tombenko 2017 okt. 01. - 14:58:37
(4/4)
Létezik. Sajnos.
9/10
NN1532 2017 okt. 01. - 01:15:53 9/10
(3/4)
A dobos sajnos végig kimaradt az egész alkotásból. Senki sem mondta ki a nevét, vagy hogy jó lett volna egy kicsit is. Pedig óriásit dolgozott. Értem, hogy nem része a nagy kezdõ négyesnek, de a befejezõnek igen (Ozzy zenekarában dobol). És piszok jó! Az eredeti dobos neve sokszor elhangzik, pedig nem játszik a felvételen. Aki meg játszik, annak nem tudjuk meg a nevét. Itt azért van egy kis ejnye.
cellasto 2017 szept. 30. - 21:20:50
(2/4)
életem egyik legmeghatározóbb koncertje az egyik ozzfest volt a kisstadionban a 90-es években
az eredeti felállású black sabbath-al :)
(igaz ott sem dobolt bill ward sajnos...)

de most létezik, hogy csak egy kis klubmoziban vetitik ezt a filmet???
9/10
NN1532 2017 szept. 30. - 20:44:00 9/10
(1/4)
Kedvelem a heavy metált, de Black Sabbath rajongó nem vagyok. Megnéztem azért, mert pár számukat szeretem, és egyébként nagyra tartom õket. Nagyon érdekes és sokszor nagyon jó volt. Kicsit furának találtam, ahogy a dokumentumfilmet koncertfilmmel keverték (még a számokba is beledumáltak), de mûködött. A koncert végére betettek csomó kivágott részt, ami olyan dvd extrák jelleget kölcsönzött a dolognak. Sokat megtudtam az együttesrõl, jó zenéket hallottam. Egy idõs zenekar hatalmas produkciója volt a koncert eszetlen nagy hangzással és mesterségbeli tudással. Hazamentem és leszedtem a netrõl 7 lemezüket.