a.dani0227@gmail.com júl. 25. 22:25:15 Előzmény Kuttyánszki
(28814/28814)

Na igen Lindának egy szava se lehet az apja, aki a létezéséről se tudott első szóra magához vette és kivakarta a mocsokból ráadásul pénzzel is kitömi. Az ingyenélő Zsufinak meg aztán végképp nem értem mi a baja, dolgozni nem akar, mert büdös a munka, de két kézzel szórja a pénzt közben meg hiszitzik, hogy neki ne adjanak kölcsön majd ő összeszedi a galériára a pénzt. Miközben naponta szabad szemmel is jól látható mennyiségben shoppingol össze minden vackot, egy heti elvert pénzből meglenne a galéria bérleti díja egy hónapra.
Nóra is micsoda álszent Mikiről hallani se akar mert így csalódott úgy csalódott de Clau aki ugyanazt műveli és egy fikarcnyit se jobb bezzeg támogatja mindenben és cinkos társa is lesz. Miki pénzét is lenyúlta simán, simán hasraütésből megmondja, hogy ha széfben tartja akkor biztos a cégből lopta, biztos rá volt írva a bankjegyekre, hogy Berényi Miklós sikkasztott el. A nagy szétosztásból nem lesz semmi amikor Laci lapátra kerül ismét mert jön a szakács gyerek és vele lelép Korcsolya szóvá is teszi, hogy kéne pénz és egy fillért se látott belőle.


3/10
Kuttyánszki júl. 25. 15:25:15 3/10
(28813/28814)

Szerintem ilyen a világon nincs, amit ez a Kanga művel a pénzzel, ...ja, és a rekedt hangű Helga el is fogadja, holott előtte beszélgettek gyerekről és Kanga elsírta, hogy nincs pénzük lakásra, gyerekre... Azért amit az első esküvő lőtt művelt Kanga, valahogy nem egyezik a mostani "erkölcsi makulátlansággal" !
Az angyalarcú Lindát meg megcsípte a hülyelégy?! mi ez a hiszti, pofátlan beszólogatás, vagdalkozás, mintha nem is a lumpen negyedből jött volna, hanem az angoilkisasszonyok intézetéből?! Szerintem semmi köze ahhoz, mi történik a két Zs betűs között.!


3/10
Kuttyánszki júl. 25. 15:14:51 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28812/28814)

IEz az, totális végletekben dolgoznak, a majomkirálynőnek mindent, (zs) a többi lehet olyan, mint Linda pl.; totál igénytelen, stílustalan....mint Tilda volt,...és igen, meg az Emma. Emmát nem csak azért öltöztetik sz**ul, mert "legyen ő a nőies típus"..hanem, mert nehéz egy ilyen kis töpszlit jól képernyőképessé tenni. Az a típus, aki idővel széle-hossza 1 lesz..
Májkl meg elmehetne fogorvoshoz, nem enyhén gusztustalan ,..


a.dani0227@gmail.com júl. 25. 14:55:19
(28811/28814)

Best of Kalamária
Forgalmi nélkül mégis hogyan tudta Zsufi eladni az autót? Barta miért nem dobja ki most az ingyenélő Zsufit aki csak hisztizni tud? Önerőből akarsz galériát? Akkor húzzál a Tescoba konzerveket pakolni és keresd meg a rávalót.


a.dani0227@gmail.com júl. 25. 10:15:59 Előzmény Kuttyánszkikutya
(28810/28814)

Mita lecserélték még rosszabb. Azokkal a lapát méretű fülbevalókkal főleg. Ennél már csak Emma rosszabb, de ő csak azért, mert a stylist borzalmasan öltözteti, ahhoz képest, hogy 18 éves lány úgy öltöztetik mint egy nyugdíj előtt álló ügyintézőt.


3/10
Kuttyánszkikutya júl. 24. 21:37:09 3/10
(28809/28814)

Nyomémi átment vasORRÚ bábába! 🙈Iszonyat ronda!!- bocs! Ja, és ugyanannyira h*lye is...


3/10
Kuttyánszki júl. 24. 16:10:45 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28808/28814)

Mert itt mindenki megmondja a másiknak, hogy mit tegyen.... Az azért nem kicsit röhej, hogy a pszichodrnő pont egy hisztis, félnótás, 18 éves taknyos (Nyomémi) hatására és szavaival táncol vissza a béküléstől...


3/10
Kuttyánszki júl. 24. 16:06:18 3/10 Előzmény Mbappe
(28807/28814)

Zsófi sajnos nem fog eltűnni, sőt , egysre hülyébb valóban. Sőt, ahogy szinte gyerekként bekerült, egész túrhetően szerepelt és beszélt, ehhez képest mostanra egyre nagyobb majom, A beszéde egyre nyávergóbb, ahogy orhhangon á helyett szine é-t mond.. mint pl.: álom helyett ééloom...


3/10
Kuttyánszki júl. 24. 15:54:33 3/10 Előzmény grizlee13
(28806/28814)
Valóban egy központi karakter,.- az más téma, hogy baromi ellenszenves. A recsegő hangú , erőszakos beszéde, és ahogy eközben felvágja a fejét!,... lehet, hogy tudod, de

Fodor zs. egy év szabit kért, anyukája halála után utazni akart...hát ezt nem díjazták és inkább kinyírták.
Már az elején írtam, hogy na pont így néz ki egy takarító asszony, F.Zs. elfelejti, hogy nem egy operettben szerepel, és úgy pipiskedik...feltartott fejjel.. Ebből csak egy kicsit vett vissza, ..de még mindig baromira "szerepel" .... Egy idős takarítónő látja el mndenki szennyesét, koszát, hát ez is röhej mellesleg...


Mbappe júl. 24. 13:16:00
(28805/28814)
Én pezsit bontottam mikor Tildus ringyus elhúzott 🍾🎉 Linda, Emma, Nyomi amig fel nem oszlanak, addig nézem kb. remélem Gizi előtt eltűnnek 👍 Csaba nem tom meddig lesz, de Korcsolya is mehetne már Tilda után, meg Zsófi is, mert nagyon hülye lett 😡🤮 még akk megyek le hídba, ha a muppet show fejű botond megszerzi azt a verdát a nagysasszonytól 😱 Azért Májklnak igaza van h Clau is hiéna + Bamba is ezen avéleményen van, azért elgondolkozhatna a libafejű Nóci 😐 Clau sunyi fején már látszott h össze akarja boronálni Nócit + Atit 😡 de tudjuk ő sose szól bele senki életébe 🤥🤥🤥
a.dani0227@gmail.com júl. 24. 11:46:39
(28804/28814)

Csubakka érthetetlen miért erőlködik hogy kibékítse Lacafaszát meg DoktOrsit. Pláne ha tudná, hogy egy év kb. és DoktOrsi lelép a szakáccsal. Nem megy nem kéne már eröltetni, menjenek szét békében és kész. Tilda Erik dettó Tilda kibírhatatlan sztem PAli nagyon hálás lenne most Eriknek, hogy segített tőle megszabadulni


a.dani0227@gmail.com júl. 24. 11:45:06 Előzmény grizlee13
(28803/28814)

Igen nehezen lehetett pótolni nem is sikerült Gőzeke meg Kanga nem tudta pótolni a folyton pletyózó és mindig kombináló Banyust.
Ekkor kezdett először zuhanni a színvonal és a nézettség, aztán mikor Májkit is kiirták akkor meg a Marianna árok mélyére esett le.


grizlee13 júl. 24. 10:00:35
(28802/28814)
Közben azon gondolkodom hogy Magdit hogy a francba lehetett kiírni? Nem is értem az egész BK alfa omegája a nő, a poénok fele az tuti hogy Magdushoz kapcsolódik, az egész ház röhög rajta meg viccelődik a pletykálkodásával. Nem is értem komolyan, teljesen pótolhatatlan karakter szerintem
a.dani0227@gmail.com júl. 24. 08:11:31 Előzmény Kuttyánszkikutya
(28801/28814)

A pénzt is jól lenyúlta magának. Mint rögtönitélő bíróság eldöntötte, hogy azt a cégtől sikkaszotta és kész, szóval ellopta, hogy majd szétosztja a tulajdonosok között, ami persze sosem fog megtörténni.
Ha komolyan gondolná, akkor lenne egy taggyűlés ahol akár független könyvvizságlókkal akár egymás között átnéznék a könyvelést, és ha sikkasztott akkor fel lehet jelenteni. De ha nem és csak csúszópénzeket tartott ott akkor meg senkinek semmi köze hozzá és akkor adja neki vissza.

Gzanak se sok esze van. Elpofázza Kangának, hogy ő rakta fel Boticsellit a más társkeresőre, miért nem tagadta le? Simán meggyőzte volna Kangát, hogy nem is ért hozzá azt se tudja hogy kell nem lett volna nehéz. Aztán meg összefosta magát attól, hogy feljelentelek miatta? Botit ha ezzel menne a yardra körberöhögnék, hogy hagyjál már miket békén. Bizonyítani mégis hogyan tudná? Becsszó tudom, hogy ő volt mert bevallotta nekem. Gzát meg mikor megkérdezik bociszemekkel néz, hogy mi van? Ilyen biztos nem történt, nem csináltam ilyet, nem mondtam neki, bizonyíték semmi.
A haverral is csak a Rózsában lehet találkozni had kombináljon Banyus meg mindenki más. Egy taxisofőrnek azért nem lenne nehéz máshol találkozni a sötét ügyek szervezéséhez pl. akárhová kihajtva a taxival és ott megbeszélv, ahol biztos nem jár se Banyus se más


a.dani0227@gmail.com júl. 24. 08:04:05 Előzmény Bodellger
(28800/28814)

Erik helyében most kéne menekülnie amiket Tilda mostanában levág az mindennek a teteje.
Laci és Korcsoly is jobban járt volna ha még most szétmennek. 2310-es részben bírtam mikor Korcsolya közli, hogy Laci hamarosan költözni fog. Nyilván a saját lakásából, ahhoz képest, hogy fejenként egy bőrönddel költöztek oda pár éve jól kisajátította.


3/10
Kuttyánszkikutya júl. 23. 11:46:53 3/10
(28799/28814)

Nem kedvelem
Májkit, de a K. Nóra azt érdemelné hogy neki is legyen a tüdejével baj ,zavarják fel 2 emeletet és rúgják ki az utcára!😡


3/10
Kuttyánszkikutya júl. 22. 21:39:48 3/10
(28798/28814)

Ez a Zsófi tényleg forditva ül a lovon! 🤢🤮


3/10
Kuttyánszkikutya júl. 22. 00:26:59 3/10
(28797/28814)

Zsolt mikor rúgja ki végre azt a pofátlan ,majom K-t?! 🤢


2/10
Bodellger júl. 21. 20:23:30 2/10
(28796/28814)
En Tildat utaltam a legjobban a sorozatban, kulonosen ezt a Szabo Erikas kiadast az allando "A Paaaaaaliii" jelszavas nyekergesevel, meg az allando hajigazgatasaival. Elkepesztoen irritalo karakter volt, ugyhogy jo volt látni, hogy vegre elhagyja a teret. Még Emma, Noemi meg hat termeszetesen Magdi Anyus kilepesere leszek kivancsi, sztem nagyjabol addig nezek bele a soriba, plane, hogy ez bohoc Attila megjelent. Nekem nagyjabol utana főtt le az egész BK real timeban is, a többi csereberére, meg uj figurakra meg mar nagyon nem vagyok kivancsi.
2/10
Bodellger júl. 21. 20:17:34 2/10
(28795/28814)
Pfu, azert, hogy igy deruljon ki egy megcsalas, hogy nemi betegseget ad át az egyik fel a masiknak, ez valami rettenet kinos, megalazo es gusztustalan egyszerre...Lacit eddig sem az eszéért szerette az egyszeri nezo (mondjuk en semmiert se), de ez igy nagyon gaz es szanalom még tőle is. Az meg már csak hab a tortan, hogy azt hiszi par het es el lehet felejteni az egeszet, meg nem lesz itt semmi baj, hamar visszafogadja az onerzetes agyturkasz. Baromi tré, amit a karakter művel.