10/10
Kit Fisto 2023 nov. 01. - 18:57:31 10/10
(9/9)
Az egyik legjobb animációs filmsorozat, amit valaha készítettek. Imádom a grafikáját, a karaktereket, a történeteket és kiváló lett a szinkron is. (amiben a dadus Náray Erika) A legjobb ötlet Gaston a katica, aki kutyának képzeli magát és ezért ugat. :)
10/10
kesztió 2019 dec. 05. - 13:52:45 10/10
(8/9)
Angol, német, francia és – talán – magyar.
Mármint, ha igényes, eredeti, egyedi rajzfilmet akartok látni, és nem az összes gagyi és százszor elpuffogtatott téma százegyedik újrahasznosítását. Amúgy a nagy Disney-Pixar egyeduralomban az „alkotók” még arra se veszik a fáradságot, hogy ne azonnal, hanem csak egy-két perc múlva jöjjek rá: ugyanazt a szoftvert használták megint, ugyanazokkal az előregyártott figurákkal.
ceia 2016 máj. 09. - 11:46:27
(7/9)
Tényleg egy jobb rajzfilm ez, frappáns és jópofa a grafika is. Felnõttként is megnézek néha egy-egy rajzfilmet, ha éppen elkapok egy jót. Szeretem a szürrális dolgokat, és ez is az. A "magyar" címe azonban eléggé buta lett. Miért ne lehetne az eredeti neveket meghagyni és akkor 'Ben és Holy apró királysága' lenne? Különben a mûsorújságban a Manó Benõs van, ha rákattintok a mûsorra, a topikjának fõcime szintén a Manó Benõs, de ha az összes hsz-t kérem, Már Ben és Holy van.. szerintem hagyni kellett volna a Ben és Holyt, maximum Bence és Lili, de a Manó Benõ nagyon bugyuta.
bazsi123 2015 dec. 25. - 11:38:10
(6/9)
külön köszönet a nick jr-nak, hogy a karácsonyi utolsó részt (II. évad 52. rész) a megelõzõ rész szinkronjával adta le! 24-én este és 25-én délelõtt is. élmény volt nézni, nemcsak a mesét, hanem a gyerkõc szomorú arcát...
10/10
vova666 2015 aug. 29. - 23:52:07 10/10
(5/9)
Az egyik legzseniálisabb rajzfilm, felnõtteknek is érdekes, mivel nagyon szép társadalomkritikát kapunk vicces és frappáns formában...
offtopic
tombenko 2015 júl. 27. - 14:37:38
(4/9)
Brutálisan szürreális, mint egy igazi gyerek. Egyszerre van jelen a fantasztikum, a képzelet és a nyers valóság, így gyerek és felnõtt egyszerre tudja élvezni és érteni. Valahogy így képzelhetik a gyerekek a felnõttek világát:
"- Bölcs öreg kobold, lenne egy kérdésünk, remélem, tudsz rá válaszolni.
-Én majdnem minden kérdésre tudok válaszolni.
-Hová lesznek a csillagok nappal?
-Nem kérdeznétek inkább valami másról? Mondjuk sportról?"

"-Valami õrült itt minden növényt gondosan felcímkézett.
-Vagy csak a kertészetben vagyunk."

"-Rõtszakállnak elég erõs szaga van.
-Igen, olyan, mint a sajtos zokni."
10/10
hakanya 2015 júl. 27. - 12:38:05 10/10
(3/9)
Az egyik "legtündéribb" mese, felnõttszemmel is (vagy talán úgy még inkább) vicces... A Nick Junior-os fordítás jobb, kár volt újraszinkronizálni szerintem.. Nálunk egy pár mondata szállóigévé vált.. :-)
Anonymusz88 2010 jún. 24. - 14:42:41 Előzmény Avatart
(2/9)
Jó hogy nem is látod, mert tök gagyi! Régen a Nicken délelött jobbak voltak a Heuréka vára és a Kicsi Bill.
Avatart 2010 ápr. 02. - 21:35:56
(1/9)
ÉN VAGYOK AZ ELSÕ ÍRÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
igggeeeeen, mekkora jó, tökre nem ismerem a filmet, lekapcsolták a nicket ugyhogy nem is fogom látni salalalala elsõ vook!:D