Téma: Bin Laden utolsó napjai

Meklód fia 2013 szept. 17. - 09:41:08
(48/48)
Laden halálát elsõnek egy képpel próbálták igazolni, de kiderült, hogy az egy hamis fotó. Valószínûleg szerkesztik azóta is azt az újabb fotoshop fotót amivel majd megint elõállhatnak bizonygatni :)
Meklód fia 2013 szept. 17. - 09:36:56 Előzmény jani-wan
(47/48)
Gyûlölöm ezeket az amcsikat mióta kiderült, hogy földönkívülieket rejtegetnek Roswell-ben. A csillagokat is lehazudnák nekünk, ezek után már bármit kinézek belõlük. Nem véletlenül kaptak atomfenyegetést Észak-Koreától, biztos nekik is elegük lett abból, hogy eltitkolják az igazságot az emberek elõl.
jani-wan 2013 szept. 16. - 19:03:53 Előzmény Meklód fia
(46/48)
Megint az van, hogy ki tudja igazából, hogy mi az igazság?
Mert az hogy bedobták a tengerbe, mielõtt eldicsekedtek volna a holttesttel az ki van zárva. Persze majd pont kihagynak ekkora média felhajtást amivel saját magukat emelik újfent pidesztálra a világ fölé.

A holdraszállásról nem vitatkoznék.

De az ki van zárva hogy te megölted Petõfit. Ezt biztosan tudom, mert itt lakik Csibehegypusztán, Somogyban :)
https://www.facebook.com/petofi.sandor.58.
Tartok tõle valaki másnak a hulláját dobtad a Balatonba.
Meklód fia 2013 szept. 14. - 18:32:17
(45/48)
nem hát, a világ legnagyobb csalása volt a holdraszállás, amit egy stúdióban vettek fel. Csak az amcsik szeretnek hõsködni, hogy nekik az is sikerült meg ez is hogy megölték Laden-t.
Ez olyan dolog, hogy én holnap este bejelentem a BBC-n, hogy megöltem Petõfi Sándort és a holttestét a Balatonba dobtam. Lesz bizonyíték, hogy nem így volt? - Nem.
offtopic
Sz Peter 2013 szept. 13. - 15:19:57 Előzmény jani-wan
(44/48)
Ami igazán sajnálatos az az mikor valaki így használja: "a zsidók" (persze ide bármilyen náció behelyettesíthetõ).
Mintha valamennyiük egyforma lenne, ugyanúgy gondolkodna/cselekedne.
:)
offtopic
Sz Peter 2013 szept. 13. - 14:56:38
(43/48)
"valamit fel kell mutatni, mint a hamis 69-es holdraszállásnál"

Szerintem ott sem mutattak semmit ami bizonyítékként szolgált volna. :)
Meklód fia 2013 szept. 13. - 14:50:58
(42/48)
Ez a mûsor félrevezetõ, sokan el is hiszik az amcsik verzióját, azt hiszik el amit látnak és nem járnak utána.
Hozzátéve az elõzõ hsz-hez: Laden valóban meghalt, de már jóval korábban. Az amcsik meg büszkeségbõl átírták a sztorit a maguk éltetésére.
Meklód fia 2013 szept. 13. - 14:43:31
(41/48)
Bin Laden holtteste az amerikaiaknak egy igazi trófeát jelentene, nem csak úgy eldobnák had vesszen. Nevetséges volt részükrõl bejelenteni, hogy körbekerítették és megölték. bizonyíték meg nuku. Az emberek eredményt akartak, és ilyenkor valamit fel kell mutatni, mint a hamis 69-es holdraszállásnál, nem elõször nyúl amerika piszkos összeesküvõ eszközökhöz. Még a jeti létezése is hihetõbb Laden halálánál, mert azt legalább lefilmezték.
Sousuke 2013 szept. 13. - 13:04:05
(40/48)
Hol van a hulla? Ilyen indoklással, hogy "nem akartuk, hogy a sírhelye muszlim szélsõségesek zarándokhelyévé váljon" bedobták helikopterrõl a Földközi-tengerbe?
Na ne röhögtessetek. Még Szaddam apóval sem játszották el ezt.
jani-wan 2012 okt. 14. - 23:12:36
(39/48)
"jaja, döbbenetes, de tényleg léteznek emberek, akik tényleg mindenbõl azt a következtetést vonják le, h a zsidók a hibásak mindenért..."

Valóban sajnálatos hogy vannak ilyenek, viszont vannak akik azt a következtetést vonják le állandóan hogy semmi rosszért nem felelõsek.
Az igazság valószínûleg a két álláspont között van valahol.
jani-wan 2012 okt. 14. - 23:07:00
(38/48)
http://en.wikipedia.org/wiki/Architects_%26_Engineers_for_9/11_Truth

"By March 2011, nearly 1,500 architectural and engineering professionals and 11,500 other supporters had signed the petition.[14][15][16] According to the organization, the identities and qualifications of all licensed architects and engineers whose names are being published on its website ..."

ez kb. magyarul:
"2011 márciusáig közel 1500 hivatásos építész és mérnök írta alá a petíciót, 11500 támogatóval egyetemben. A személyazonossága és a szakképesítése az összes mérnöknek és építésznek megtalálható a weboldalukon ...."

Tehát 1500 szakember akik állítják hogy hazugság az egész és vállalják a nevüket.
Rajtuk kívül sokan vannak még, akik nem vállalják a nevükkel hogy támogassák ezt a kezdeményezést.

itt a weboldaluk:
http://www.ae911truth.org/

már 1700 fölött vannak a nevüket vállaló szakemberek, akik követelik az igazságot, mert szerintük amit eddig a világ kapott az szemenszedett hazugság.
De az is lehet, hogy mindegyik szélsõjobbos/kommunista/antiszemita (mindenki kiválaszthatja magának a saját elmebaját) idióta.
De a választása már õt minõsíti.
jani-wan 2012 okt. 14. - 23:03:30 Előzmény grace08
(37/48)
"Ettõl gyomorforgató errõl beszélni, vitatkozni..."

Sajnos a világ olyan hogy az igazság gyakran gyomorforgató.
grace08 2012 okt. 14. - 21:44:47
(36/48)
jaja, döbbenetes, de tényleg léteznek emberek, akik tényleg mindenbõl azt a következtetést vonják le, h a zsidók a hibásak mindenért. Persze nem állítom, h itt mindenki, mert az sem lenne igaz, úgy általában az országban és a világon sok ilyen ember él.

Mindamellett azt én sem hiszem el, h Bin Ladent kivégezték. Sztem ez csak ürügy volt Obama-nak, h végre tényleg lezárhassa a háborút, és ezzel kedvezhessen a szavazóinak.

Az meg szintén bosszant, hogy azért senki nem emeli fel a szavát, hogy Ahmadinezsád miket elejt egy nyilvános beszédben. Még csak fel sem tûnik. Vagy feltûnik, de egyetértenek vele. Aztán ha Izrael megelõzõ csapást mér rájuk, majd megint õket fogja szidni mindenki, õk lesznek, akik az iráni olajat akarják,meg az egész világot be akarják kebelezni stb. De az gondolom senkinek sem tetszene, ha atomot dobnának a fejére. Ja, persze hisz Iránban nincs is atom, csak képzelõdöm, és ez is a zsidó propaganda része. Hát persze.
danton-b 2012 okt. 14. - 21:40:53
(35/48)
Nem igazán értek a felhõkarcolókhoz és gondolom Te sem.Hogy mi robbangat egy ilyen becsapódás után a kerozin vagy a gázvezetékek,azt sem tudom ,de hogy teljesen életszerütlen egy önmerénylet ilyen kivitelezése ,miközben Bin Laden személyesen bevállalta az egészet ,és ráadásul a WTC ellen nem ez volt az elsõ .Akkor az is önmerénylet volt méghozzá sikertelen? Na hagyjuk egymást a hülyeségekkel.
danton-b 2012 okt. 14. - 21:29:03
(34/48)
Nagyon mellõzöd a tényeket hogy a hülye érzelmi alapú elméletedet igazolhassad.elõször is hónapokig tartott aromok eltakarítása ,az emberi maradványok azonosítása és elkülönítése is lassította a takarítást.Másrészt mióta vagy Te szakértõ abban hogy mitõl omolhat össze egy százemeletes épület ,aminek a statikája nem azonos egy 5 emeletes bérházéval természetesen.
nagyon nagy hülyeségeket irsz érzelmi alapon kizárólag az ész mellõzésével.
danton-b 2012 okt. 14. - 21:25:24 Előzmény grace08
(33/48)
Ezek sajnos nagyon hülyék ,és mindenbõl az a végkövetkeztetésük hogy a zsidók mindennek az okai és Amerika.Sötétek mint az éjszaka,hülye összeesküvéselméleteket gyártanak kezdve a Cion bölcseitõl a WTC önmerénylet marhaságáig.Sok szempontból kezet foghatnának akomcsikkal ,nem is értem hogy miért komcsiznak ,amikor egy nézetet vallanak velük sok mindenben és a politizálási "kultúrájuk" is azonos.
danton-b 2012 okt. 14. - 21:21:21 Előzmény mandulavirág
(32/48)
És ha nem, az hogy jön ehhez a témához?
Egy öreg zsidó történelmi tényeket mond el alinkedben és a végén kifejkezi azon véleményét hogy a szlovákok primitívek.
grace08 2012 okt. 14. - 14:54:36
(31/48)
Nem provokációnak szántam, csak reagáltam vki más véleményére, és kifejtettem az enyémet. Vagy tán ez tiltott dolog? Csak egyfajta véleménynek szabad itt szerepelni? Úgy hiszem, nem.
grace08 2012 okt. 14. - 14:50:08
(30/48)
De ha Te magad is zsidó vagy, akkor velem kéne egyet értened, nem?:D Teljesen megdöbbentõ számomra, hogy ellenük beszélsz. Az ünnepeket illetõen persze igazad van, tudom, hogy ekkor vannak, de a legtöbb mozgó ünnep, ráadásul nem vagyok benne biztos, hogy az USA-ban nem kell nekik dolgozni az ünnepeiken.
De talán nem is ez a lényeg, mert még ha így is van, hogy nem dolgoztak aznap, normális emberként örülni kéne, hogy legalább azok az emberek nem haltak meg. De sajnos sokan ebbõl azt hozzák ki, hogy pontosan nekik kellett volna meghalni, meg hogy tudtak az egészrõl, sõt tulképp az õ mûvük. Ettõl gyomorforgató errõl beszélni, vitatkozni...
jani-wan 2012 okt. 14. - 09:59:45
(29/48)
"Igaz, lehet a terroristák akartak csak minimális áldozatot ... "

A terroristák nem igazán szokták ezt célkitûzni.

És pont zsidó ünnepre idõzítenek, hogy minél kevesebb haljon meg azok közül akiket mindennél jobban utálnak?????
Ezt értelmes ember nem hiheti el.