janderka 2022 okt. 04. - 21:27:30 Előzmény grizlee13
(26697/29277)
Szegény Pető Fanni. Ma már sehol sincs. Újlipótváros utcáin látni néha fáradt fejjel kullogni a fal mellett.
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 04. - 13:02:14 3/10 Előzmény grizlee13
(26696/29277)
Egyetértek , kiegészítem azzal, hogy szerintem Móni is roppant gyenge, tehetségtelen, lárvaarcú, osztja az észt, okoskodó, erőszakos, arrogáns. Ja, és kis nyamvadt, jelentéktelen mint nő,. a kis pentyegő hang, semmi megjelenés, beszéd,...annyira hihetetlen, hogy a szuper pasi Zsolt odavan érte ! Röhej!..
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 04. - 12:49:28 3/10 Előzmény grizlee13
(26695/29277)
Katának nem csak a szerepe gáz, hanem ő maga is, de nagyon! Ennyire tehetségtelen, irritáló személyt nagyítóval kéne keresni, a turcsi orrú, repedt fazék hangon rinyáló csajtól olyan rosszul vagyok, hogy a hangot is leveszem, mikor ordibál éppen valakivel...
Ahogy viselkedik kiskorúként, a szüleivelis pl..... na ezt próbáltuk volna meg anno,!..
Remélem, hamar eltűnik ( lécci ne irjátok meg, mikor és hogy!! :D )
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 04. - 12:40:23 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26694/29277)
Kérlek, ne spoilerezz úgy, hogy nem teszed külön "spoiler" -be...

Én most látom először az elejétől, azelőtt sokkal később kezdtem nézni. És ez az eleje időszak sokkal jobb, mint a későbbiek, a végefelé meg már minősítethetetlen, ,..mint tudjuk.

Köszi :)
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 04. - 06:03:41
(26693/29277)
Hamarosan vége a 2. évadnak,

HisztiKriszti még előtte lelép, jön majd Tilda, Mikit belökik a jég alá. Hamarosan borul a bili Malteroséknál is Misi ki lesz tagadva melegség miatt. Valamikor majd jönni fog Vágási Feri is a BK-ba epizódszerepként mint fogorvos Zsuzsát kezeli asszem aztán pár hétig a szelet is csapja neki.


a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 03. - 07:19:47 Előzmény grizlee13
(26692/29277)
Hamarosan jön Tilda majd 1-2 év múlva Zsófi hozzájuk képest Kaka csak ipari tanuló lehet. Tilda és Zsófi érdemeétk ki a ház ribanca címet.
grizlee13 2022 okt. 01. - 10:48:25
(26691/29277)
A színészekre rátérve, szerintem Berényi András a legjobb ekkor, óriásit játszik. A grimaszolásai, pofavágásai zseniálisak, hibátlan a játéka. Aki szerintem brutálisan gyenge volt az a pincér Gabi, Novák Laci exe. Teljesen alkalmatlan volt a feladatra, mint egy gép kb, mint a Google fordító úgy mondta el a szövegeit, rémesen gyenge volt az a nő.
grizlee13 2022 okt. 01. - 10:23:18
(26690/29277)
Maga a sorozat az nagyon jó még ekkor (később már ellaposodik ez is, pár év múlva), a szereplők nagy része baromi jól játszik. Még ekkor megvan az a kezdeti lendület és lelkesedés ami érződik. A történet szál is jó most még, van sztorija az egésznek. Kenterbe veri ezt az összes gagyi, mai TV műsort amik mennek és számomra nézhetetlenek.
grizlee13 2022 okt. 01. - 10:15:37
(26689/29277)
Katának a szerepe csak szerintem gáz? Az hogy egy 15-16 éves kiscsajnak az legyen a szerepe hogy ágyból ágyba bújik akivel csak lehet, majd összehurcolkodjon egy nála 11 évvel idősebb csávóval, vérciki, de a csávóra nézve is hogy egy kiskorúval bútorozik össze. Szegény Kata egy akkora tiniribancnak volt bemutatva a sorozatban hogy az félelmetes.
a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 29. - 15:32:41 Előzmény Kuttyánszki
(26688/29277)
Igen eleinte nagyon nem ment neki most inkább a játéka az, ami még gyengusz később szerepe szerint is lesz pár péklapát díjas alakítása, pláne mikor Danit kiáltja ki ellenséggé, mert vele is lefeküdt Tilda pedig mndkettejüket csak hülyetette. Most meg milyen jó, hogy van valaki akivel tud barátkozni, emg aki szóbaáll vele és kiáll mellette.

Később viszont már egész jól belejön a színészkedésre Kinizsi Ottó később meg a kamera másik oldalára kerül ott dolgozik tovább a BK stábban az jobban ment neki.
a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 29. - 09:18:15 Előzmény Kuttyánszki
(26687/29277)
Bunkóságból és taplóságból most András adhatna leckéket mindenkinek. Gézával amit leművel és ahogy beszélt vele a kukáknál meg hogy kirúgatta azért mert neki nem tetszik Katának meg igen az ősbunkódág. Nem az apa választ párt a gyereknek, és úgyse ér el vele semmit csak az ellenkezőjét. Most Zsuzsának van több esze és igaza is van hagyni kell rájuk idővel úgyis elmúlik az a nagy szerelem ez így is lesz amúgy úgy egy évvel később.
3/10
Kuttyánszki 2022 szept. 28. - 18:24:38 3/10
(26686/29277)
Akkor nem vagyok ezzel egyedül, van alapja az ellenszenvnek: jelenleg a Kata mellett Kinizsi O. a legidegesítőbb figura. Pofátlan , sunyi kis sz*rházi, és ahogy mondod: beszéde, idegbeteg kapkodása, kinézete.. stb. Az Évát sem értem, minek púpnak a nyakára ez a zimi.. és a hisztije már sok Lacival szemben. A Katát meg addig ütném ...(na jó, csak képletesen persze :D )
a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 22. - 23:30:48
(26685/29277)

Zimi gyerek még egy ideig nem lesz hiszen egy menekülttábor vendég szeretetét élvezi. Manyusnak a levélnél igaza volt, és ki is állt a véleménye mellett, jól tette.
Később viszont mikor elgrult a gyógyszere és Gézának ugrott azt nem értettem. Zsolt ha nem késsel-villával eszik már rosszfiú és ettől minden kitelik hagyd ott lányom ez nem jó ember. Csurgónak meg minden meg van bocsájtva az is, hogy eszkortozik öregaszonyokkal, de még Mónika sem ütközik meg rajta, bezzeg ha Zsolt bukott volna le ezzel mekkora hisztit csapott volna. Pistának meg lehet? És még el is hiszi, hogy tényleg csak biodíszletként használják az öregasszonyok?


a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 22. - 12:25:58
(26684/29277)
Kikérem magmanak ,nem vagyok munkanélküli :)
a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 22. - 10:14:07
(26683/29277)
Alakul a történet. CsurgóSteve dzsigolónak csapott fel és öreg banyáknak árulja a testét.

Bamba András ahogy Gézát szidja ok nélkül az megint szívlapát díjas alakítás.
HisztiKriszti meg aztán pláne, kb. a sejhaja ffényesra van nyalva de neki semmi se elég és most épp fontos a munka is, pedig kb. 2 hete dolgozik előtte sosem dolgozott egy percet sem jó volt neki ,hogy a szeretői eltartják. Később vissza is talál ide, hamar büdös lesz a mzunka őhisztiségének.

Zsuzsa mondjuk érdekes, eleve sztem simán megúszhatta volna a lopást. Vesztegetésre nincs bizonyíaték azt simán letagadhatta volna, hiába vallják ketten is ,hogy így volt elfogultak ill. összebeszélhettek ez bíróságon nem állna meg sehogy sem. Ha nem volt kamera még a lopást is simán megúszhatta volna hiszen nem hagyta el a kasszát mikor elkapták, mondhatja azt hogy ki akarta fizetni. Max. a lopásért csukhatták volna le az meg valszeg bíróság elé se került volna, szabálysértésről jegyzőkönív aztán a jegyző kiszab valami pénzbüntetést, amit befizet és kész.
a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 19. - 10:34:36
(26682/29277)
Bandrás mindig is teszetosza bamba volt, naná, hogy ezt is lenyeli neki. Egyszer asszem Dani be is olvas az anyjának mikor épp azon duzzog, hogy András majdnem lefeküdt Krisztával ,de csak majdnem, hogy egyszer te is megbocsájthatnál neki, mert ő mindig megtette különben is kvittek vagytok, csak ennyi történt.
a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 19. - 10:33:00
(26681/29277)
Tilda nem válogatott, de mindenkit csak hülyített még össze is ugrasztotta Imrét és Danit, mindkettejüket kijátsztva a másik ellenében. Közben mindkettővel le is feküdt. Csabánál is bepróbálkozott mikor épp otthon volt, aztán mikor nem kellett neki hiába feküdt be meztelenül az ágyába, megvádolta azzal ,hogy erőszakoskodott vele még egy gombot is leszakított a ruhájáról.
a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 18. - 07:06:30
(26680/29277)

Tilda és Zsófi lesz az, aki nem bír magával soha és mindenkivel le akarnak feküdni. Tildának is megvolt a teljes ház kb. aztán mikor Palival össze is házasodik akkor Erikkel fekszik le, majd Szegedre költözik vele és őt is megcsalja Danival megint meg még ki tudja kikkel. Azt nem értette senki sem, hogy pont Albertnek miért nem rakta szét azonnal a lábát első szóra, mikor mindenki másnak rögtön.


a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 18. - 07:04:32
(26679/29277)

Zsubálna meg rákapott a lopásra, ez is egy mellékszál volt. Később meg még ő lesz felháborodva, hogy András emiatt haragszik rá. Jó dolgában nem tudja mit csináljon erre boltokból lopkod extrém sportként.
Sőt HisztiKriszti miután Mikitől lelép, mert már büdös neki a munka és nem akar dolgozni még Andrást is behálózza pusztán bosszúból, ill. meglegyen neki minden Berényi.


a.dani0227@gmail.com 2022 szept. 16. - 13:58:34
(26678/29277)
Hamarosan robban majd a bomba mikor kiderül, hogy Misi langyos az öreg Vadkan Hoffer tombolni fog és ki is tagadja Misit.
Imre nem lesz bajkeverő csak később fog unalmasba menni, mikor kb. mást se csinál csak esszét ír meg könyvet olvas. Majd jó 10 év múlva még Mónikával is összejön, de mónika Zsoltot választja, erre Imre egy raklappal hátbavágja, később mondja Eriknek, hogy egyszer Barta Zsolt hátán eltört egy raklapot, erre Erik, miért mit csinált elvette a kedvenc könyvedet? :)

Az igazi bajkeverő Tilda lesz 2001 körül jön majd, összeugrasztja Danit és imrét ill. mindenkivel le akar feküdni és mikor Csaba elhajtja, akkor megvádolja, hogy meg akarta erőszakolni, később Lacit is, mindenkit meg akar szerezni lefekszik Imrével, Danival meg kb. mindenkivel le akar Vili bácsit kivéve. A ház ribanca szerepet később majd Zsófi veszi át tőle.