retrofan 2023 márc. 09. - 14:33:14
(26889/29269)
Kezd megfogyni az eredeti banda: Józsinátor pipa, ráadásul bebútorozott ez a pió(Lu)ca

Lassan Éva, MisiMókus és Szexter is lelép

.

DonDany újabb mélységet ért el,

ha jól emlékszem megy egy bentlakásosba, vagy csak szó lesz róla

, esetleg jöhet egy bankrablás, a slukker már megvan.
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 08. - 16:22:09 Előzmény Kuttyánszki
(26888/29269)

Eszter féle pályázat. Kata megkérdezte, hogy hová pályázátl?
Á nem tudom majd lehet választani. Persze majd a divatházak sorban állnak majd, hogy melyiküket óhajtja választani. Pierre Cardin és a Dior ölre megy majd érte, hogyne. :)
Amúgy London lesz nem Párizs.


3/10
Kuttyánszki 2023 márc. 08. - 13:48:54 3/10
(26887/29269)
Eszter AZZAL a ruhával (amit Mónira adott) akar versenybe szállni és párizsi ösztőndijat nyerni??? XDXDXDXD (Fetrengve röhögő emoji...)
Zsolti-kun 2023 márc. 08. - 11:19:20 Előzmény grizlee13
(26886/29269)
Köszönöm, így egyértelműen nem volt jó az epizódszám. Nem örülök, azt már nem tudom megnézni.
grizlee13 2023 márc. 08. - 10:54:12 Előzmény Zsolti-kun
(26885/29269)
Múlt héten volt kb Csütörtök-Péntek fele. Az történt hogy Tilda, Dani meg Imre buliba mentek ezzel az Albi gyerekkel egy ismeretlen házba. A házból kimentek Tildáék majd egy autóban kötöttek ki, az Albi pedig szexet kezdeményezett de Tilda sikítozott, ordítozott hogy nem akarja de Albi folyton befogta a száját majd megerőszakolta. Kb lényegében ez történt.
3/10
Kuttyánszki 2023 márc. 07. - 22:20:56 3/10
(26884/29269)
Eszter kiesett nálam a pikszisből. Nem csak a Lóránt ügy miatt, hanem amit Misivel művel.

IMinek szól bele,ahelyett, hogy örülne .de írd a spoileres tartalmat


3/10
Kuttyánszki 2023 márc. 07. - 22:18:33 3/10 Előzmény Zsolti-kun
(26883/29269)
Ehhez nem tudok hozzászólni.
Ha már erről van szó: Tilda csak kornyadozik, ..borzasztó rossz "színésznő"... Nem csak ebben. Amúgy is.
Zsolti-kun 2023 márc. 07. - 20:50:27
(26882/29269)
Valaki tudja, hogy az adásban mi történt a Tilda elleni erőszakkal és eredeti számozás szerint az 1594. résszel? Régi cikk szerint eredetileg az 1594. részből elfelezve mára volt esedékes, direkt kiszámoltam, csak ez érdekelt engem, és hoppá. A mai nyitójelenet után nem is állt össze számomra a történet, mintha más lett volna bevágva. Nem adják le 12+ karikával vagy elrontották a számozást? Direkt csak ez és a jelenet súlyossága érdekelt engem, mert gyerekkoromból nem emlékszem.
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 07. - 20:09:17 Előzmény grizlee13
(26881/29269)
Bamba még azt is benyögte, hogy gyanúsítsuk meg Bandikát. :) Pláne, hogy ő is elemelt már pár dolgot pl. Dani szobájából a drága ruhát.
grizlee13 2023 márc. 07. - 17:43:16 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26880/29269)
Teljesen logikus történet volt az is amúgy, hogy mindenki gyanús a lopásban, Ágnes alias Bernadett ugyanúgy gyanús mint a többiek. :D A pár hónapja beköltözött valaki, akiről fingjuk nincsen hogy kicsoda, össze-vissza hazudozott addig is az életéről, ugyanolyan gyanús mint pl Kata vagy Dani. :D Tök logikus amúgy tényleg. Nyilván Danika is ellopott már ezt azt, de apróságokat, nem 4 millát.
Ja igen, a kungfubajnok az elbújik az ágyneműtartóba 2 mitugrász elől. :D
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 07. - 12:12:29
(26879/29269)

A két szőke se volt semmi, de leglaább memgutatátk ,hogy nme csak külsőleg azok. Zsubálnána egyedül hogy nme volt képes leüvölteni a munkások fejét, hogy ez a polc nem jó? minek kelett ehhez András? Kata meg a kamu szállítókkal. Meg se nézi mit ír alá? kérni egy példányt belőle? Ugyanmár.


a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 07. - 12:07:18
(26878/29269)
Dani a nagy kungfu mester aki olyan profin tolja, hogy a Karatekölyök is előre köszön neki, beijed két szúnyogcsődör alkatú PaprikaJancsitól és fejvesztve menekülnek a szekrénybe és az ágyneműtartóba, de a ház tulajától akitől lenyúlta a stukkert látatlanba kijelenti, hogy nme fél hát reggelire megeszem ha jön pattogni. És hát elvileg ő a Kungfu tudomány nagy mestere mindig mondják is ,hogy megint elnyerte a legjobbaknak járó díjat a versenyeken, de sosem látjuk ezt a tudományát, sosem.Mikor a szintén pehelysúlyú Pintér Balázs nyomta a falnak a lakásban, sem, még Tildának vagizott is ,hogy de nagy szerencséje, hogy cska önvédelemre lehet használni a Kungfut, de később mikor már a kukáknál verte akokr sem vetette be a nagy tudományát. Most sem mutatta be a két vasággyal 50 kilós szúnyogcsődörnek az udvaron, mire adják oda az első díjat a kungfu bajnokságon.

Sok ész van raktáron amúgy is lenyúlt pisztoly aztán rögtön előadja a Zámbó Jimmy jelenetet hadonászva a szobában hátha meg van töltve.
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 06. - 15:14:01
(26877/29269)
De tényleg 2002-ben már ki vett zenei CD-t másoltan? MP3-ban leszedted a netről. Maradiak/csóróbbak walkmannel hallgattak zenét, oda kazetta jobb volt letöltött mp3-ak átmásolására, én is walkmanes voltak akkor. Akik villantani akartak vagy ajándékba kaptak ilyesmit hordozható mp3 lejátszók, akkor azok még nem voltak olyan elterjedtek, beépített 64 régebbin/olcsóbban 32 mega memória, alig fér bele pár zene. Vagy volt még akkor borsos áron discman ami már tudott mp3 cd-t is játszani. 2 év múlva kaptam egyet ballagási ajándékként, megvan még most is, az már jó volt, utcán is hallgatva csa k a rázós utakon nem működött. De sima másolt zenei CD-t nem hiszem, hogy sokan vettek akkor mert minek? Otthon egyszerűbb a letöltött mp3-at hallgatni hordozható módon meg kazettára másolt mp3 és walkman. Játékokat és szoftverkeet írva is már leáldozóban volt 2002 nyarán a CD író biznisz, akkoriban vettem én is CD-írót de pénzért kb. alig írtam CD-t akkor is játékot nem zenét. inkább barterezés ment XY-nak megvolt egy játék, ami nekem nem ,nekem megvolt egy ami neki nem, akkor ideadta a CD-t lemásoltam, cserébe adott valamit, ami nekem nem votl meg film, játék akármi.
Na meg Alby hogyan csomagolja vissza a zenei CD-ket, amiket a boltból kicsempészett a nejlon fóliába?
Danaszan Alby nélkül is írhatna megrendelésre zenéket csak a netről kell letöltenie ingyen.


retrofan 2023 márc. 06. - 14:43:05 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26876/29269)
"...azért annyira nem volt elkötelezett langyos Oli úr ("csóközön") mert a sorozatból úgy lett kiirva, hogy lelépett Vica cicával..."

Be is rágtam rá. Ráadásul azzal a ragadozó nőlénnyel...
retrofan 2023 márc. 06. - 14:40:08
(26875/29269)
Danny igazi G lett
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 06. - 08:41:35
(26874/29269)
Danaszan azt mondta az a gép már nem elég Andretto jóvoltából azt is megtudtuk, hogy egy Pentium 2-es 20 GB HDD-vel. 2002 áprilisában az már valóban nem volt egy csúcsgép, iskolában voltak ilyenek meg Celeronok kb. akoriban amin ablakban futott hang nélkül a 99-es UT éppen hogy. 1999-es Imperium Galactica 2 még épp eldöcögött rajta. Akkoriban nekem egy P3-as szntű gépem volt és már az se volt high-tech 30 GB winyóval. CD-írót is kb. ekkor vettem csak én ne ma szülőket lejmoltam le érte, hanem összespóroltam rá a zsebpénzt de a 25-30 ezres ár érte az reális kb. ennyibe került nekem is akkor.
"mitől lehet ennyire megsértődve" Kérdezi Bamba András. mintha nem lenne rá oka, okkal sértődött meg, de már nagyon túltolja a duzzogást azért már tovább lehetne lépni rajta hogy igazságtalanul megvádolták elnézést is kértek már többször ő sem teljesen makulátlan még ha konkrétan abban az ügyben ártatlan is volt azért volt a rovásán.
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 03. - 06:06:40 Előzmény retrofan
(26873/29269)
Hát ha Luca el tudja fogadni, hogy az élettársa fiúkkal is, akkor miért ne? Misike biszex életet is élhet, lányok fiúk egyremegy. Anno a Szomszédok Olija is ilyen volt, mai napig emlegeti mindenki még Bajor Imre is emlegette folyton így, hogy ő volt az első az országban, aki egy tévésorozatban homo kataktert játszott el, és micsoda különlegesség volt akkoriban ez, hogy országos tévében egy népszerű sorozatban ( ja kérem mikor csak 1-es volt meg 2-es kb. minden műsorról elmondható volt, hogy a legnépszerűbb, ha egyszer nem volt más, amit nézni lehet). Arra már szinte senki sem emlékszik, hogy azért annyira nem volt elkötelezett langyos Oli úr ("csóközön") mert a sorozatból úgy lett kiirva, hogy lelépett Vica cicával.
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 03. - 06:00:50 Előzmény retrofan
(26872/29269)
Már csak azt nem értem abban mi a nagy aranybánya, hogy zenei CD-ket másol? 2002-ben is volt már internet és MP3. Ehhez nem kell Alby, letölti a netről MP3-ban a CD-t, jó torrent az még nem volt, szerencséseknek szélessávú net már igen, valszeg a Rózsában is valami kábeles vagy ADSL net volt már akkor is ,nem betárcsázós ott simán le tudja tölteni MP3-ban, aztán írhatja CD-re. Nem hiszem ,hogy prospektussal együtt másolja, írt CD-s másolatért, amire alkoholos filccel felírja, hogy Eminem új albuma meg best of disco hits 3 eleve csak pár 100 ft-ot kaphatna. Az, hogy Alby kicsempész pár lemezt, amiből DanaSzan mp3-ban lement a gépére csak azt jelenti hogy nem neki kell a netről leszedni. Akkoriban épp kezdtek tterjedni a file cserélő programok Napster már haldoklott, de már volt Kazaa meg Gnutella, és már bontogatta szárnyait a DC++. De még virágoztak a fizetős FTP-k is, ahonnan még gyorsabban jöttek le a cuccok, és kb. a megjelneés utáni másnap már minden zene fentvolt, a nagyobb warez FTP-ken a kisebbeken pár nappal később.

Na meg azért tegyük hozzá azért igaza van, hogy duzzog még ha túl is tolja, hiszen alaptalanul vádolták.
retrofan 2023 márc. 02. - 22:38:50
(26871/29269)
"A szex nem minden", de Misi mÓkus MikRobira fog gondolni, miközben Lucinuncival kavar, vagy a csaj elengendi Mókuskát Robihoz egy pásztorórára, majd finom vacsival várja? És mit fognak mondani, ha a kislány megkérdezi, ki ez a másik bácsi, aki apával smárol?
- Dehogy smárolnak, kicsim, honnan veszed ezt?
- Hát láttam!
- Biztos csak képzelődtél.

Nálam Pálcika elnyerte a legmocskosabb, legférgebb, legnyálasabb, legsunyibb, legundorítóbb címet. Hitelesebb lett volna,

ha a mostani Tildussal állt volna össze



Andrew mindig ripacskodik, amikor bekattan, de most elég jó volt, amikor Bernikét szembesítette.

Clau újra hozza az okosnőlényt

Danny lett az új igazságosztó, már csak egy bőrkabát és egy napszemüveg hiányzik..mindent bele, fiú!
3/10
Kuttyánszki 2023 márc. 02. - 20:05:23 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26870/29269)
...és lehetne folytatni a sort! XD