5/10
Kuttyánszkikutya jún. 01. 11:37:55 5/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(31585/31685)
😆🤭🙃
5/10
Kuttyánszkikutya jún. 01. 10:13:14 5/10
(31584/31685)

Az este belealudtam ..aztán felnézek: Simi és a selypegő Dóra csiszatolnak egy bútort, duma a semmiről,. Csaj .elmegy..
Visszjön..selypeg tovább..DE MINEK EZ???!!!?? OMG!!! Minek ez a két fárasztó , színésznek is sz@ lúzer?!
Timi legalább penge .
A Pancsika Felséges Királynő- téma is kész katasztrófa 😏🙄 P-ka mint a "Himnuszban a balsors.." 🥴
Röhej! Ahogy a Zsolt gerjedezése is lepkeagyra..🤨


a.dani0227@gmail.com jún. 01. 10:00:26 Előzmény Kuttyánszkikutya
(31583/31685)

Igen vízumot is azonnal szerzett, meg igen minden papír pár nap alatt megvan, sőt Gergő is aki nem is készült rá csak miután bejelentette Adé, hogy megy percek alatt eldöntötte, hogy ő is megy.


5/10
Kuttyánszkikutya jún. 01. 09:55:54 5/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(31582/31685)

Ahhaaaa és hipp' hopp máris megyünk a repcsire...🙈 Én úgy tudom hetek, mire minden oltás, stb megvan egy ilyen turnéhoz...🤔 Pont egy ilyen feherbőrű, puhány ember ( nő) való oda,,!
De tényleg érdekes, h itt ( ott) mennyien kapnak "hihetetlen" ajánlatokat a nagyvilágba! 🤣
Forgik csak úgy tudtak kiírni bárkit, ha
-megölik
-kiűzik ( Afrika, Amerika Ázsia..London..stb)


a.dani0227@gmail.com jún. 01. 08:19:01 Előzmény Patrick Macnee
(31581/31685)

Kambodzsában angolul tanít nyelvtudás nélkül? Oké angolt tanít, de ha az ottani diák valamit nem ért és kambodzsaiul kérdez akkor mi van?
NagyÁrpinak meg jól elhiszi mindenki, hogy ő aztán nem ütötte ki MaciLacit, de hogy miért? Szonjáék tudják ,hogy agresszív barom, de nem baj majd Gőzeke is hamarosan rájön.


5/10
Kuttyánszkikutya máj. 30. 13:38:36 5/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(31580/31685)

Timi az apjától örökölt/ tanult képességekkel úgy tűnik a a sz*-ból is kimászik és aranyat csinál,..saját erőből. Ebben tényleg respekt a forgiknak és Timi ( Virág) remekül hozza a "Wall Street farkasát!"👌


5/10
Kuttyánszkikutya máj. 30. 13:27:42 5/10 Előzmény Patrick Macnee
(31579/31685)

Tényleg ideje volt kiírni A-t.☝️👌.A bombázó csajok közt pont úgy nézett már ki a holdvlág képével, ijesztő befordult szemével mint egy ósdi , trampli , igénytelen vénkisasszony - és ez csak a külső,.. hát még a többi "járulék"..! 1 szóvalK sok(k) tudott lenni...

A böriben az őr hátul áll és nem látja pl a kezeket és simán hagyja, hogy fenyegetőzik a barom ... amúgy, hogy-hogy nem diliházban van az őrült pszichopata?!
Böszmemama majd pont kiigazodik a papírmunkákban , projekt, könyvelés..stb..egyáltalán vágja mit jelentenek ezek a szavak?😃
Tünde mehet haza - remélem. 1 sz* keverővel kevesebb!😏🙄


Patrick Macnee máj. 30. 11:47:00
(31578/31685)
Király, Adél

végre elhúzott,🥳🎉🎊 de nagy csinnadratta közepette, azért ennyire nem volt jó szereplő, v nagymenő színésznő🥴..Nagyárpi meg miért nem tudta megmondani, h igen, én húztam be a Macíííínak, mert már kijárt neki?👌💥 Meg úgyis tönkreb@szta volna az esküvőt..🤷Nóra is...Laci meghalt..brühühü...mintha már lett volna ilyen, h Nóra temetett vkit előre...,🤔+Nóra: bemegy Áronhoz a böribe, és felidegesíti, Árcsi elszólja magát a notesszel..és felborítja az asztalt..na ez jó volt Nórától👏👏..mekkora őrült az Áron xD..utáltam, de ezt a pszichopatát jól tolja az tény.🙏Aztán megjött a fárasztó vernyákos tomborböszmebözse, meg a Vili a veréb..OMG..😱na ők k.ra nem hiányoztak!😱 Egyből felqrtak agyilag.😡

offtopic
Patrick Macnee máj. 29. 14:10:45 Előzmény Kuttyánszkikutya
(31577/31685)
Adélkára már nincsenek szavak xD repüljön úgy el, h le se essen🥴és roh@djon is meg, h a legjobb dumájú embert is magával viszi😡dongalábú fogyi adélka..érted, tanárnő, meg menyasszony, elmúlt 30 tutira a soriban is,erre 10 éves kiscsaj szinten van, ami k. zavaró, és cringe..😡ezért is ADÉLKA felnőtten🤮🤮
Patrick Macnee máj. 29. 14:06:32 Előzmény Kuttyánszkikutya
(31576/31685)
És a haja, öltözéke is egyre jobban=trampli😡🤷
Patrick Macnee máj. 29. 14:05:53 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(31575/31685)

De ez is olyan, mint a mesében..h benyel neki mindent a nagymenő..semmi köze a valósághoz xD

5/10
Kuttyánszkikutya máj. 29. 09:54:53 5/10
(31574/31685)

A szép szonyecska kezd irritáló lenni ezzel az újfajta, böszme , idegbeteg, taposógép stílusával...🙄🤨🤔
Az Adél meg már tényleg jó, ha elhúz a francba🤢🤮 Gergőt úgy tűnik, megcsípte a "hülyelégy" , hogy ez a ****... kell neki..🤢.🙈🙉🤢.


5/10
Kuttyánszkikutya máj. 28. 20:31:33 5/10
(31573/31685)

Gigi elmagdianyusodása a legjobb úton halad! 🤢
Ahogy les, figyel, kagylóz, kavar, belepo*áz és turkál bele mindenbe és mindenkibe!... 😲😡


a.dani0227@gmail.com máj. 28. 08:20:56 Előzmény Patrick Macnee
(31572/31685)

Igazából Timi elég nagyot koppant azzal, hogy kifogott egy hülye főnököt, aki meglátta benne a tehetséget, belelkesítette, majd pedig puszta szeszélyből "ejtette". Ekkor kellett volna vele Nórának leülnie, megvigasztalnia, és elmondania, hogy ha vállalkozni akar, akkor vagy dolgoznia kell és évekig félretennie, vagy pedig ő vagy a cég támogatja. Kaphatott volna pl. egy 5 évre szóló, nagyobb összegű kamatmentes kölcsönt a cégtől - azért azt, hogy érezze, ez nem az ő pénze, de ha beindul a vállalkozása, visszatörlesztheti. Aztán hogy ezt Timi elfogadja-e vagy nem, az már az ő dolga. Azonban nem emlékszem arra, hogy Nóra igazán foglalkozott volna Timi problémájával, amit egyébként is inkább Lucával beszélt meg. De még most is leülhetne vele.

Viszont Nórának büntetésként nem a pénzt kellene megvonnia (mert Timi már tényleg nem egy gyerek, önálló jövedelme is volt, amíg dolgozott), hanem pl. azt mondhatná, hogy amennyiben Timi az ellopott pénzt visszateszi Miki számlájára, továbbá visszafizeti Zsoltnak, amit kizsarolt tőle, akkor ennek fejében továbbra is szívesen támogatja a vállalkozást. De akkor a lánynak kellene elmennie a bankba és Zsolthoz is, hogy jóvátegye, amit művelt, és nem Nóra tolná le Zsoltot anyatigrisként.

A "koppanós" szecenárió akkor léphetne életbe, ha Timi nem fogadja el a támogatást, de újra illegális eszközökkel próbálkozik. Ekkor Nóra már nem segítene neki megoldani a problémát, legföljebb csak végső esetben. Amúgy a spoiler szerint lesz is Timinek egy újabb illegális próbálkozása, de utána talán magába száll, és egy legális lehetőség is rámosolyog.


Patrick Macnee máj. 27. 23:04:07
(31571/31685)

ja,.meg Timcsi okul, és rászorulóknak varr..még ki sem megy a cucc..de már saját márkaként csinálhatja, mert szponzorálják🖕..igen a rosszkislánynak csak úgy, váratlanul, ahogy bkban elképzelik..ilyen a világon nincs..persze bk vs irl köszönöviszonyban sincs egymással🤷🥴

Patrick Macnee máj. 27. 23:01:33
(31570/31685)
Timi is péklapátos..nagyon cringe! Mindneki leoltja, h térjen már észre, meg nőjön fel..erre nem érti..xD

Nóra: Ha Timi magának gyűjt, jötékonyság alatt, az nem lehet..Levente: Csak nem olyan pofátlan..Nóra: De.🤣🤪Laci nem eléggé szívta meg..derüljön ki, h mit csinált..tudja meg Adél, h mekkora pondró a macííííí!☝️😡ilyen egybites nyomorultat nem lehet sajnálni..még Ádinál is hernyóbb🤮

offtopic
Patrick Macnee máj. 27. 11:47:11 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(31569/31685)
Virnyákolós Böszme mama a leghülyébb és legidegesítőbb mind közül..mondjuk a lánya is, unokája is, és most már Luca is..meg ugye a halastavat is el kell adni, h a lakásbitorlóknak jobb legyen..😡 az nagyot ment, ahogy Alíz anyja

elkezdte az üzleti tárgyaláson a kajákat kipakolni, és meg is magyarázta, h májkrémes szendvicske..xDxD..csávó meg: ez ugye vicc akar lenni? És naccsasszony nézése mindent vitt.🤣🤪

a.dani0227@gmail.com máj. 27. 11:32:28 Előzmény Patrick Macnee
(31568/31685)

Lepke agyu csődbe vitte az egész családot lakást is elvesztik és akkor vinnyog hogy Krisz ne menjen el katonának. Azért megy hogy legyen bevétel amiből takaríthat utána. Bozse mama meg még a lovat is adja alá hogy ne a lakást adják el ami csak viszi a pénzt és bedolt a hitele hanem a bisztrót ami nyereséges és abból beveteluk van


a.dani0227@gmail.com máj. 27. 11:29:39 Előzmény Patrick Macnee
(31567/31685)

az nagy duma volt néha a szövegirok is tudnak.
Appkiraly Gergő olyan mint Cliff a Dallasban. Ha nem értelmetlen bosszú hadjáratot folytatna Berdnyiek ellen mint Barnes a Ewingok ellen jobban járna. Ugyanaz a történet apja kidarcaiert Berényi Zoltán lt és minden Berényit okol pedig csak Zoltán jobb volt jobban értett az üzlethez és ő nyert. Mint Tintás Barnes esete.


offtopic
Patrick Macnee máj. 27. 10:30:57 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(31566/31685)
Gergőt sajnálni fogom ,mert neki jó dumái voltak..meg kimondta, amit gondolt.🙏,,legalább te a mennyországba jutsz..én a pokol tüzén fogok égni, folyosó, balra lent, 2, ajtó'👑