2/10
szookedorina 2017 nov. 24. - 22:06:19 2/10
(16/56)
A feléig bírtam aztán kapcs ford. Nagyon helyesek, fiatalosak a szereplõk aztán annyi. Szerintem unalmas történet, megélni anno biztos érdekesebb volt.
beo71 2017 nov. 07. - 11:47:12
(15/56)
Teljesen rendben van, nem bonyolították agyon. Szórakoztatóan mesél egy veszélyes, izgalmas sztoriról.8/10.
10/10
Okulare 2017 nov. 03. - 19:47:05 10/10
(14/56)
Nekem nagyon tetszett. Nem dráma, nem akció, hanem egy kalandfilm. Nincsenek szuperhõsök, nincsenek \"megarobbanások\", nincs CGI (vagy minimális), nincsenek jók és rosszak, igazán heppiend sincs. Mégis egy jó kis film, ami néhol vicces, néhol húzós és kicsit Amerikát is fricskázza. Abszolút élvezhetõ, szórakoztató.
10/10
szilvi0000 2017 okt. 22. - 22:16:04 10/10 Előzmény hvv
(13/56)
Nagyon tetszett. Akciódús, pörgõs, szórakoztató, Tom Cruise zseniális, jó az egész, a sztori, a szereplõk, a folyamatos lendületes eseménysor.

SPOILER
Valóban sajnáljuk a végén a szereplõt. De - nem tudom, mennyi százalékban valós esemény, pl. a sztori vége,- hogy hogy õ nem tudott úgy lelépni, mint az egyik társa, hogy hogy nem tettek félre dugipénzt, hamis útlevelet, hogyhogy csak a letartóztatása napján beszéltek a feleségével arról, hogy mit kell tenni, ha jönnek értük a zsaruk, miért ment be minden nap a közmunkára, ha úgyis tudta, hogy bármelyik nap az utolsó lehet, miért nem próbált valamit, mikor végig menekült...?
hvv 2017 okt. 05. - 09:38:49
(12/56)
12 éves gyerek szerintetek élvezné? Úgy értem: tök jó, van benne piff-puff, landolás, menekülés, vagy sok benne a szex, vagy lehet, hogy nem is annyira akciódus és inkább a morális dolgok vannak túlsúlyban. (Most vonatkoztassunk el a drog biznisztõl, csúnya dolog: ez csak egy film, õ is tudja. )
10/10
Évibébi 2017 szept. 17. - 22:38:56 10/10
(11/56)
Ez a film teljesen rendben van.
Egyetlen pikírt megjegyzést nem tudok magamban tartani: erõsen gyanítom hogy Mr Cruise átesett egy (-két) plasztikai beavatkozáson. A sebész elérhetõségét jofejsegbol atadhatna becses ex-nejének, Ms Kidman-nek...
Smonika 2017 szept. 11. - 19:07:52 Előzmény vki69
(10/56)
Akkor a Wall Street farkasa sem tetszett neked minden bizonnyal, mert egy csaló gazemberrõl szólt, aki gátlástalanul elszedte mások pénzét és gazdasági bûncselekmények egész sorát követte el. Pedig az egy igen jó film! Ja, hogy kitaláció? Szerintem van valóságalapja, úgy ahogy a legtöbb filmnek.

Persze, hogy el lehet vonatkoztatni. Attól, hogy tetszett a film, még nem mentem át agymosáson. Attól még ugyanúgy elítélem a bûnözés minden formáját, legyen az droggal vagy fegyverrel való kereskedés, vagy bármilyen más bûncselekmény. Így életem derekán tartom magam annyira erkölcsösnek és intelligensnek, hogy tudjak különbséget tenni jó és rossz között.

SPOILER
Másrészt meg kicsit sem sajnáltam a végén, amikor megkapta a jól megérdemelt büntetését.
10/10
vizeri 2017 szept. 11. - 13:42:14 10/10
(9/56)
Ez nem egy tömény akciófilm, ahogy egy Tom Cruise filmtõl mindenki várja és nem thriller, ahogy a Port.hu besorolta. Ez inkább egy valós történeten alapuló kalandfilm politikai töltettel.
Cruise nagyot játszik benne és még ugyanennyit hozzátesz Rékasi Károly a szinkronnal.
80-as évek feeling-je megvan benne, ismerõs akkori híradós képsorokkal, tehát akit érdekel az akkori amerikai külpolitika, annak is ez jót fog tenni.
Nekem szórakoztató volt és nagyrészt hihetõ, bár biztos voltak kozmetikázások és enyhe túlzások az eredeti eseményekhez képest, de ez nem von le semmit az élvezhetõségébõl.
7/10
sorozatneked.hu 2017 szept. 10. - 11:00:57 7/10
(8/56)
7,5/10

Nekem bejött, szórakoztatott, sok jó poén volt benne. A Wall Street farkasára emlékeztetett engem ez a Barry Seal a pénzéhségével, pofátlanságával. Ha csak a fele igaz annak, amit bemutattak, akkor is elég durva a történet. Nekem 15-bõl 14 Tom Cruise film tetszik. Ez kicsit más mint a többi, nem az akcióra van kihegyezve, de jól hozza a karaktert.
4/10
vki69 2017 szept. 08. - 00:27:35 4/10 Előzmény Smonika
(7/56)
"Mert nem ez volt a film lényege." ilyen nincs, nem lehet elvonatkoztatni mivel ez valóban így történt meg...
Ha fikció lenne nem szõröznék vele, de nem az... Mit lehet szórakozni egy kábszer szállítón? Felesége ugyan ilyen tré ember!
A gond az hogy kikapcsolja az agyad automatice a józan dolgokat, az agymosásos kulturális hatás miatt.
Légy erõsebb! Ne engedd! Vedd észre így manipulálnak!
janderka 2017 szept. 06. - 21:13:52
(6/56)
Teljesen jó film. Ha meg még igaz is, akkor különösen az. Nem piff-puff akciófilm a semmirõl, hanem egy jól megcsinált korszakbemutató.
mozitekercs 2017 szept. 05. - 00:18:05
(5/56)
Tom Cruise filmjeivel az a legnegyobb baj, hogy semmit nem érnek. Tom jól érzi magát, a nézõ nem.
Mondanivaló nincs, fele film remake. Olyan, mintha végig azon próbálna nem nevetni, hogy mennyi pénzt kap a filmért, ami mekkora sz?r. De végig kibírja, ahogy a nézõ is. És elképesztõ, itt egy 80 millió dolláros B remake újra, 30 évvel lemaradva a korától. Valyon miért nem az \"ISIS\" rõl készült film, ami kissé aktuálisabb? Ennek a true storynak már semmi mélysége nincs, tipikus példája, ha már mindenki tudja, akkor büszke vagyok rá. De még 2001. szepteber 11-rõl nincs true story. Érdekes lenne egyszer Tomot olyan filmben látni ami ennyi színészi múltal okot adna az elkészítésre, a nyereségen kívül.
6/10
csonkag78 2017 szept. 04. - 10:20:02 6/10
(4/56)
Anélkül ültem be megnézni, hogy bármit is olvastam volna róla, nálam a hívószavak a \"true story, Escobar, Tom Cruise\" volt... Aki egy akció dús, lövöldözõs filmre számít, az ne tegye... thriller? szerintem az sem... nem is nagyon tudnám hova sorolni, de mindegy is... A film szerintem 6/10 egyszer nézhetõ de abból is a jobbik fajta... összességében tetszett... érdekes látni, hogy 35-40 évvel ezelõtt mennyire másképp zajlottak dolgok, Tom Cruise jól hozza a figurát..de nem az a film amit mindenképpen moziban kell látni.
Smonika 2017 szept. 03. - 20:15:00
(3/56)
Mert nem ez volt a film lényege. Olvasd el a port.hu kritikáját, és szerintem másképp látod.
Mindenki tudja, hogy a drog halálos méreg, és embereket, családokat tesz tönkre. A fegyverek háborúkhoz kellenek és emberéleteket oltanak ki, országokat döntenek nyomorba, pusztulást hoznak a vesztesre és gyõztesre is.

Szerintem a film mondanivalója az az életforma, amit ez az ember választott, annak ellenére, hogy családja, gyerekei, terhes felesége volt. Az õ életüket is kockára tette nap mint nap.
Nekem tetszett. Szeretem Tom Cruise filmjeit, és bár kicsit mást kaptam, mint amire számítottam, egyáltalán nem voltam csalódott. Érdekes volt a 80-as évek feeling-je, mintha tényleg akkor készült volna a film.

Kicsit a Wall Street farkasára emlékeztetett, de a Pénzt, de sokat címû magyar film stílusát is felfedeztem benne (egyébként ajánlom annak, aki még nem látta). Egyik sem feszeget erkölcsi kérdéseket, csak elmeséli a történéseket. Szórakoztató, ha ettõl el tudunk vonatkoztatni.
4/10
vki69 2017 szept. 03. - 11:12:43 4/10
(2/56)
OK kaland, de nem foglalkozik egy komoly erkölcsi kérdéssel:
Aki kábszert csempészik és ebbõl meggazdagodik milyen erkölccsel rendelkezik? Errõl egy képkocka sincs... :( ezért 4-es nálam
sornersby 2017 jún. 09. - 12:00:26
(1/56)
A holnap határa rendezõje, Doug Liman és Tom Cruise nem csak az idõutazós filmjük folytatása, a Live Die Repeat and Repeat kapcsán dolgoznak újra együtt, de a Barry Seal: A beszállító elkészítésében is egy csapatba kerültek.

Az igaz történet alapján készült produkció története szerint Barry Seal az 1980-as évek egyik legjobb kokain csempésze, aki az Egyesült Államokba szállítja az illegális árut egy kolumbiai kartell megbízásából. Amikor az illetékes hatóság becserkészi õt, Seal-nek két lehetõsége lesz; vagy hagyja, hogy bebörtönözzék, vagy megküzd azért, hogy szabadlábon dolgozhasson az ügynökségnek.

A fõbb szerepeket Tom Cruise, Sarah Wright, Domhnall Gleeson, Jayma Mays, Lola Kirke, Benito Matinez, Connor Trinneer alakítják.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=AEBIJRAkujM

magyar szinkronos elõzetes - http://www.youtube.com/watch?v=Pn1_7BISFzw

Bemutató dátuma: 2017. augusztus 17.