10/10
idõjós1010 2013 ápr. 19. - 12:22:31 10/10
(23037/29277)
Én még elnézegetem a sorit minden hétköznap, de amúgy az már tagadhatatlan hogy egyre nagyobb marhaságokkal, logikátlanságokkal, és unalmas történésekkel rakják tele.
5/10
Semprini 2013 ápr. 19. - 09:52:26 5/10
(23036/29277)
Egyetértek, nekem Zsófi szinte kezdettõl fogva ellenszenves karakter volt (Barta nemkülönben), de amit most Barta mûvel az tényleg túlmegy egy határon és szinte már megsajnáltam Zsófit. Persze nem igazán, hiszt csak egy kitalált karakter, hanem abban az értelemben, h szánalmas amit mûvel, ahogy teper azért, hogy Zsolt visszafogadja és megint minden a régi legyen. De Barta megmondta, hogy soha nem lesz már olyan mint régen, mert nem tudja neki elfelejteni, h lefeküdt a Berényivel. Ezek után Zsófinak el kellett volna tûnnie a balfenéken, de úgy hogy vissza se néz soha többet, mondjuk ment volna ki Olaszba a szüleihez, vagy vissza Claudiához. De ez, hogy ott maradt, mindig hajbókol a férjének mint egy csicska, ez tényleg szánalmas már. Persze, tudjuk, a nõk általában a rosszfiúkra buknak (ennyibõl életszerû a sorozat, ld. még Nórát, az igazság bajnokát, aki hányszor is fogadta vissza a gazember Miklóst? Nem számoltam...)
Marcipáncica_ 2013 ápr. 19. - 09:15:27
(23035/29277)
Nem szoktam a BK-hoz hozzászólni, de igazat kell adjak. Akármit is csinált ez a szerencsétlen, nem érdemli meg ezt ahogy most a Zsolt viselkedik vele. SENKI sem érdemli ezt. Eddig a Barta volt az egyik kedvenc szereplõm, de ezzel a pszichopata agresszív viselkedésével most sikeresen elcseszték ezt a készítõk... Sajnálom. Szerettem õt szeretni, és szerettem õt útálni is mert az egyik "alap" és jó színészhez tartozott a sorozatban, és eddig akármilyen disznóságot is mûvelt, valahogy azzal együtt szerette az ember. És nem adok igazat abban hogy a Zsófi megérdemli. MERT: félremegy a másik? el lehet dönteni hogy hogyan tovább, hogyha úgy dönt a megcsalt fél hogy mégsem lapát, akkor viselkedjen is ennek megfelelõen. Persze ez nem könnyû, de ezek a verések meg kizárás és a társai nagyon nem férnek bele a lelki gyengeség kategóriába. Zsófi egy dologban hibás most: hogy eltûri. Legkésõbb a második ilyen után fogni kell a cuccost és menni amíg még lehet. Sok dolog van ebben a sorozatban ami elnézhetõ neki, mert a "miénk", mert már "megszoktuk" mert "ez a BK és csak", de kezdõdött a mélyrepülés Timikével (elviselhetetlen a karakter és a kislány is) aztán Balázs idióta viselkedése (és kinézete) most meg a Zsolt kifordul önmagából.... kár :(
5/10
Anthony20 2013 ápr. 19. - 08:58:10 5/10
(23034/29277)
Tényleg léteznek olyan nõk, mint Zsófi? Miért is tûrnek ennyit? Ez nem szerelem, hanem bolondság. Gyerek még nincs, tehát nem kell azon idegeskedni, és esetleg kényszerbõl együtt maradni, mert a gyerekeknek esetleg lelki trauma lenne. Az anyagiak megint nem jöhet szóba, mivel Klaudia tárt karokkal várná vissza a villába, és ott sem lenne semmi gondja, max az, hogy melyik ruhát válassza ki az üzletben. Röviden semmi oka, hogy eltûrje a verést, de mégis megteszi, és még Zsolt kedvéért a család tagjaival sem beszélhet. Na igen. Zsolt pedig semmilyen megbánást nem mutat, max egy bocs, tudod hogy szeretlek mondattal elintézi a dolgot. Az ilyen nõre azt tudom mondani, hogy meg is érdemli. Tényleg semmi nem köti még össze õket, de mégis vele marad, és tûr. Ha én nõ lennék már rég fõbe vágtam volna valamivel, aztán sose látna többet.
4/10
talpfaszamlalo 2013 ápr. 19. - 08:39:12 4/10
(23033/29277)
Ez igaz, a balfék Miki egy bunda árát adta Zsófinak egyszeri alkalomért a lúzer Gézának meg simán megvolt ingyen kétszer is. De kényszer még Mikinél sem volt, hiszen belegyezett az alkuba, nem is rázta meg nagyon, örült hogy ennyivel letudhatja, mert ugye nemet is mondhatott volna és kérhetett volna pl. Claudiától is pénzt, vagy akár szívszerelmétõl is, adtak volna mindketten.
4/10
talpfaszamlalo 2013 ápr. 19. - 08:37:00 4/10
(23032/29277)
Miért Julcsáék fürdõszobáját is lazán kikalapálták alig pár nap alatt szintén így.
Jasinbure 2013 ápr. 19. - 06:29:07
(23031/29277)
Látom másoknak is kezd elege lenni, ebbõl a borzalomból.Semmi értelme már tényleg ideje lenne befejezni.
7/10
kazsagx 2013 ápr. 18. - 23:41:08 7/10
(23030/29277)
Zsolt es Zsofi a ferfi illetve a nöi nem szegyene! Eleg nyomorultak a dolgaik....
Attila es Juli se kutya,kesz hanyinger!
Cseng jo gyorsan atalakitotta a kerot,meg egy porszem sem volt sehol....mese mar eza sorozat.
10/10
idõjós1010 2013 ápr. 18. - 22:57:56 10/10
(23029/29277)
No igen. A videó nekem is rögtön eszembe jutott. A másik meg tényleg az hogy a Géza féle megcsalás után nem voltak Zsoltnak ilyen rohamai, pedig ott még csak kényszer alatt sem volt Zsófi. Elég valószerûtlen így ez az egész.
4/10
talpfaszamlalo 2013 ápr. 18. - 22:52:43 4/10
(23028/29277)
Én sem ráadásul elég hirtelen jött változás, hiszen eddig nem ilyen volt, ez már csak azt jelzi, hogy elkezdõdött lassú halála a sorozatnak, már nem tudnak semmit kitalálni csak ilyen erõltetett dolgokat.

Amúgy már rég ki kellett volna a dobnia Zsófit Zsoltnak hiszen hûtlen is, élõsködõ is, ráadásul mindezek mellett még hisztizik is folyton mindenért és mindenbe bele akar pofázni, pedig semmihez sem ért a pénzköltésen és a pletykálkodáson kívül.

Minek fogadta vissza ha nem tudja megemészteni a n+1. megcsalást? Még oylan is volt mikor követelte ,hogy számoljon be róla részletesen? Minek? Hiszen létezi kegy vágatlan videófelvétel is ha ennyire érdekli akkor nézze meg.
10/10
idõjós1010 2013 ápr. 18. - 22:29:39 10/10
(23027/29277)
Az rendben van hogy Zsófi egy ingyenélõ, és még ráadásul 100ezreket költ el havonta, de ha Zsoltnak eddig megfelelt így is, akkor szerintem mostmár döntse el hogy bele fér-e neki még a megcsalás is, vagy sem, mert ez így akkoris durva már amit ezzel a nõvel csinál. Zsófi olyan amilyen, de a hûtlenség, meg a pénzköltés nem büntetendõ dolgok, ellentétben azzal amit Zsolt mûvel, szóval nagyon nem tudok neki igazat adni.
Pityuci 2013 ápr. 18. - 21:58:12
(23026/29277)
Ja, az lenne a neve hogy : Mortál Kombat Bácsi!:)
2/10
nikato 2013 ápr. 18. - 17:43:31 2/10
(23025/29277)
A barátom azt mondta, hogy egy ilyen hül*e pic*át õ is kitenne, mint Zsófi, hogy el kell tartani.XD Szerintem, ha találna munkát és kevesebbet lenne otthon, talán kevesebb lenne a gondja is. De a lényeg, hogy most ott fog aludni az ajtó elõtt, rosszabb dolga van, mint egy kutyának, vagy bekéredzkedik Julihoz, de akkor meg azért lesz összeverve.. Elegem van ebbõl a sztoriból.
Birkuc 2013 ápr. 18. - 10:27:56
(23024/29277)
na Zsolt már komoly fejlõdésen ment keresztül, nem kellett szükségállapotot hirdetni
4/10
talpfaszamlalo 2013 ápr. 17. - 11:46:46 4/10
(23023/29277)
Hát igen végül is Miki miatt halt pedig hát ugye nem akarta õt megöletni sõt Attilát sem csak megveretni, de hát ez is olyan BK-s marhaság. Egy bérgyilkos nem igaz ,hogy nem ismeri fel a célpontot, hiszen kapott fényképet róla, gondolom azt is megmondták neki hogy néz ki.

Azért az is szép volt ,hogy mikor kiderült ,hogy Zsófi meg Miki akkor rögtön Miki lett hibás mintha Zsófi ott se lett volna, pedig hát kufirchoz két ember kell, nem kényszerítette senki, õ döntött így, hogy lefekszik vele, akkor nem is bánta csak utólag mikor már kiderült. Zsófi tényleg egy ribanc, már Gézával is összefeküdt ráadásul mgé egyszerû is mint egy 100-as szög, tipikus plázalotyó, nem ért semmihez, dolgozni nem is tud csak plázázás meg mûkörmös meg szoli, ha nem talál egy balekot, aki eltartja akkor éhenhal. A balfék Zsolt meg a sokadik hiszti és megcsalás után is visszafogadta

Ez is olyan BK-s, hogy mindig mindenért mindig Miki a hibás akkor is ha Bözsi mama elsózza a levest.

Lacit se értem ,hogy miután alaptalanul mószerolta be a könyvtárosnál hogyhogy nem dobta ki Gizit a lakásásból és a boltból is? Azért ha én ilyeneket mondanék a fõnökömnek, hogy rasszista meg nõgyûlölõ nem hiszem, hogy ennyivel megúsznám. Gizi meg hogy nem veszi észre, hogy Lacinak teljesen közömbös sosem fog rá úgy nézni mint nõre, hiszen nem az esete, nem is illenek össze.
4/10
offtopic
talpfaszamlalo 2013 ápr. 17. - 11:37:08 4/10 Előzmény Semprini
(23022/29277)
Na ja még Mikit is osztja, hogy András így meg úgy, közben pont õ meg Juli volt az, akik ott verték át ahol csak tudták a balek Andrást meg a saját gyerekeiket is vele neveltették fel, ugyebár a Balek András simán csinált gyerekmegõrzõt a lakásából, mondjuk a falak gumiból voltak ,mert ha többen voltak kinõtt pár szoba, hogy mindenkinek jusson.
Birkuc 2013 ápr. 16. - 23:03:54
(23021/29277)
most komolyan mi köze a fél városnak Cseng vacsorájához?
7/10
kazsagx 2013 ápr. 16. - 23:01:36 7/10 Előzmény Petrapetrus
(23020/29277)
Igen, Timin már csak nevetni lehet vagy szörnyülködni,vagy mindkettõ! :D
Remélem nem sokáig lesz itt a Zsuzsika,mert nem szeretem ezt a nõt,egy percig sem hiányzott a sorozatból,hiába anno "alaptag" volt õ is...
mariejoel 2013 ápr. 16. - 19:53:40
(23019/29277)
Na az milyen undorító volt....Én akkoriban nem néztem aktívan, de Miklóstól azért az kemény volt. Kamaszkora óta ismeri Zsófit, ez azért már taszító....
zolee65 2013 ápr. 16. - 19:52:11
(23018/29277)
Szerintem meg nem összehasonlítható a két dolog.
Pláne úgy, hogy az Attila nem azért csinálta, hogy megbántsa Andrást (vagy Nórát)... mint pl. Miki a Zsófival, a Zsolt alázása céljából...;)