Téma: Bin Laden utolsó napjai

Fõnix császárnõ 2012 okt. 10. - 13:23:01 Előzmény ceia
(8/48)
Teljesen igazad van, fegyvertelen volt, nem fenyegette õket sehogy, ami még tragikusabb a feleségét és gyermekeit is megölték.
Az meg hogy 01.09.11 a legnagyobb figyelemelterelés volt ... talán 99év múlva nyilvánosságra kerül, de a tények magukért beszélnek, aznap a dolgozók jó része nem is dolgozott, túlságosan gyanús.
Fõnix császárnõ 2012 okt. 10. - 13:16:24
(7/48)
Én is tudom hogy kamu, mert aznap sokan nem mentek dolgozni.

Csak ezzel tudták elterelni a világ figyelmét valami komoly dologról.
Fõnix császárnõ 2012 okt. 10. - 13:12:52
(6/48)
Te tán láttad hogy õ volt?

Ugye...

Ez ép olyan hogy néha a tanút ítélik el s ha szerencséje van kiderül hogy ártatlan.

Amit csináltak vele szörnyû, a feleségét a gyermekeit is megölték.

2001 szeptember 11én nem õ volt,

elég furcsa hogy a dolgozók közül a híberek nem mentek aznap dolgozni, mintha valamit tudtak volna...

Tanács, ne ítéljünk elsõ látásra.

A ne ítélj elsõ látásra a párválasztásnál stb.nél alapból tény.

Az a lényeg hogy furcsa hogy aznap nem mentek a dolgozók közül munkába a híber dolgozók stb, tehát valami álca volt.

Azért nem avattak be mindenkit mert az gyanús lett volna.

A lényeg az, lehet hogy az amerikaiak valamirõl, pl. gazdasági összeomlás stb. el akarták terelni az emberek, befektetõk, meg sok mindenki figyelmét.
danton-b 2012 okt. 10. - 11:32:31
(5/48)
Má hogy hogy kamu? Talán Bin Laden egy szent ember volt ,egy mártír? Vagy inkább egy cégéres sunyi gazember,akinek kezéhez ártatlan emberek ezreinek vére tapad? Nehogy mán sajnáljuk szegényt .
Fõnix császárnõ 2012 okt. 10. - 10:15:53
(4/48)
A tik-takkot is az õ ajánlásával reklámozták.:)
Fecóbácsi 2012 okt. 10. - 09:54:51 Előzmény ceia
(3/48)
Akkor kiderült volna, hogy az egész Bin-Laden sztori egy világméretû kamu. Saddamot is rögtön kinyírták, nehogy ott is kiderüljön bármi is. Ha korán végzek, lehet megnézem, de a történtek ismeretében csak egy újabb esti mese lesz agymosott amerikaiaknak, magyar szinkronnal.
ceia 2012 szept. 08. - 02:16:43
(2/48)
Én jobban örültem volna, ha inkább elfogják, és bíróság elé állítják.
Maximus Decimus 2012 máj. 02. - 21:40:51
(1/48)
Na erre kíváncsi leszek.