Torolt Felhasználo 2016 máj. 13. - 23:00:01
(8/8)
Jajj de jó! Az utolsó Disney-cooperációval készült franchisedarab! Nem lesz több!

Oké, szóval felejtsük el az elõzõ filmbõl (persze hacsak ez - megint - nem fordított idõrendben van elmesélve):
- az Új Gazdát (ki emlékszik már arra)
- meghogy kiszabadították a makulátlanokat/matadorokat, mert mégsem.

Btw, szerintem vki az alkotóktól látta a Hellboyt. És gyanús hogy Star Trek Voyager folyadékûrjérõl is hallottak. Esetleg becseng pár replikátor a Star Gatebõl.

A fõellenség pedig SátánBot és ReptiliánBot, utóbbi próbálva a Diablo 2 Világkövébõl Makulát.

A kuo-toákat elkapják a rákbotok, és sáskabotokká transformálják õket. Nyilván így több játékot lehet eladni. Sajna leginkább annyit hallok mint itt 2:45-tõl:
https://www.youtube.com/watch?v=gZfa5YGrTEU
"waka wake hé, waka waka hó, waka waka én, waka waka, yo"

Mindenesetre már a film harmadánál(!) eljutunk a jedi-templomba, ami jó sebesség ahhoz képest.

Ez alatt waka-waka elfog vmi ismeretleneket akik átkozottul nem érdekelnek, mert felvételizika gonoszokhoz. Inkább derülne már ki végre mi a hatodik elem.

Ezalatt a kuo-toák felbérelik Kung Laot hogy amíg õk 5-en megrohamozzák azokat ott 100,000-en, addig KL "belopózzon" a fémfalon át, bronzkalapácsával ütve bele kapaszkodókat.

Némi követhetetlen csatározás után kiderül hogy a hatodik elem a KÕ. Ez meg milyen dumbf*ck. Plusz kiszabadul Makula, de ezt pont mindenki lesz*rja.
7/10
Vrahno 2009 aug. 31. - 21:42:13 7/10
(7/8)
Én nem találtam a gyors, hirtelen és alig megalapozott fordulatokat, meg az erõltetett Star Wars utalásokat (majdhogynem koppintásokat) valami szívderítõnek. A sötét hangulat viszont annál inkább, de az is csak néhol volt érezhetõ.
7/10
Vrahno 2009 aug. 08. - 17:10:16 7/10 Előzmény Tibike64
(6/8)
Ha emlékeim nem csalnak, az az "All Insane Kids"-tõl a "Caught in a Dream" vagy "Caught up in a Dream" címû szám volt. 2005-ben a LEGO két dalukat használta, ezt és a "Hero"-t, amelyhez egy zenés videó is készült. Ezek a számok futottak a játékreklámok alatt is.
Jelenleg (2007 óta) a Cryoshell nevû együttessel mûködik együtt a cég, akiknek három dalát "kölcsönözték" már különféle célokra, és a legújabb rajta lesz a negyedik DVD kiadáson is.
2007 második, valamint 2008 elsõ felében egy másik zenekar is ügyködött, de azt nem ismerem annyira.
10/10
Tibike64 2009 aug. 05. - 12:57:41 10/10
(5/8)
en is varom a 4 eset de valamit akkarnak tudni a bionicle 3 bol amikor megnesztetek es vege let volt ott egy jo rock zene amikor mutatak a szereploket meg hogy ki csinalta anak a rock zenenek a nevit leci
ha valaki tugya megmongya?
10/10
Marcián 2009 ápr. 06. - 10:14:16 10/10
(4/8)
Jó lett, de szarintem az elsõ rész lett a legjobb!
Amúgy már alig várom a 4. részt: A legenda ujjászületik!
mesterchief 2008 nov. 11. - 20:46:59 Előzmény Vrahno
(3/8)
szerintem meg az egy meg ez a jó a kettõ az ratyi mert semmi harc nincs makutaval szemben a háromban pedig van sok és nekem azért tetszik meg természetesen a story miatt is
7/10
Vrahno 2006 dec. 28. - 22:16:24 7/10 Előzmény Vrahno
(2/8)
Bár más filmekkel összehasonlítva elég gyatra. :/ Igen, ez van ha 7-8 órányi filmhez elegendõ történetet sûrítünk össze 71 percbe és meghintjük egy kis alacsony költségvetéssel, valamint rossz szinkronnal.

Egek, pedig milyen jó film lehetett volna!
7/10
Vrahno 2006 nov. 07. - 14:24:19 7/10
(1/8)
A három közül ez sikeredett a legjobra.