10/10
rumbay 2013 márc. 17. - 18:23:49 10/10 Előzmény zoli01999
(6/6)
Én eddig az összes szériát végig néztem és határozottan kijelenthetem hogy ez lett az egyik legjobb.(Ehez nyilván hozzá járultak a TFA „mesteremberei”) . Nekem nincs gondom a rajzstílussal(bár elsõnek nekem se tetszett) de aztán egészen megszerettem. A forgatókönyv megirása k***a jó(szerintem eddig ennek a legjobb a *története*). A vidám szinvilága is nagyon megfogott. Amugy meg ha nem tetszik akkor is a jót próbálljátok meg észrevenni benne.
5/10
zoli01999 2013 jan. 10. - 17:14:54 5/10 Előzmény Fenrirson
(5/6)
Hát én nagyot csalódtam a ben 10 omniverzumban.Minden szereplõ nagyon gagyi lett benne pl:Ben 10,Kevin,Gwen,én nagyon szeretem a ben 10-et és rengeteg részt láttam már,de ez nagyon rossz lett.Másrészt azt mondták,hogy ez viccesebb lesz mint a többi elõzõ évad,közbe pedig nagyon uncsi.És szerintem ami a rajzolást illeti:Ami jó volt abba minek kellett belekontárkodni.
8/10
Vrahno 2012 dec. 11. - 15:29:26 8/10 Előzmény Fenrirson
(4/6)
Én inkább a rajzfilmek megírásának minõségét szoktam nézni, ha színvonalról van szó. A kinézet sem mindegy, de ha a többi aspektus jó, akkor el tudok nézni a rajzolás fölött. És nekem ez eddig ezek közül a "többi aspektusok" közül ez a Ben 10 rajzfilm hozta a számomra legélvezhetõbb minõséget.
Mondom, még nem láttam belõle sokat (sõt igazából a többi Ben 10 sorozatot sem nagyon néztem az elsõtõl eltekintve), ezért nem is mondom, hogy nem változhat még róla a véleményem, de így is ez tetszik a leginkább.
4/10
Fenrirson 2012 dec. 10. - 17:57:43 4/10 Előzmény Vrahno
(3/6)
Jó,hogy említetted a rajzstílust.Annak ellenére,hogy a rajzoló ugyanaz,a stílus más.Ezzel volt a legnagyobb gondom.A megváltoztatása telljesen hazavágta a rajzfilm színvonalát.
8/10
Vrahno 2012 nov. 29. - 16:24:23 8/10
(2/6)
Ez az egyedüli Ben 10 variáció, amit nemcsak maximum unalomból, hanem egyenest *szívesen* nézek. Abból a kevésbõl, amit eddig láttam belõle, azt kell mondjam, majdnem minden pont helyén van benne. És ez nem is csoda, lévén, hogy rengeteg olyan mesterember dolgozik rajta, akik a kiváló Transformers: Animated-et is készítették.

Köztük van a grafikai tervezõ Derrick J. Wyatt is, és akárcsak a TF:A esetében, itt is nagyon érzõdik az a speciális "varázs", amit a rajzfilmjeibe szokott vinni -- és nem kimondottan a rajstílusra gondolok itt (ami nekem se a kedvencem, bár azért kezdem látni a zsenialitást a "stílusos egyszerûségében"), hanem valami másra... erre a humoros, rendkívül élvezetes hangulatra, és persze a számos rejtett poénra, ami a TF:A-nak is az egyik fõ ismérve volt. Gyakorlatilag ugyanaz a feeling jön át ebbõl a rajzfilmbõl is, amit én igen értékelek.
4/10
Fenrirson 2012 nov. 10. - 10:38:38 4/10
(1/6)
Jézusom!
Hogy néz már ki ebben Ben?Na meg a többi gonosztevõ,és a többi ellenség.
Nekem ez kissebb csalódást jelentett az eddigi Ben 10 rajzfilmek közül,õszintén szólva jobbra számítottam.Azért az 1 pontnál szerintem többet ér,de a különbség nem túl nagy.Sajnos...