3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 15. - 21:23:20 3/10 Előzmény Patrick Macnee
(30701/31681)
Nem fogunk le! Tedd , amit tenned kell, - mindannyiunk megelégedésére!... 🙏
a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 15. - 08:07:11
(30700/31681)


Anno:

Ez a Haller hangfelvétel egy vicc.Ebből még én is kijönnék,pedig még egy gyorshajtás ürügyén sem találkoztam rendőrrel!
Elém raknák,röhögnék! Jaj ,hát söröztünk a haverokkal,láttuk Krisz babrál ,rögzít a telóján.Mi összekacsintottunk és előadtuk,hogy fegyver szállítunk.Krisz lesz a szállító.Öten körbeálltuk..Hihi, úgy berezelt ,hogy alig tudtuk megnyugtatni.Most meg Ezt Rudi,Nóra bárki megtalálta,és komolyan vette ..Hát elnézést.
Bizonyíték? Semmi!
Fegyver?Semmi!
Átvevő? Semmi!
És megyek haza.A hatóság hiába tudja,hogy bünöző vagyok,bebizonyítani nem tudja. Kriszt megtalálják? Rudi vallomást tesz? Egy akarategységben lévők vallomását én úgy tudom egy vallomásnak veszik.Haller 5-6 tanúját szintén.És megyek haza! Egyébként egy ilyen kaliberű bünözőt 5-6 sztárügyvéd szokott védeni.Még a nyomozászt elrendelő papírt sem tudnál kitőlteni,mert nincs alap! Peti jughurt üzlete működhetne,ha volna gyártó.De ő otthon nem keverheti.Laci sufnijában nem tárolhat! Még a hűtőknek is Nébih engedélyest fogadnak el!


Patrick Macnee 2025 aug. 14. - 22:49:55
(30699/31681)
Béti keze elveszett Ági gitárnyakán🤣🤪
Patrick Macnee 2025 aug. 14. - 22:47:48
(30698/31681)
Úristen!..fogjatok le..ez a Mérai de kibeszabott idegesítő..ezzel a réveteg maga elé nézéssel, meg a de én voltam mantrával..fúúú😡😡

végre Peti is beviharzott a végére h tisztázza az anyját..jobb későn, mint soha..mondjuk az érdekes volt, h nem érte el Olivát, erre be a kocsiba, és go a yardra, oszt még akkor érnek a parkolóba az irodából, de Peti otthonról meg odaér..nyilván xDxD

3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 14. - 21:23:56 3/10
(30697/31681)

A 🤢 peti kb 10 másodpercig tartó ordibálása alatt 5ször böfögte, hogy " ha?!,"..kb minden harnadik szó után!.. te jó ég, ennyire nagy volt a hajtás , hogy nem volt idő kioktatni egy ilyen prosztó ,suttyó b*rmot ..vagy kirúgni a 3,14***ba?!


3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 14. - 21:14:53 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(30696/31681)
🥴☺️
a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 14. - 14:04:33
(30695/31681)

... hogy essen szó a BK jelenlegi történéseiről is:
- Vili bácsiban egy kis Picassó veszett el, azt a rajz Cukiról... tényleg egy használt W.C. kefére emlékeztetett. Nem is csoda, hogy vittek is mindenféle "talált" kutyát neki! :-)
- Nóra előbb is levágathatta volna a haját, 10 évet fiatalodott, jobban illett volna Robihoz. Ez a szerepjáték már nagyon kínos. Különben is: honnan van ennyi pénze, hogy házat vesz Zsámbékon, amikor nem is olyan régen még alig tudta fizetni Timike lovaglását? Csak nem fizették ki Robi életbiztosítását?
- A halastóról semmi hír... Mire eszükbe jut megnézni, lehet, hogy már nem lesz benne egy hal sem, mert kifogják a pecások?
- Remélem, Ádám összejön Lilivel, mert Hanna egyre "asszonyosabban" néz ki, csak a popóját növeszti...és még internetre is kiteszi! :D.


a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 14. - 11:03:43
(30694/31681)

Alternatív spolier:

Ágnes megtudja, hogy ki tette tönkre a Liza alibijét biztosító felvételt és mik a tervei Ludwignak, de már őt sem érdekli igazán, hogy ki nyírta ki Robicsket. Ludwiggal és pár százezer BK nézővel szörnyű tervet szőnek a sztoriszálat unalomba fullasztó forgi ellen.

Nóra egyidő óta Májki helyett Hannát nézi Robicseknek. Hanna nem tiltakozik, rájön, hogy a nyúzottképú fotós helyett jó lenne alternatív kapcsolatokkal próbálkozni.
Attila próbálja ráébreszteni Nórát a kegyetlen valóságra. A liftből folyamatos döngés hallatszik - Vili bácsi oldja meg a rejtélyt: Májki veri a fejét a falba a liftben, hogy nem húzta meg Nórát, amíg az azt hitte, ő Robicsek.

Zsolt lehetőséget kap Emíliától, hogy találkozhasson a fiával. Aztán rájön, hogy ez már két hete megvolt, ezért a spoilerírót elküldi az anyjába.

Nóra meglátogatja Júliát a börtönben, hogy tisztázzák a vitás kérdéseket. Az első tíz részben azon nyavajognak, hogy mik a vitás kérdések, majd miután tisztázták, hogy mik a vitás kérdések, tisztázzák, hogy majd a tisztázott vitás kérdéseket, az újabb tíz részben tisztázzák. Végül tisztázzák, hogy nincsenek is vitás kérdések, amiket tiszázniuk kellene.

Zsófi, miután veszélybe sodorja a kis Bencét, megrázó döntést hoz: bedugja Tóbit a konnektorba, azt meg úgy megrázza az áram, hogy kibuzul, és ráveti magát Zsófira. Zsófi íjedtében Olaszországig menekül.

Bözsiék második vendégfogadása közel sem olyan sikeres, mint az első. A vendég ugyanis Bözse ötödik bölcsessége után közli, hogy azért ugye neki fognak fizetni, hogy Bözsét el kell viselnie, majd a ridegen tartott kutya helyett megharapja Vilit és elmenekül.

Péter és Ottó alkoholos joghurtot akarnak csinálni, de olyan valaki teszteli a próbaadagot, akinek egyáltalán nem kellene. Természetesen ez a személy Alkeszgizus, aki miután felitta a Rózsa teljes alkoholkészletét, és megette az alkoholos joghurtot is beállít Lacához, hogy csináljon neki gyereket. Laca a lehető legbambább arckifejezéssel néz.

Nóra névtelen levelet kap Hallertól, ami szerint létezik egy hangfelvétel, melynek segítségével Zsolt kiszabadulhatna, de ha felhasználja lemészárolja Butaalizt. A BK nézők támogatják az ötletet.

Vajon kap segítséget a terve megvalósításához? Természetesen: Krisztől vagy Krisz szellemétől, ezt a forgik még nem döntötték el, Seprényi az első variációt támogatja.


a.dani0227@gmail.com 2025 aug. 13. - 21:29:35
(30693/31681)

Mondjuk az is érdekes hogyan maradt a gyertyatartón ujjlenyomat miután bedobták a Dunába. A táska vízhatlan volt?


grizlee13 2025 aug. 13. - 15:01:34 Előzmény Kuttyánszki
(30692/31681)
Ja hogy a csajt miért menti azt nem tudom..lehet vmi kishúgnak tekinti akivel jól összehaverkodtak. Csak így ugye Pite is nagy szarba került...
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 13. - 11:49:55 3/10 Előzmény grizlee13
(30691/31681)

Persze !.. a b*fom peti tudja ki volt, ( L.)látta. Én is azt kérdezem , minek vitte el a űúnjelet ,miért menti a csajt. ?!😡Hadd futkozzon eggyel több veszélyes őrült szabadon!...🥴 😏🙄


grizlee13 2025 aug. 13. - 08:26:07 Előzmény Kuttyánszki
(30690/31681)
Azt én se értem miért lopta el a vázát. Sztem azért mert tudhatja hogy Liza lehetett és így akarta menekíteni. Sztem Pite lehet tud mindent.
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 12. - 23:39:09 3/10 Előzmény grizlee13
(30689/31681)

Mert nem látták a Tanút. ☺️
(" Az a gyanús, aki nem gyanús"☝️🧐)Csak tudnám, hogy az a bal@ peti miért sunnyogja el... Orvos kellene , nem eltussolás 😡


Patrick Macnee 2025 aug. 12. - 22:42:57 Előzmény grizlee13
(30688/31681)

sztem is ő volt xD abból jött le h Ottóra ráfüggütt mint egy majom bébi..meg zavart volt, amikor lelépett, és Peti maradt ott vele

Patrick Macnee 2025 aug. 12. - 22:41:23
(30687/31681)
Petit nem lehetne agyonverni? xD Legalább a nyomi r.c. barinője lekopott..(remélem)🤣
grizlee13 2025 aug. 12. - 22:18:02
(30686/31681)
Miért nem gyanakszik senki Lizára? A kis dilibogyókat szedő kislányra. Meg se említik sose a nagy nyomozásoknál.

Mert ugye ő volt :D


3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 10. - 12:57:33 3/10 Előzmény Patrick Macnee
(30685/31681)
J Ágihoz: mi a baj?
Á: -Semmi olyan, amiről beszélni szeretnék...
j: De mi?! TUDNI AKAROM!!!
___________
😡🤬 no komment🤢🤮

3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 10. - 11:01:41 3/10
(30684/31681)

Egyébként a Bk eszement világán kívül mindenhol ,mindenkinél az a normális,hogy ha meglátom, ki a tettes, nem nyúlok semmihez, ...hagyom, (akár elárulva, ki az..) hogy kiderüljön az igazság, ezzel esetleg a tettes javát is szolgálva, - pl. ha kell, szükséges kezelést kapjon..


3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 10. - 09:06:22 3/10
(30683/31681)
Már Virág elvtárs is megmondta:
- "Az a gyanús, aki nem gyanús!"☝️
( "A tanú")
3/10
Kuttyánszki 2025 aug. 09. - 21:16:41 3/10
(30682/31681)

Én azonnal levettem, - és nyilván mindenki más is☺️,- hogy a plusz 1 milla csapda, próbatétel,..majd pont a Krisz nem jött rá! 🤣

Nikol igy , természetes külsővel sokkal jobban és fiatalabbnak néz ki, mint korábban agyonsminkelve, bodoritott lobonccal