Téma: Bo Derek

wrossi 2011 jún. 13. - 12:28:16 Előzmény imrenyibalazs
(3/3)
163cm.Tökéletes példa ez arra,hogy aki szimpatikus nekünk azt szebbnek,magasabbnak látjuk.
offtopic
imrenyibalazs 2010 dec. 06. - 04:10:46
(2/3)
Még azt ide írnám, hogy ha bár õ nekem szimpatikus is, azért nem lett igazi élvonalbeli sztár, de interviewi (interjúi) alapján azért normális embernek gondolom. Akik még kevésbé a sokszerûségükkel tünnek ki, a vele kb. egy korú Dolph Lundgren és a pár évvel idõsebb Steven Seagal, de róluk viszont hallottam, hogy bár minig ugyan olyanok, jól lehet velük dolgozni, állítólag normális természetûek. Egyébként Bo Derek kapcsán azt azért nem mondom, hogy minden hasonló nagy arc - mint az említett Patrick Stewart - , hogy az összes ilyen az életben is nagyon jó ember. Természetesen én személyesen egyikükkel sem dolgoztam meg beteg is vagyok, de ilyesmiket hallottam (és persze úgy is tûnik).
offtopic
imrenyibalazs 2010 dec. 05. - 22:53:22
(1/3)
Igaz, láttam fiatalon (õt) kevesebb ruhában, de amit bírok, hogy a korai (régebbi) filmekben rendkívül karakteres volt; most elfelejtettem megnézni, milyen magas, gondolom, 180cm körül lehet, de az biztos, hogy egyrészrõl barátságos, szimpatikus, másrészrõl iszonyú markáns, karakteres az arca és ha írhatom, még mindig az egy kicsit. Már egészében nem olyan, mint 20-25 éve, de akkor is, így is mondjuk milyen lenne, ha még rendszeresen látnánk a TV-ben; amúgy bár ez én vagyok, de hallom, hogy Patrick Stewart se szerepel már sokat, nekem õ hiányzik még eléggé (igaz, õ 70 éves), õ is amilyen hiper-karakteres volt... Én õket imádtam gyerekkoromban mindig, na jó Bo Dereket inkább most utólag, de akkor is... lenyûgözõ személyiségek, régi filmjeiket nézve még mindig elragadóak. mondjuk David Hasselhoff már kisebb mellettük, az arcformája sem olyan lenyûgözõ, de azért õ is a régiek közül való; ne feledkezzünk meg egyikükrõl sem!