grizlee13 2022 nov. 08. - 12:38:09 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26747/28547)
De még mintha azt is mondta volna a srácnak, hogy ketten nem tudnak kijönni, stb, tehát tényleg mintha úgy beszélne mint aki bármit is fizet. Eleve neki nem is lenne beleszólása ezáltal, illetve eleve szerintem Miklósnak kellene eldöntenie hogy ki költözik be és ki nem, mert ő dönt mindenről, az hogy mi tetszik Misiéknek már más tészta. Ja, és persze eleve be sem költözhetett volna a tag, mivel nem fizet rendesen, ilyet Miklós tuti nem engedett volna be. De hát sorozat, ja.
a.dani0227@gmail.com 2022 nov. 08. - 06:48:13
(26746/28547)

MiShe beszólása 908. répszben nem votl semmi:
Ez nem ingyen szállás, rúgd ki mert csak a fleét fizeti a lakbérnek. Mondja ezt pont ő, aki semmit sem fizet


a.dani0227@gmail.com 2022 nov. 06. - 22:02:30 Előzmény grizlee13
(26745/28547)

Na igen Manyus teljesen indokolatlanul ok nélkül féltékenykedik KörteWilliam elég rövid pórázon van tartva. Virágot mondjuk nem kellett volna vennie névnapra mikor amúgy is puskaporos a hangulat nem most kéne még olajat önteni a tűzre.
Manyus meg ahogy reggel 6-kor már ébresztőt fújt aztán meg rögtön rendezkedni kezdett vendégként az nem volt semmi.
A bújjon el Csíkoshátú kismalac alias Imi Danaszan szobájában és majd ettől ismét szent lesz a béke a Novák lakban projektet meg ennyire amatőr módon lenyomni ,ahogy ez a két eszetlen csinálta. Fél napon át üres a lakás, ameddig ott kuksolt Imi gyerek rájárhatott volna simán a hűtőre, meg a vízre is, palackba töltött vizet vihetett volna a szobába és WC-t is elintézhette volna. De nem, pont akkor jött rá a foshatnék mikor fél nap után mindenki hazaért. Mikor máskor, egy majdnem teljes nap nem volt rá elég. Aztán meg lopózik ki este még enni-inni, hogy a 3.14csába nem lehet kibírni egy db. éjszakát anélkül, hogy egyen meg igyon valaki? Tudtommal imigyerek nem kacsa hiszen csíkos a háta nem tollas. Na meg ahogy azt a vájlingot vagy mit felrúgta a konyhába kikommandózáskor arra csak a szomszéd kerületben alvó nagyothalló Mari néni nem riadt fel.


Múmin89 2022 nov. 06. - 17:15:27
(26744/28547)
Katának miért lett fizurája? Ez volt a divat? Vagy mi ez a kisfiús haj?
grizlee13 2022 nov. 05. - 17:10:06
(26743/28547)
Nekem tetszik Géza motorboltja is, ahol 2 motor volt kiállítva egy kb 20 nm2-es helyen, fantasztikus, én ilyen autó vagy motorkereskedést még nem láttam, egyedi nagyon. 😅 Csak úgy özönlenek szerintem a vásárlók, mindenki kiváncsi lehet rá.
A Magdis-Vilis szál is már enyhén erőltetett, semmi nem is történt Vilmos meg a Tanárnő között, erre már költözött el Magdus. Mónika is ilyenkor állandó résztvevő, mint valami pincsikutya ott nyüzsög Magdi mellett és osztja a semmitmondó tanácsait, már full idegesítő.
a.dani0227@gmail.com 2022 nov. 02. - 10:54:20
(26742/28547)

Berci kutyáért váltságdíjat kérnek a fiatal gengszterek. 40 fölötti IQ-val már belátható, hogy nem az évszázad ötlete ap énzszerzésnek. De eleve. Bemenni egy gangos társasházba találsz egy gazdátlan kutyát és elviszed póráz nélkül? Hogyan? Lebukás veszélye magas, mert bárki felismerheti, akivel szembetalálkozol, na meg póráz nélkül egy nagytestű kutyát hogy vezetsz, ha neki ismeretlen vagy akár a kezedbe is haraphat. Na meg váltságdíjat kérni érte? Ha simán flehívja Leveses Jutkát, hogy megtaláltam a kutyát és visszaviszi akkor is simán kapott volna jutalmat ha nem is rögtön 10 ezret.

Manyus persze ok nélkül féltékenykedik, lesz ez még rosszabb is asszem pont Gza szülinapján tör ki a balhé, Manyus nekiesik LevesesJuditnak hogy az urára hajt, de nincs semmi valóságalapja, és nem is lesz


5/10
Mister P 2022 okt. 31. - 01:37:09 5/10
(26741/28547)
Valaki nem tudja mi lett a Facebookon a Barátok közt 1998-2022nevű csoporttal? Tegnap este még rendesen működött, ma (vagyis már tegnap) reggel meg rámentem és azt írta ki hogy privát, és azóta sem találom, hiába keresem. Ide voltak feltöltve az eddig leadott részek. Ha valaki tudja, mi történt a csoporttal, kérem, megírná nekem válaszba? (gondoltam, ezt olvassáák olyanok is,akik tagok abban a csoportban). Előre is köszönöm a választ.
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 28. - 14:42:26
(26740/28547)

HorseFace Ákos minden cikknek saját ikont csinál a desktopon? 3 nap után telne be nálam a Desktop ha mindenért saját ikont tennék ki


a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 26. - 20:22:38 Előzmény Kuttyánszki
(26739/28547)

Na igen Kantáros Misit se értem mikor végre az apja békülékeny volt miért is nem tudta felhívni VakolAtkát hogy ne jöjjön mert Vadkan nem örülne neki? Már kb. semmi köze hozzá nem is látta hetek óta
ZsuzsaHood is önti az olajat a tűzre ugyan miért is nem egyezik bele a béke kedvéért, hogy Danaszan Kungfura had járjon igaza van MagtalAndrásnak nem a Kungfu miatt romlanak a jegyei.


3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 26. - 20:18:48 3/10
(26738/28547)
Kicsit zavaros ez az András...Azért nem döntötte meg a r*bancot, mert Zsuzsát szereti, mondta is neki.
Most pedig fanyalognak minmdketten....
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 26. - 20:14:36 3/10
(26737/28547)
Nekem nagyon ronda és ellenszenves az az Attila.
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 26. - 10:19:18
(26736/28547)

Antikentaur megint nem bír magával, most épp megint a KFT ellen mesterkedik, és senki sem vágja pofán egy szívlapáttal ,hogy örüljél hogy szabadlábon vagy miután felgyújtottad a klubot és majdnem a céget is csődbe vitted, milyen pénzt akarsz te? Bartát is ki akarta rúgatni merthogy az anyja így meg úgy miközben épp ő segítségével fosztotta ki Fenyvesy doktor.


a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 24. - 10:48:48 Előzmény Múmin89
(26735/28547)

Mert az Öreg Vadkan Hoffer kitagadta mikor megtudta, hogy olyan. Még sokáig nem is fognak békülni, de hamarosan kiderül ,hogy az öreg Hoffer erkölcsei sem sziklaszilárdak


Múmin89 2022 okt. 23. - 14:16:38
(26734/28547)
Miért költözött el Misi Pistához?
grizlee13 2022 okt. 21. - 16:58:35
(26733/28547)
Mondjuk én azon röhögök, hogy itt milyen romantikus szerelmes páros a Bartha meg Claudia, később meg ha jól emlékszem, a BK közepe/vége fele már hűvös a viszony és MAGÁZÓDNAK egymással. :D Azt nem tudom hogy sikerült összehozni.
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 21. - 08:10:12
(26732/28547)

Az volt inkább hihetetlen, hogy Miki simán aláírta a papírt Claunak, hiszen ő is megtudhatta volna simán az infót máshonnan pl. józsiból kiszedi vagy Barta kiszedi Clauból.
TsugoSteve első hisztije se volt semmi, akkor igaza volt Mono-na, hogy milyen alapon pofázik bele kéretlenül Géza magánügyeibe, érthetetlen volt a hisztije mikor Monó tök jogosan boelvasott neki ,hogy miért csinálta. Később meg Mónika hisztizett ok nélkül, hogy dolgozni kell mennie, munka ebből élnek és jól fizet. Ha a hímringyósággal nem volt problémája ( bezzeg ha Zsotl csinálta volna már rég Kertész közellenség lenne, de Pistától valamiért Manyus is bocsánatos bűnnek tartotta, hogy öregasszonyokkal pénzért.... ) Rita eltűnik a színről utoljára szerepelt. De spoiler Steve és Monó össze fognak veszni véglegesen és ismét Tripklopsz, 3szem Zsolt lesz a befutó de csak addig ameddig le nem sittelik. Tigris/Simi/Zümi/Imi nem fog eltűnni nincs olyan szerencsénk, Csubakka csak később jön vissza átmenetileg, aztán megint immár hosszabb időre, kábszeres lesz és drogrehabra megy. Majd akkor jön PszichOrsi a képbe.


a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 20. - 23:06:22 Előzmény Kuttyánszki
(26731/28547)
[spoiler]Úgy rémlik nem halt meg, csak szívrohama lett és ápolni kell így lécel le Zümigyerek a Vajdaságba és lép ki a sorozatból. De még lesz egy boxmeccs mert persze kamuzik Lali és valójában erőszakkal akarja zümit hazacipelni, de Danaszan lekungfuzza majd elcsórja András Opeljét és el akarják tüntetni de végül mégis hívják MaciLacit és közben kiderül ,hogy nem halt meg a szöges léces fejbeveréstől csak elájult
Kaka produkál még jobbat is miután Géza menekülőre fogja. Mert persze bukik a hamispénz biznisz, dem ég hogy jó BK-s hihetetlen megoldással. De majd mindent am aga idejében. Ja és persze Clau visszafogadja Bartát és Lófejű terve, hogy kirugatja sem fog így menni.
Ló amúgy is egyre tenyérbemászóbb manapság, mintha korábban nem ő segített volna taccsra tenni az anyját meg azért nehogymár csak úgy meg legyen bocsájtva a klub felgyújtás is, ami alsóhangon is min. 100 milliós kár és majdnem tönkrement bele a KFT is. De ismét spoiler nem sokági kell már a "nyihogását" ( a la Barta) elviselni /spoiler]
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 20. - 22:28:46 3/10
(26730/28547)
Szerintem is Nóra a legjobb most. Igaz, később is.De ez az örökbefogadás -mánia könyörgöm,mire jó, még ha egy óvodásról lenne szó!

Valami rémlik, hogy sokkal később Lajos apu meghal a Vajdaságban..?..
[spoiler] Ide írd a spoileres tartalmat


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]


Örültem,hogy Kata liba végre lekopik Gézáról, de nem, most már ő is hazug lett,..(honnan van a pénz.)
talpfaszamlalo 2022 okt. 20. - 09:15:24
(26729/28547)

Antikentaur alias Ló nagyon bír ám fenyegetni, de Barta nem az a fajta aki cska úgy megoijed. LeslieMacit is kilógatta az emeletről mgé a sorozat elején Pacival még könnyebb dolga lenne sörényénél fogva :)
RobinZsu kettős mércéje mindenen túlmegy, neki mindnet szabad Andrettonak meg semmit. Éváék meg aztán tényleg, miért kell kedveskedni Lajossal ahelyett ,hogy simán kivágnák? Most mi van akkor ha önként ne mond le a fiáról? És évekig tart? Nem mindegy ha már náluk van, amúgy is hamarosan 18 lesz akkor meg már tök mindegy mit csinál LajosFater. Mondjuk Simi volt a marha, hogy levelet írt neki gondolom a címet is ráírta, naná ,hogy megtalálta.


3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 19. - 20:42:22 3/10
(26728/28547)
Hű de idegesítő ez az Imre-cirkusz, húlyék ezek az Éváék, hogy a nyakukba veszik, a saját gyerekükről szó sem esik már köztük.. Ahogy hisztizik..és Éva babusgatja, őlelgeti mint egy csecsemőt, ezt a meglett férfi-gyereket !... És rájöttem mi idegesítő benne leginkább: ahogy néz!..Hát , hogy tenyérbemászó, az enyhe kifejezés. Tudnám szemközt csapni. Bocs...