a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 08. - 13:23:38 Előzmény Kuttyánszki
(30665/31685)

Aztán meg Julcsa amilyen hülye táskával együtt dobja be a Dunába. Miért??? Egyáltalán miért nem mentek este? Mátét nem lehet otthagyni. Mentek volna akkor mikor elalszik. Vagy Pite egyedül minek kellett oda Julcsa? Ahogy állandóan ráakaszkodik Pitére az már beteges, helyette mondja le atz esküvőt, helyette akar mindenben dönteni csoda ha nem tud felnőni???? Bedobta volna a Dunába este ahol nem látja senki mondjuk egy híd közepén és kész, sosem találják meg.


3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 08. - 13:20:04 3/10 Előzmény Patrick Macnee
(30664/31685)

Egyáltalán mi a búbánatos ló***-nak nyúlta le a gyertyatartót,... Ja,..hogy mentse a tettest..és persze, hogy forgiknak könnyebb legyen tovább dagonyázni, rágni a gittet...😏🙄


3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 08. - 13:08:09 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(30663/31685)
🤣👍
a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 08. - 08:19:04
(30662/31685)

Anno:

Nóra is elkezd magánnyomozgatni...na neeeee....:))

A magánnyomozgatók + a hivatalból nyomozgató Nagyfejű Nyomozó és csicskása Oli néni lassan megalakíthatják a "Ki ölte meg Genyarobit? Szocialista Brigádot"...:))

A forgatókönyvíró iskolában meg majd lehet tanítani egy új tantárgyat "Hogyan tegyünk dögunalmassá egy jól induló sztoriszálat." címmel.

Részlet a BK következő epizódjából:

Alkeszgizi: "Nem iszom többett, nem és nem! Soha! Senki nem tudna rávenni! Az unokámért meg tudom állni!...Na még ezt a liter cseresznyepáleszt azért mégis...gluglugluglu...platty...grrrrr" (Ezt fel lehetne venni végtelenített felvételre, és minden részben egyszer bejátszani.)

Ági (sejtelmes, sokatmondó arccal): Megtudtam, hogy a Miki harminc évvel ezelőtt agyoncsapott egy legyet! Ez az ember mindenre képes! Ez egyértelmű bizonyíték arra, hogy ő csapta agyon Genyarobit is! Hívom a rendőrséget! Ja nem is, tegnap még azt hittem Nóra a gyilkos! De lehet, hogy a Juli, vagy Attila.
Vagy a Lajos lenne, tegnapelőtt őt vádoltam. Vazze, lehet, hogy én vagyok?
Na mindegy, ezen elnyavajgok még vagy két évig, bár kicsit már én is unom magam.

Májki: Lófaszt! Lajos sittes mocsadék. Ő a gyilkos! Vagy Ági! Vagy mindketten! Vagy mégsem! Ja de!

Lajos: Kinyomozom ki a gyilkos....majd....1500 rész múlva, addig ezt szajkózom és rohadt szigorúan nézek.....

Nóra (búvalbaszott képpel): Ezt a búvalbaszott képett olyan nehéz beállítani a tükör előtt, nem lehetne, hogy jöjjön valaki és jól megdugjon? Nem szoktam én ezen ennyit nyavajogni, a Májkival való házasságunkat is úgy indítottam, hogy leléptem egy másik kannal az esküvőről!

#188798

"Na, de akkor mégis ki a gyilkos, ha Liza ártatlan?"

Számos kézenfekvő megoldás van, szerintem ezekkel a szálakkal még elhúzzák egy pár évig a "Na de ki ölte meg Genyarobit?" jólinduló, de mára dögunalom szálat.

1.) Magdinyanyus szelleme (horror verzió 1.)

2.) Bence, a még meg sem született gyilkos csecsemő (horror verzió 2.)

3.) A kövér rendőr, aztán visszajött nyomozni a saját gyilkosságát (Agatha nénitől nyúlt verzió)

4.) Genyarobi rájött mekkora aljas mocsok, és a gyertyatartóval elkezdte ütnia saját fejét "de genya aljadék vagyok" felkiáltással. A harmadik ütés olyan jól sikerült, hogy összeesett és megmurdelt.

5.) Haller (totál logikátlan verzió, de ő a gyilkos, mert csak)

6.) Máté, a pusztító (Lucával és Timikével közösen tervelték ki, először húzódozott, de Timike beígért neki egy bónusz pusszancsot)

7.) Valaki a vendégseregből

8.) Egy másik valaki a vendégseregből, és így tovább a végtelenségig.


Patrick Macnee 2025 aug. 07. - 22:53:09
(30661/31685)
Fúúú..ez a Peti baz+,,direkt addig szenved a táskával meg körít, amíg DIREKT lebuktatja magát..ilyen a világon nincs.. xD Robunkót sztem a gyogyós

Liza szabta fejbe..mert úgy viselkedik mint 1 hülye

😡 és pillalíz is alkotott ismét az elszólással a yard felé🥴😵‍💫
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 06. - 10:04:26 3/10
(30660/31685)

Undorító az a piálás, üvegből nyakalja bort az az idióta gizi - holott magának kereste a bajt: mackó eleve nem akart üzletet a ragadozó k** valival, de ez az ostoba gizi mohón lecsapott arra a pár ócska kencére.. B" rom🤢


3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 05. - 18:14:42 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(30659/31685)
🤣
a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 05. - 13:46:49 Előzmény Kuttyánszki
(30658/31685)

A gombócot megette, a bort megitta és fel se akasztották :)


Patrick Macnee 2025 aug. 05. - 13:30:10 Előzmény Kuttyánszki
(30657/31685)
Kb Liza szint a rencsi, ütném amíg mozog🙄🤷‍♂️
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 05. - 13:14:23 3/10
(30656/31685)

Újabb péklapát aspiráns ribi..a renáta.. ( Na persze,.kellett szerep a Szurdi M. uj babájának.)..


3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 05. - 13:06:27 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(30655/31685)
Hú ,az a dr kotááász!... kánonban😱🙉

Nem volt még a Nóraaaaa!

a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 05. - 08:15:54
(30654/31685)

Volt már ez az üvöltözős jelenet áram lekapcsolással?

""majd közösen üvöltöztek: "Nóra, Nóra, Nóóóóóraaa"!"

Nekem erről a jelenetről rögtön az jutott eszembe, amikor a Tanú-ban a börtönudvaron üvöltözték, hogy "Dr. Kotász, Dr. Kotász!":))

Mondtam is, hogy miért nem azt üvöltözi a sok elmeroggyant, hogy "Dr. Baloooogh, Dr. Balooogh!
"


offtopic
Patrick Macnee 2025 aug. 04. - 14:01:02
(30653/31685)
Sztem ,,c'. xD Az Ottó meg 1 iguána. 😋 fúúú ne is mondd!!! mindig azt az 1 ..ar dalt játssza...minden békés ember lemegy tőle a térképről..na meg a tanárától, a mindig savanyú képű híres zongoratanártól..aki egész nap citromot eszik xD😵‍💫🥴
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 04. - 13:42:04 3/10 Előzmény Patrick Macnee
(30652/31685)
Nagyon irritáló, minden igaz, amit írsz róla , - plusz, hogy hú de "szenvedéllyel játszik"🤣🤣- kb. mint egy döglött hal,...- és hú de K!!! tehetséges , rendkívüli.😆.omg ..1 nótát klimlpiroz - kb.zongaraiskola 2. (3?🤔) gyakorlás-szint....🙈🙉
Igen ahogy beszél, 🙉- Hangsúly, dinamika nulla....kifejezéstelen lárva arc,ráadásul ronda.. (ez a csaj sztem nem magyar. ..Paku Lilla, - román? ..vagy c*)
Később lecserélik, nem rég láttam egy akkori videó címet de nem néztem/ nem olvastam " Liza bocsánatot kér Nórától" és egy másik csaj van a képen Lizaként.
Patrick Macnee 2025 aug. 04. - 12:52:42
(30651/31685)
Csak engem idegesít Liza?😡 Fú, ahogy beszél, ahogy ki(be)néz, a hisztijei..Alízt+Ágit+Beethoven odaveri 1edül🙄és akk berakják mellé Ottót..🤮
offtopic
Patrick Macnee 2025 aug. 04. - 12:49:59 Előzmény Kuttyánszki
(30650/31685)
😍😍
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 04. - 09:30:26 3/10 Előzmény Patrick Macnee
(30649/31685)
Épp a napokban olvastam egy régebbi cikket hogy milyen sokat fogyott Nóra abban az évadban ,- tényleg jól néz ki.
A haja is jól el van találva ez a szín és frizura. ☺️👌
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 03. - 22:52:29 3/10 Előzmény Patrick Macnee
(30648/31685)
Hajrá , üsd ki a nyeregből a többieket! 😉🤣
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 03. - 22:49:43 3/10 Előzmény Patrick Macnee
(30647/31685)

Most ki vannak élezve a robunkó elleni indulatok , h majd egy darabig tépelődjön és variálhasson a néző ki lehetett a " tettes".. 😳 Ha jól emléxem, 1 darabig nem derül ki, hogy ki volt ....


Patrick Macnee 2025 aug. 03. - 21:33:11
(30646/31685)
Egyre jobban tetszik Nóra😋😍😍