ALDO 2013 dec. 21. - 16:48:17
(24612/28732)
Micsoda téli finálé. Ettõl még tavaly András halála is "jobb" volt. Timi bent ragad a pincében. Dráma lehetett volna, hogy a szén-dioxid miatt elájul, irány a kórház, esküvõ lefújva. Erre csak idõhúzás volt. Utolsó jelenet: mondanom kell valamit. Mindenki arra számított, hogy jön a nagy vallomás, esküvõ lefújva. Nyilván a sokadik ömlengõs baromságot hallhatjuk majd 2014-ben és nem marad el a frigy.
Az öreg meg az irodába ment cigizni? Ráadásul nem Zsolt és Aliz nyírta ki, így hívják a mentõket és annyi. Ez a Miklóst tönkre kell tenni mindenáron vonal is eléggé fárasztó már. Amikor elvesztette az összes pénzét, a semmibõl hirtelen újraépített mindent és visszavette a céget.
A másik: gyereket akarok! Nyilván lehet a gyerek megfelelõ donor, esetleg az õssejt miatt (bár nem tudom, hogy nálunk mennyire legális ez), de Attilának szemmel láthatólag nem nagyon tetszik az ötlet. Nem baj, ez ok lesz a több hónapos feszkóra, és, hogy elhalasszák az esküvõt. Az is érdekes, hogy Alexet és Vandát nem találják sehol, holott a kis csajtól tudják hol él. Nem veszi fel a telefont? Mert nyilván nincs e-mail címe, sõt közösségi oldalakon sincs fent. Nem, hogy beülnének a kocsiba és haza rángatnák, nem helyette csináljunk gyereket.
Ettõl még az is érdekesebb lett volna, ha az jut Juli esélye, hogy meg kéne keresni a vér szerinti apját, akivel Clau annak idején összeszûrte a levet. Igaz sokkal idõsebb volt nála, így lehet, hogy már nem is él, de még õ is alkalmas donor lehetne.Az is érdekes volt, hogy másnap már megvolt az eredmény.
10/10
idõjós1010 2013 dec. 21. - 15:33:38 10/10
(24611/28732)
Hát igen !
Viszont ez csak egy szimpla szerelmi vallomás lesz megint Zsófika felé, oszt annyi.
10/10
idõjós1010 2013 dec. 21. - 15:30:50 10/10
(24610/28732)
Na ja, meg hogy tud vigyázni magára XD ha épp nem Miklós zsarolja, akkor Zsolt veri félholtra. Amúgy arról nem csak õ tehet hogy egy ingyenélõ lett belõle. Zsolt soha nem akarta hogy dolgozzon. Amikor épp dolgozott is, akkor is rágta Zsolt a fülét miatta, hogy mondjon fel, majd õ eltartja. A vásárlás mániáját meg Klaudia okozta, aki mindig új cuccokkal akarta vigasztalni, meg külföldi úttal. Mostanra már meglett ezeknek a hatása. Azért, hogy õ végül el tudja dönteni magában, hogy bosszút akar-e állni Mikin végül, vagy inkább boldogan élne vele haláláig, elõbb elköltet vele pár millát az esküvõre, meg egyebekre.
spielberg 2013 dec. 21. - 13:34:19
(24609/28732)
ez olyan mexikói szappanopera megoldás lenne,ostobaság az írók részérõl
nóri megérdemli a szenvedést...gondolj vissza,miki mennyit könyörgött,vallott neki,õ meg szart rá ill.bunkózott
remélem az lesz,h zsófi is komolyan szereti mikit,mert miki oda van érte,az tény
szevacica 2013 dec. 21. - 12:17:10
(24608/28732)
Ha én írnám a forgatókönyvet, a következõ történne:
Miki: valami fontosat akarok mondani. Zsófika, én már régesrég tudom, hogy te Bartával mire készülsz ellenem. Tényleg azt hitted, át tudtok vágni? Kevesek vagytok ti ehhez! - majd Nórához fordul: Igen, Nórikám, én is téged szeretlek, ez mindig is így volt és így is lesz, életem utolsó napjáig. Ezért most megkérdezem, Nóri, hozzám jössz - újra? -- Nóra: igen...
Kb. ez illene Miklós igazi természetéhez, már amilyen azelõtt volt, hogy "megjavították" volna. Én ennek a variációnak drukkolok, ezerrel!
7/10
kazsagx 2013 dec. 21. - 12:16:45 7/10
(24607/28732)
Kb.olyan nulla volt a Zsofika informacio közlese,Miki fele,mint Ö maga!

Azt röhögtem,mikor tegnap Claudianak mondta,hogy Ö mar regota önallo nö,jo vicc,mindig mason elösködik....Claudia,Zsolti,Miki.
Egy kitartott nöcske,semmi több!
7/10
kazsagx 2013 dec. 21. - 12:11:32 7/10
(24606/28732)
Ez a Hanna valoban nem okos,nem müvelt....En a szokincsetöl vagyok rosszul,tegnap is " egy CSOMO mindenert erdemes elni" fuuuu, csomo....az a fonal vegen van. :) Brrrr....
Meg allandoan,hogy Ö különleges lany,ugyan mitöl? Max.fiusabb beütesü....
spielberg 2013 dec. 21. - 08:31:14
(24605/28732)
de az is lehet,h miki-zsófi lesz évekig az új,mindent vivõ szerelmes pár,mert a lány újdonsült férjét szereti,választja,elmondja neki idõvel a tervet és átbaltázzák bartát
nórinak beírhatnának új pasast,új karaktert
garamba 2013 dec. 21. - 01:05:07
(24604/28732)
Kíváncsi vagyok, hogy Peti meggyógyul-e. Érdekes, hogy Miki is rákos volt, meggyógyult és azóta kontrollra se ment vissza, hogy kiújult-e a daganat vagy valami... Bárcsak való életben is ilyen könnyen ki lehetne irtani a rákot. -_- Krisztián meg Enikõ megérdemlik egymást, egy rakás szerencsétlenség mindkettõ, elmehetnének már Afganisztánba vagy a Marsra... Ami Krisztiánt illeti, néha olyan érzésem van, mintha szívesen megvígasztalnák egymást Nórával. :P Hannát meg nem értem, miért feküdt le Ádámmal, egyértelmû, hogy mindvégig Petit szerette... Jónással is ez volt. Milyen kis cafka lett belõle, lassan már olyan lesz, mint Alíz, átmegy rajta a fél város...

Amúgy az tetszik, hogy mostanában amikor a karakterek visszaemlékeznek dolgokra bevágnak egy-egy régebbi jelenetet. Ez tök jó és legalább nem viszik túlzásba, mint a dél-amerikai szappanoperákban, ahol sokszor egy rész fele azzal megy el, hogy régebbi jeleneteket adnak le...
10/10
idõjós1010 2013 dec. 21. - 00:30:17 10/10
(24603/28732)
Hát igen, sajnos ez így lesz. Ha nem így folytatódna, akkor nem vigyorgott volna végig a fogadáson. Nórát meg nem tudom megérteni, mért van úgy kétségbeesve. Tisztára úgy viselkedik, mintha eddig hosszú éveken keresztül õ futott volna Miki után, és nem fordítva. Szerintem õ most leginkább csak a saját elcseszett életét siratja, aminek ékes bizonyítéka, hogy akit eddig lekoptatott mindenféle ökörség miatt, most boldogan vesz feleségül egy gyönyörû fiatal nõt. Legalábbis a látszat ez. Mert ugye Zsófi kis titka elõbb, vagy utóbb, de felszínre fog kerülni, és akkor jön a még boldogabb válás. XD
spielberg 2013 dec. 20. - 23:26:17
(24602/28732)
zsófinak fog újfent,1000-szerre szerelmet vallani,nyáladzani
nóra megérdemli sorsát,ép elégszer elhajtotta mikit
mariejoel 2013 dec. 20. - 22:16:58
(24601/28732)
Igen, mostanában minden egyes Zsófi-Miki "oh te jóég mondanom kell valamit!!!"-jelenetnek valami jelentéktelen nyálazás a vége, szóval félek. Pedig annyira drukkolok Nórának!
respect77 2013 dec. 20. - 22:11:41
(24600/28732)
Igazad van Petivel kapcsolatban. Nem az volt, hogy alig bírt leérettségizni, nem vették fel sehová stb. Most meg õ a mûvelt gyerek? Igaz, az még a régi Peti volt, lehet, hogy a külsõvel együtt személyiséget is cserélt. :)

Kíváncsi leszek mit akar Miki mondani. Az azért durva lenne tõle, ha itt jelentené, hogy nem is szereti Zsófit és nemmel válaszol a nagy kérdésre. Ahhoz, hogy egy ilyet húzzon az kell, hogy õ már rég tudja Zsófi és Zsolt kavarását. Csak akkor ezt jól titkolta eddig - a nézõk elõtt is. :) Ha csak azért csinálja mert közben rájött, hogy mégis Nórát szereti akkor azt szemétség így lerendezni a násznép elõtt. Persze lehet, hogy nem lesz semmi botrány csak valami nyálas lényegtelen dolgot fog mondani mielõtt kimondja az igent, csak így tartják fenn az érdeklõdést hétfõig. :)
asdfvb 2013 dec. 20. - 22:11:23
(24599/28732)
Hannát hiába próbálják okosnak beállítani, látszik rajta, hogy a való életben ennek a csajnak annyi esze van, mint egy marék rizsnek, úgyhogy nem valami hiteles.
ALDO 2013 dec. 20. - 18:05:16
(24598/28732)
Tegnap Krisztián úgy volt beállítva, mintha valami fogyatékos lenne. A cukrászda elõtti szerencsétlensége már szabályosan fájt.
A dobozra felírt név és szám szintén nevetséges volt.
6/10
Futrinka 2013 dec. 20. - 14:05:35 6/10
(24597/28732)
Hát ha szegény Krisztián Irakban is ilyen "gyorsan" reagált volna arra ami vele történik, akkor talán tényleg jobb,ha itthon marad. Egyébként meg Petibõl mikor lett ilyen "mûvelt" emberke, amikor nemrég még csak a videojátékokkal és a képregényeivel volt elfoglalva? Könyvet még nem láttam a kezében, most meg már verseket ir. Következetes szál ez is.
A legénybúcsú pedig katasztrófa volt. 4 ember, abból az egyik a szervezõ, a másik a "legény" és akkor ott a két hivatalos vendég, a változatosság kedvéért a házból. Attilát miért nem hivták meg pl?
spielberg 2013 dec. 20. - 13:44:35
(24596/28732)
miki már cseszik nórira,lezárta,jól is teszi,egy csomószor elutasította a nõ,megérdemli a sorsát
miki bolondul zsófiért,remélem a lány is tényleg csak õt szereti,és nem foglalkozik zsolttal
respect77 2013 dec. 20. - 13:15:52
(24595/28732)
Zsófit már nagyon unom, hogy nem bírja eldönteni kit szeret. Bár most már talán eldöntötte. Viszont szerintem ez Claudiának nem fog tetszeni és majd õ fogja kiborítani a bilit - azaz beszámolni Miklósnak Zsófi és Bartha cselszövésérõl, csak hogy szétugrassza õket Miklóssal. Én nem hiszem, hogy lesz ebbõl esküvõ most hogy Nóra szerelmet vallott Miklósnak. Nyilván õk ketten fognak összejönni megint.
5/10
Semprini 2013 dec. 20. - 11:32:42 5/10
(24594/28732)
Nekem meg pont Hanna a kedvencem a sorozatban. Persze nem volt mindig így, amikor feltûnt, eléggé kiállhatatlan viselkedést írtak neki a forgatókönyvírók, aztán valahogy szép lassan megszelídült és mára az egyik legszerethetõbb karakterré nõtte ki magát.
Ádámot viszont egyáltalán nem bírom, õ pont az a típusú ember, akivel még közös légtérben sem szívesen tartózkodnék, úgy tenyérbemászó, ahogy van. Azt még valahogy elhittem róla, hogy 40-es unatkozó háziasszonyok dzsigolója volt jó pénzért, de azt már nem igazán, hogy egy Hanna-szintû csaj önmagáért szóba álljon vele.
A Krisztián-Enikõ vonal szerintem is teljesen életszerûtlen, Enikõ folyton leugatja Krisztiánt, mintha bármiféle alapja volna hozzá, az meg áll és bambán mered maga elé, mint valami óvodás akit épp leszidott az óvónéni. Biztos húzzák még egy darabig ezt is, ahogy a Miklós-Zsófi-Barta-háromszög is túl van már nyújtva nagyon. Pedig már többször is lebukás határán voltak, Zsófi is el akarta már mondani az igazat, de még mindig semmi...
10/10
idõjós1010 2013 dec. 20. - 11:15:43 10/10
(24593/28732)
Én inkább azt találtam furcsának, hogy már ugye nem elõször mondott nemet a Krisztiánnak, mégis úgy kéri rajta számon a csaj gyanús ügyeit, mintha a már minimum a barátnõje volna.