filoszemitabéluska 2017 febr. 19. - 11:54:09
(48/48)
A napokban, már nem emlékszem, pontosan hol (fodrász, autószerelõ, áruház) meghallottam ezt a "nagyon igényes" dalt, amiben egy sor különösen megütötte a fülemet:
"mint egy kisfiú, aki nem hiszi el, hogy most már menni kell". Ez valami olyan mély értelmû gondolat, hogy azóta is töröm a fejem, hogy mit akarhat kifejezni? Hová kell menni a kisfiúnak? Pisilni? Vége a látogatásnak az elfekvõben a nagyinál? Apu megitta a kocsmában a 25. felesét és most már elindulnak haza?
A Republic egész munkássága ilyen fülbemászó (Forficula auricularia, hogy Taigetosznegatív polgártárs is elégedett legyen) és igénytelen dalokból áll. A szövegek közül még a legértelmesebb a "vap vap vapsubap". Ezek a fiúk sok bosszús percet szereztek nekem, ha nem állott módomban kizárni a fülembõl valamelyik fülbemászó (Forficula auricularia)
dalukat.
"Csaka hold a zégeeeeeen"
Isten (vagy inkább Lenin) nyugosztalja!
offtopic
sofi 72 2013 ápr. 04. - 20:44:56
(47/48)
Mindegyiket szeretem, bár mint lejjebb említettem nem ez az igazi területem.
De ezt a pár napot, amit a körükben töltöttem, nagyon élveztem, és elmondhatom, hogy sokat tanultam...
Azt kérdezed, hogy mit?
Hát elsõsorban türelmet!
offtopic
vénasszonyok:nyara 2013 ápr. 04. - 20:27:17
(46/48)
Melyik típust kedveled leginkább? Az oligophrént, a debilt, az imbecilt, vagy a down-kórosat?
offtopic
sofi 72 2013 ápr. 04. - 20:17:57
(45/48)
Dehogy is! Az IGAZI tanítványaim még hiányolnak.

Ez a kisegítõ!
offtopic
vénasszonyok:nyara 2013 ápr. 04. - 20:09:50
(44/48)
Látod? A tanítványaid itt is megtalálnak.
offtopic
sofi 72 2013 ápr. 04. - 19:49:24
(43/48)
Igazad van!

Teljesen kiment a fejembõl, hogy a kisegítõben helyettesítem a napokban az egyik betegszabis kollégámat.

Köszönöm, hogy szóltál!
offtopic
sofi 72 2013 ápr. 03. - 15:06:34
(42/48)
Te jó ég! :)))
offtopic
convar 2013 ápr. 03. - 14:57:06 Előzmény sofi 72
(41/48)
Ne akard magad kimagyarázni olyanból amibõl nem lehet. Ebbõl már nem jöhetsz ki jól, fogadd el.

Így igaz, a rám való reagálások miatt. Ha akkor az 1xûbb (igaz, büszkeségednek ezek szerint fájó) megoldást választod akkor már rég túllennénk ezen.

Mostmár anyázol is?


Tisztelt moderátorok, a 26. hozzászólástól kezdve kérem töröljék az összeset, kivéve goldie 30. hozzászólását. Elõre is köszönöm.
offtopic
sofi 72 2013 márc. 31. - 08:42:06
(40/48)
Drága convar!

Akkor kezdjük...

Március 26-án Vénasszony írt ide. Én írtam neki. Ezekben a "levelekben" le is tudtuk a Republic zenekar lehúzását, igazából áttértünk 80%-ban Borosék és az átlag Magyar közízlés "éltetésére".

Utána, nem kevés fáziskéséssel csatlakoztál be, és a rád való reagálások sora miatt duzzadt ez a pitiáner vita ekkora terjedelmûre.

Nem te kezdeted az EGÉSZET, nem is azt írtam Kedves, hanem azt, hogy HA NEM KEZDTED VOLNA a "NÉP NEVELÉST"(magyarul nem csatlakozol be leragadva a sz@r szó jogos/nem jogos használatán), akkor nem lett volna több üzenetváltás Vénasszony/közted/köztem a fantasztikus Republic zenekarral kapcsolatban ITT Bódi topicjában.

ÉRTED???

Innen üdvözlöm drága jó szüleidet, de elsõsorban Édesanyádat. Ennyire értetlen utódhoz, akinek (gondolom) mindent ennyire szájbarágósan kell elmagyarázni, tengernyi türelem kellhet.

Remélem most már minden világos, és átlátható a te számodra is!?!?!?!?
offtopic
convar 2013 márc. 31. - 01:54:44
(39/48)
Igen, az zavart hogy ITT ment a sz.rozás.

Jogos, ezzel kellett volna kezdeni.

Én kezdtem??? Amikor közbeszóltam már jónéhány levélváltáson túl voltál vénasszonyok nyarával. Ok nélkül
??? Így pl. a sz.rozáson is. Nevetséges??? OK, akkor részemrõl is.
offtopic
sofi 72 2013 márc. 30. - 19:26:52
(38/48)
Nem, nem, és harmadszorra is nem! Neked nem az volt a problémád, hogy miért Bódi topicjában írtunk rosszat a zenekarról, hanem az, hogy negatív kritikát írtunk róluk. Pontosabban az volt a problémád, hogy sz@rnak neveztem. Nem kell sokat visszalapoznod ahhoz, hogy lásd a saját hsz-od.

Ha valóban az zavart volna, hogy nem a Republic topicjában történik mindez, akkor már a legelején ezt írtad volna, de te leragadtál a sz@r szónál, és annál, hogy jogos-e ezzel az általad túlzó jelzõvel illetni a Republic zenekar munkásságát, vagy sem.
Innentõl kezdve nincs mirõl beszélnünk.

Amúgy o.k. belátom, lehet hiba volt itt mindezt lelevelezni, de errõl elsõsorban te tehetsz, mivel ha nem kezdesz el ok nélkül és enyhén szólva nevetséges módon "nép nevelni", mindez nem történt volna meg.

Részemrõl a téma lezárva.

Bódi László nyugodjék békében...
offtopic
convar 2013 márc. 30. - 19:08:20 Előzmény sofi 72
(37/48)
Nézd, ha vkik épp csak pár nappal a topik alanyának halála után idejönnek offolni - és mindezt az alkalomhoz elég illetlen smileyk és trágár szavak kíséretében - az sztem akkor is nagyfogú tapintatlanságra, ill. érzéketlenségre vall.

Komolyan nem értem hogy nem vettétek/veszitek észre magatokat...


"Egyszerûen megállapítottam(unk) egy tényt, illetve leírtuk nagyon is kíméletesen a véleményünket a ZENEKARRÓL (!), nem pedig Bódiról."

Ezt magam is így gondoltam, de: épp itt van a kutya elásva! Én u.is épp ezen háborgok már az elejétõl fogva hogy akkor miért ide hánytátok az epét, amikor a zenekarnak is van topikja? Tessék, íme, itt sz.rozhattok nyugodtan:

http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=27917


Vagy tényleg ennyire nem ismernétek a port különféle fórumait ahova írogattok nap mint nap?
offtopic
sofi 72 2013 márc. 29. - 19:49:01
(36/48)
Megint túlzol. Senki sem gyalázkodott itt. Egyszerûen megállapítottam(unk) egy tényt, illetve leírtuk nagyon is kíméletesen a véleményünket a ZENEKARRÓL (!), nem pedig Bódiról. Az már egy másik kérdés, hogy õ volt ennek a zenekarnak az "arca" így sokan vele azonosítják a Republic-ot. (ahogy látom, te is)

Nagyon sajnálom mint embert, de a halála továbbra sem változtat azon, hogy a zenekar ténykedése alsó középkategóriába sorolható.

Ez van.

A mondandód végéhez nincs más hozzáfûzni valóm csak az, hogy igen gyenge!
offtopic
convar 2013 márc. 29. - 18:24:47
(35/48)
Aki egy mostanában elhunyt ember topikjába alpári hangnemben gyalázkodni jön, az nem is várhat mást.

Erre ráhibáztál, tényleg itt lehet a bibi: hogy én átlagos vagyok - te viszont sokkal rosszabb annál, ezért nem érted a többieket.
offtopic
sofi 72 2013 márc. 29. - 16:42:03 Előzmény convar
(34/48)
Egy-két válasz, és máris ócska személyeskedésbe fordult egy jelentéktelen vita.

Mondjuk, erre is számítottam.

Gratulálok!

Kár, hogy általában mindenki hozza a papírformát, mint ahogy most te is. Ez olyan uncsi... :(
offtopic
convar 2013 márc. 29. - 13:55:42
(33/48)
Csakhogy ebben az esetben a kettõ u.az.

Igazad van, hiszen sz@r emberek is vannak. De hogy lásd kivel van dolgod: inkább nem árulom el hogy kire, ill. kikre gondolok ;)
offtopic
sofi 72 2013 márc. 28. - 17:27:06
(32/48)
Látod, ez eszembe juthatott volna. (te is jókor szólsz...)

De talán az ide túlságosan is "választékos" lenne.
offtopic
vénasszonyok:nyara 2013 márc. 28. - 17:06:28
(31/48)
Használd az excrementum kifejezést. Az olyan elõkelõen hangzik. Talán Convar-nek is tetszeni fog.
offtopic
sofi 72 2013 márc. 28. - 16:27:54
(30/48)
Akkor rossz jelzõt használtál. Erre legjobb lenne a szánalmas helyett a vulgáris. Bár, az enyhén szólva túlzó kifejezés egy olyan szóra, amit naponta többször is használnak. Lsd. sz@r az idõ, sz@r kedvem van, sz@r a mûsor a tv-ben, sz@r a Republic zenekar, stb.

De lásd, kivel van dolgod.
Miattad helyesbítek k@kira.
offtopic
convar 2013 márc. 28. - 15:45:51
(29/48)
De igen, azzal.