást. Az Attilával együtt él tehát együtt is alszanak, ezen mi felháborító. Ha elválik vki, és utánna együtt él vkivel akkor természetes, hogy egymással alszanak. Vagy ti ilyen helyzetben külön szobában aludnátok a párotoktól, nehogy a gyerek meglássa? Vagy válás után egy másik házasságban nem ugyan ez a helyzet? Az sem illendõ?
10/10
idõjós1010 2009 szept. 11. - 17:51:17 10/10
(7458/29291)
Csak egy javaslat, de pl a TV2 internetes oldalán fent van a Cápák c vetélkedõmûsor összes része az elsõtõl az utolsóig. Én azokat nézem, mikor épp nincs jobb, és valamit nézni akarok. Ha benézel a topicjába találsz linket is hozzá. Az egy jó mûsor volt. De vannak fent hal a tortán, vagy vacsoracsata részek is. van fent heti hetes, meg minden jó. Szóval van mit nézni.
7/10
Petrapetrus 2009 szept. 11. - 17:31:35 7/10
(7457/29291)
Az a baj, hogy máshol sincs jobb...
A tudományos csatornákon meg a legtöbbször csak ismétlés van.
Este meg már fáradt a szemem olvasni.
Vagy ülök a gép elõtt és fórumolok minden hüleségrõl, vagy ismerõsökkel/barátokkal vagyok, vagy ülök és bambulok magam elé csendben és matatok valamivel... Sejj. :-)))
10/10
idõjós1010 2009 szept. 11. - 17:16:36 10/10
(7456/29291)
Nos itt végül is ez a kapcsolat nem lett megtorpedózva, ill nem minden értelemben. Ugyanis szerintem itt az történt hogy pont azt sikerült bemutatni hogy mennyire mûködhetne, de a környezet hatására, ellenszenvére végülis menyire nem mûködik egy ilyen kapcsolat.
Én viszont örülök hogy végül eltûnt a kapcsolat a képernyõrõl, mert ez nem volt egy egészséges dolog. lehet hogy mûködõképes egyeseknél otthon is, de ugyanúgy mint a homokos pároknak, ennek sincs keresnivalója a képernyõn.
(sztem)

Nórával kapcsolatban viszont már írtam korábban is, igazad van. valóban gymorforgató, még számomra is. De Mikibõl sem lesz soha jó szülõ, még ha esélyt kap rá sem. Õ is gyakran le fogja passzolni valahová azt a gyereket, csak egészen más okból.

Ez a sorozat amúgy bármilyen gyakori jelenség is, de igen rövid, és számtalan egyéb csatornára lehet kapcsolni alatta. Szóval tedd azt. nem muszáj nézni.
7/10
Petrapetrus 2009 szept. 11. - 16:46:02 7/10
(7455/29291)
Igen, de ott volt a féltékenység is. Márhogy Attila-Timike. Hiszen Õ az apja, és nem az új Berényi... Szerintem Miki helyében én is utálnám, hogy a lányomat igyekszik még jobban elszedni tõlem... :-)))
7/10
Petrapetrus 2009 szept. 11. - 16:44:24 7/10
(7454/29291)
Nem értettél meg. Én azért példálóztam a saját példámmal, hogy igenis, az életben is létezik ilyesmi és mûködik, és engem az háborít fel, hogy ebben a sorozatban ezt nem ismerik el, hanem igyekeznek megtorpedózni minden kapcsolatot. Bár hozzá kell tennem, ezt teszik az "azonos korúakkal is", csak valamelyest kíméletesebben. Sok embert felháborít az ilyen kapcsolat, de megint rengetegen ilyenben élnek és nagyon boldogok, mert x vagy y mellett találták meg a boldogságot. Ennyi. Ezért örülnék, ha visszahoznák a karaktereket. Nekem speciel már hiányoznak.

Imi karaktere például nagyon hosszú ideig idegesített, untatott, szerettem volna, hogy írják ki... Most viszont sikerült kicsit kezdeni vele valamit, most érdekel a körülötte zajló sztori. Csak az a szomorú, hogy erre ilyen sokat kellett várni...

Miklós. De, szerintem a jelenlegi helyzetben sokkal jobb szülõ, mint Nórika. És inkább Miklósnak adnám a gyereket, mint Nórának. :-S Egyszerûen idegesít, amikor Nóra+Attila jelenetek vannak. Annyira gusztustalan, szirupos, giccses sz*r, hogy hihetetlen. Inkább nézném Miklóst meg a "kis" Timikét, ahogy elmennek lovagolni, vagy ücsörögnek a Rózsában egy süti mellett, vagy tudom is én... Ez a szegény gyerek állandóan le van passzolva... :-S
Hidd el, egy nõnek, ha ilyet lát, és vannak benne anyai érzések, legalább nyomokban, akkor mélységesen felháborítja ez az egész... Márhogy amit Nóra mûvel...

Amúgy félreértés ne essék, nem vagyok fanatikus BK-s, és nem élem bele magam a sorozatba, és nem ezen múlik az életem, csak kezd zavaró lenni, hogy fõmûsoridõben ezt kell néznem. Egyre rosszabb a forgatókönyv... Még jó, hogy nem mindig nézem és hagyok ki részeket. Ezt már lassan napi töménységben el se lehet viselni épelméjû embernek...

Vagy csináljanak valamit a sorozattal, vagy asszem elmegyek róla egy õszi szünetre, vagy valami.

Köszöntem szépen, ha elolvasott bárki is. :-P
7/10
Petrapetrus 2009 szept. 11. - 16:36:21 7/10
(7453/29291)
Ebben kételkedem. Szereti azt a kislányt...
6/10
picurka-micurka 2009 szept. 11. - 16:33:18 6/10
(7452/29291)
Sztem szereti Timikét is, csk Nóra visszaszerzése jobban érdekli mos minth Timivel legyen.