2/10
nikato 2016 júl. 16. - 13:42:08 2/10
(26335/28295)
Off.: Azt hiszem az edzõteremben Növény Norbert figurájának a barátnõjét alakította (Mérai K.). De annyira nem figyeltem, mert ezeket a részeket már nem szerettem a Kisvárosban. Off. vége
2/10
nikato 2016 júl. 16. - 13:41:03 2/10
(26334/28295)
Én azt néztem, hogy Hullan Zsuzsa mennyire hasonlít Mérai Katira. De Õ Claudia húgát alakította a BK-ban.
szevacica 2016 júl. 16. - 11:59:52
(26333/28295)
A Kisvárost én is néztem (pedig az utolsó részeket már eléggé untam), de Mérai Katalint nem véltem felfedezni. Viszont egy másik régi B.K.-szereplõt igen, mégpedig a fent említett színésznõ által megszemélyesített Berényi Júlia húgát játszó Hullan Zsuzsát. Üdv.!
2/10
nikato 2016 júl. 15. - 21:52:20 2/10
(26332/28295)
Hanna haja nem tudom régen miért tetszett annyi embernek, szénaboglya volt. Ahogy az újságban volt, rövid kiegyenesítettel, nekem az jött be. Most Soma Mama-Gésás. :D

Tóbiás tényleg szuszog, nem tudja, hogy vegye a levegõt egyes mondatok között.

Mérai Katalint (Juli) pár hete láttam a Kisvárosban, hosszú lófarokban volt a szõke haja és erõsen ki volt sminkelve, ugye akkor még a 20-as éveiben járt. Jól állt neki az erõs smink. Persze nem ez kell, hogy egy embert felépítsen. De lehet, hogy egy tv-ben szereplõ embernek jót tenne. Fõleg, ha leélt 40-esnek néz ki.

Ági mibõl él, ez engem is elgondolkodtatott. De mindig ott lyukadok ki, hogy eleve gazdag, így dolgoznia sem kell/kéne.
fáncsi28 2016 júl. 15. - 17:51:03
(26331/28295)
Ahogy mondani szokták, ha egy pisztoly megjelenik egy filmben vagy színdarabban, az elõbb-utóbb el fog sülni. Így amikor Rudi mondta, hogy még egy krém van fent a lakásban, azonnal lehetett tudni, hogy ebbõl még baj lesz, sõt azt is, hogy nem Zsolt lesz tõle ótvaros... :-)
Most komolyan az egész városban ez az egyetlen ügyvéd van, ez a Petrik Gedeon? Tiszta röhej.
NewZoo 2016 júl. 15. - 12:51:47
(26330/28295)
:D :D höhhöhh! Vazeg, ez Gy.P-anyag már!
Ádám hiteles b*znyák lett volna, az egész csávón semmi sincs a helyén! :D
Kristóf a nyakára nõtt hajával és tényleg olyan gusztustalan fejû, hogy olyat is belelátni, amire q..vára nem vagyunk kíváncsiak! :-@
Hanna karakterét is hogy elszúrták...
Jájmór.. elõszedték a két darab ügyvédbõl az egyiket, a bájgúnárt? Bloáff...
2/10
nikato 2016 júl. 14. - 21:44:02 2/10
(26329/28295)
Ádámot kellett volna a hombár szerepre alkalmazni. :D Régi részek mennyivel jobbak voltak, már tényleg nem tudnak semmi jót kitalálni. A Szomszédokat ötvenszeri ismétlésre is meg lehet nézni, még mindig nagyot üt. :D Ott voltak kültéri helyszínek is, szabadott híres zenéket bejátszani.... stb..... stb.....
2/10
nikato 2016 júl. 14. - 17:04:20 2/10
(26328/28295)
Hihetetlen, hogy nem találnak a castingon tehetséges kisgyereket!! Ez a kis focista, olyan, mintha olvasná végig a szöveget, jól bemagolta szerintem. Ráadásul beszédhibás is............
NewZoo 2016 júl. 14. - 13:45:58
(26327/28295)
Egyetértek!
Én ilyen buta, lehasznált kettõsmércés "libatyúk" után nem tepernék, mint Lepukkadt Julcsa...
Nem értem Attila minek kapar ezután;
sz@r anya, nyúzott, korlátolt, inkorrekt, Attilához klasszisokkal jobb való, pl.bárki, akinek agya is van és nem igénytelen. (Utóbbi ugye a tehetségtelen sztájlisztok hibája is, de ennek nõnek pl. akkora háta van, mint egy teniszpálya, vastagderekú, gyomros, nyilvám nem tartja karban magát - tehát a müvéiszõ pont ugyanannyira igénytelen.. brr.. meglátom és elfutok. Bottal sem nyúlnék hozzá, nemhogy gyönyörûnek nevezzem és aláznám magam. (-)
Aliz után, meg szerintem kb. senki nem teperne, max egyéjszakára való az ostoba liba.. a csóka, aki ilyenbe beleszeret, annak gratulálok!
Novákprojektet kitárgyaltuk, ezeknek gyerek?!
A melegfeszkó szitut illetõen egyre inkább Zsófinak drukkolok, mert legalább felismerte, hogy baj volt. (Az, hogy egy cetli nélkül ment el, az is az állapota miatt volt.)
Az a horrorarcú Tóbi, meg nsgyon elfelejti, mennyire mellette volt Zsófi... de úgy volt buta ötlet ez az egész homo-hetero baba projekt, ahogy van.
Különben se kíváncsi senki az új kölkökre. Minek? Úgyis vidékre/külföldre kerülnek, vagy viselhetjük el a borzadályos fejlõdésképtelen "Mátékat"... az a Szinetár gyerek Bandika is mennyire siralmasan játszott!
Ám sajma mindegy, mert nem akarnak ezek nívót enelni, hiába véleményezünk itt! :-/ Evvan..
Marika néni 2016 júl. 14. - 08:21:37
(26326/28295)
Nahát! hogy p...-ba lehet egykét flakon sz...-ral egy köteg pénzt keresni?
NewZoo 2016 júl. 13. - 12:43:13
(26325/28295)
"Emili" a varánuszfejû csapás! :D
A tehetségtelen csücsöri kölköt hol szedték össze?!
Juli mé nem hagyja a πchába Attila?
Buta, randa, eddig se volt egy erkölcsi mintakép, de már annyira visszataszító...
A buzgó Tóbi visszavehetne, anyajogot támogat a családjog és nem a melegbüszkeség csudapárt! (-)
Nobák mi a tököt akar edzõsködni, önmegvalósít negatív IQ-val..
Biztos a zártosztályon írják a részeket...
(Ostoba Böske, Liba Aliz, Felesleges Kretén Peti - ezeket a borzalmas egyedeket érje mán utol a vég!!)
A kis psziholeányka nagyon is jól mondta el a problémát - a buta tyúkanyó muterja az oka kb. mindennek..
dedeeje 2016 júl. 13. - 10:30:19
(26324/28295)
Ha jól emlékszem, Béla bácsi Nóránál lakott egy darabig, amíg le nem buktak Gézával a pénznyomó biznisszel.
szevacica 2016 júl. 12. - 19:39:46
(26323/28295)
Stella Juliska cellatársának a kislánya... megígérte neki, hogy megkeresi és átadja anyu üzenetét. Szerintem õ is be fog költözni a gumilakásba.
kókler vélemény 2016 júl. 11. - 19:11:15
(26322/28295)
ez a kommunában élõ kis csapatnak a kútja kiszáradt és pár kilométeröl hordták a vizet ,természetesen ingyen mert nekik jár .
önellátó gazdaság es csak 1 kútjuk volt,ahahaha.
Nórika ha a kft tönkre megy sok ember elveszti az állását ,de ez nem számít .
Bözsi elején kedveltem egy kedves öreglány volt ,már jó ideje teljesen meghülyült ,olyan lett mint Magdi anyus volt.
az összes csajról csak rosszat tudok írni.és általában ilyen az összes sorozat.
Ágnes kicsinyes sz*rságaival húzhatna már a francba.
1998-ban indult lehet hogy el kellene gondolkozni rajta mit is kezdjenek a sorozattal lehet hogy kezd kifulladni ,mindenki mindenkivel összefekszik eddig Zsófi volt az aktuális maca most Hanna lett ugyanaz .
fáncsi28 2016 júl. 10. - 09:33:54
(26321/28295)
Azt értem, hogy tele akarják rakni a sorozatot szociális és társadalmi kérdésekkel, problémákkal, de ezt a vizes témát mégse értem. Mert ugye eddig a népek ott a tanyán tök ingyen használták a vizet, fõztek, mostak, mosakodtak, öntözték a növényeket, itatták az állatokat stb. Most ha jól értem, ugyanez lenne, csak még vezetéket is kapnának hozzá. De amit nem értek, az az ingyen. Ugyanis a vízért tudtommal fizetni kell mindenkinek. Én legalábbis fizetek jó bátran, és gondolom, más is így van ezzel. Akkor miért is kell ezeknek az embereknek ingyen adni a vizet?
A másik, amit a sorozat eleje óta nem értek, és bár semmiség, de mégis kíváncsi vagyok rá, hogy miért van, az az, hogy amint valaki bemegy valahová, rögtön megkérdezik, hogy kér-e inni, vagy ha egyedül megy be a lakásába, egybõl inni kezd. Nem alkoholt, hanem vizet, üdítõt. Ezzel a folyadékbevitel hasznosságára akarják felhívni a figyelmet, vagy mi?
pneklara 2016 júl. 09. - 16:19:35
(26320/28295)
Gondolom, hogy szerzõdtettek új forg.könyv írókat, akik figyelik a napi sajtót, és aktualitásokat akarnak behozni, csak az a baj, hogy a régi szereplõkkel, karakterekkel. Így minden a feje tetejére áll, mindenki átfordul önmagán. De az is igaz, hogy aki nem változik, az meg unalmassá, kiszámíthatóvá válik. A varánusz:) családtól kezdetben lehidaltam, de mára megkedveltem õket.Diploma ide, vagy oda - esendõk, szerencsétlenek. Engem Juli akaszt ki, ki viseli el sokáig ezt a durva, nagyképû posztót, nem hiteles, hogy egy eddigi alázatos, akkor is kopog, ha kifele megy az ajtón nõbõl a börtön ilyen nyegleót farag. Ágica is a lehervadhatatlan vitriolos mosolyával. Hû de utálom.Mikor is lesz a következõ rész, és elmennek-e nyári szabadságra?:))Remélem, nem:)
fáncsi28 2016 júl. 08. - 14:49:42
(26319/28295)
Ugye, hogy ugye? Nekem is ezen akadt fenn a szemem. Gyakorlatilag Pesten bárhol lehetett volna, de nem, pont ott volt, ahová ezek a buxák mentek.
És még mindig nem tudok rájönni, hogy ezek testületileg mibõl élnek? Egyik se dolgozik, tengenek, lengenek, egymást piszkálják, mégis havonta új ruhatára van a nõi szereplõknek (gondolom, épp az aktuális szponzor ruháit és ékszereit hordják). Petike is mibõl él és fõleg mibõl veszi rendszeresen a drogot?
Olyan szinten zuhan ez a sorozat, hogy hihetetlen. Ne kérdezzétek, miért nézem, mert néha már magam se tudom. :-)
De az biztos, hogy a kommentek sokkal szórakoztatóbbak, mint maga a sorozat. :-))
NewZoo 2016 júl. 08. - 12:14:05
(26318/28295)
Peti.. (ezt a nevet megutáltatták ezzel a szerencsétlen, istoba visszataszító karakterrel...) ki kéne nyírnia magát.. annyira felesleges, kit érdekel?!
Ha ilyet ismernék,.kerúlném! Buta, gyerekes -óvodás szintû!!! - igaza van a pszicho kiscsajnak! Az anyja, egy buta irritáló, lepukkadt nõ.. már akkor elba...ták,.amikor Nórát elhagyta Attila ezért... (?) Egy csinos okos nõt, egy rossz alskú, nyúzott, ám ostoba majomszereretben görcsölõ luvnyáért....
Mindegyik férjét csalta, csak az idióta zenészt nem, attól vannak a borzalmas kölkei.
Vanda legalább szép,, de nnak is jó sz@r személyiséget írtak ezek az egyszerûek..
Ezt a Bözsit meg a butaság szobra-Alizt, Petivel együtt, mondjuk elcsaphatná egy kamion...
A varánuszgyík dokornõt sem értem, minek hozták be... (-)
Minta egyre agyatlabbak lennének az alkotók..
pneklara 2016 júl. 08. - 11:06:36
(26317/28295)
Itt minden szereplõ kifordult önmagából.Az öreglány viselkedése idegesítõ. Szeszélyes, rosszindulatú.Zsolt egy kiégett, ingerült pasi, valószínû a magánéleti gondjai miatt képtelen a régi csibész, vagány szerepét hozni. Idegesítõ. Juli is kifordult az õsanya szerepébõl, terminátor maffiózó lett. A lácsu ura mikor fog visszatérni Nórához? Ez a Péter bicskanyitogató lett. Olyan, mint egy túlhevített kukta, bármelyik percben robbanhat ez az ideggörcs. Talán most annyi neki, kiírják a sorozatból. Megint rendezhetnének egy aktuális temetést, ahova jöhetne Claudia, a Peti testvére, megtarthatnák az évi dzsemborit a stáb összes mostani és volt tagja számára. Érdekes, hogy tk. nincs egy szerethetõ figura a sorozatban és mégis nézzük. Jó idõpontban van: se elõtte, sem utána semmi csábító.
talpfaszamlalo 2016 júl. 07. - 07:06:35
(26316/28295)
Zsófi mindig is egy üresfejû plázap*csa volt. De mi a fészkes fenének akart gyereket? Ilyen felelõtlen embernek mint õ nem való, a gyerek nem egy plüssmackó, amit ha megunok kidobom vagy felrakom a polcra és leveszem mikor épp kedvem van hozzá.

Julcsa meg igen gyorsan elfelejtette mikor Attilával ment a padlásra, ment serényen ráadásul már akkor javában kufircoltak mikor hozzáment Andráshoz