3/10
raskailea máj. 29. 21:07:42 3/10 Előzmény napraforgó
(1055/1115)
Hát ez ma már kiderült, úgyhogy Robó lehet, hogy most végleg eljátszotta a "becsületét" a család előtt.
3/10
raskailea máj. 29. 21:04:31 3/10 Előzmény napraforgó
(1054/1115)
Adamko csak akkor jut eszébe, ha hivatkozhat arra, hogy ő anya. Ezt most is vagy kétszer bedobta, mintha legalábbis normálisan gondozná a kisfiát - akiről, mellesleg, ki se derül, hogy hol lakik. Mert Fialánál biztos nem, pedig Inge most már úgy látszik, ott lakik életvitelszerűen.
6/10
napraforgó máj. 29. 16:57:24 6/10 Előzmény törökbálint
(1053/1115)
Kiváncsi vagyok, mit csapott be a zaciba Robó, hisz nincs semmije.
6/10
napraforgó máj. 29. 16:55:44 6/10
(1052/1115)
És érdekes, de Inge most nem szaladgál minduntalan Adamkóhoz,
törökbálint máj. 29. 15:46:00
(1051/1115)
Tehát mostanra már kimondhatjuk, h ő is az egyik született gonoszunk, Baxa és Michal után a harmadik. Most már biztos, h soha nem fog tudni megváltozni, ahhoz túl sok rosszat tett és nem is volt meg benne igazán a szándék. Jó, lehet, h ő a gyilkolásig soha nem fog lealacsonyodni, mert pl a vörös barátnőjénél megtehette volna, h egyszerüen otthagyja, mivel utálták egymást, mégis megmentette. Ugyanakkor Vavró kórházi megveretésekor lelkesen asszisztált Kramernek pedig jól tudták, hogy akár bele is halhat.
törökbálint máj. 29. 15:23:24 Előzmény napraforgó
(1050/1115)
Érdekes lesz megtudni, h majd mit hoznak ki ebből a szálból.
3/10
raskailea máj. 29. 14:18:53 3/10 Előzmény napraforgó
(1049/1115)
Aha, most már értem, köszönöm, ez az összefüggés nekem valahogy kimaradt. Mondom én, ez az Inge valami hihetetlenül szemét alak.
6/10
napraforgó máj. 29. 13:58:06 6/10 Előzmény raskailea
(1048/1115)
Inge Fialával most Vavrót akarja tönkretenni. Inge azért, mert elvette tőle a Krammertől elcsalt tulajdonait, Fiala meg azért, mert meg akarja szerezni Vavró tulajdoni hányadát a kórházból.
De szerintem Inge Karoltól is meg akar szabadulni. Szemét módon most beköpte a gyámhatóságnál, tudva, hogy Stella nem maradhat nála, amig az ítélet hatálya alatt áll. Még jó, hogy Slávó ellen nem ármánykodott, hogy vegyék el tőle a fiát. Végül is Slávó is a szeretője volt egykor.
3/10
raskailea máj. 29. 12:16:42 3/10
(1047/1115)
Szegény Szlavó teljesen elvesztette a realitásérzékét, egyáltalán hogy képzeli, 0-24 órában fogja ellátni a pici babát? És dolgozni hogy fog? És mellesleg Sztela is rá van bízva a körülmények miatt, de egyenesen örül, hogy most megszabadult tőle, mivel a kislány elmenekült a kastélyba.
3/10
raskailea máj. 29. 11:28:30 3/10
(1046/1115)
Nem tudom már követni a cselszövéseket: Inge most éppen mit vár Karoltól, mit akar tőle megtudni? Megegyeztek valamiben? És most Inge ezt Fialával egyetértésben, vagy netán Fiala ellen akarja felhasználni? Ennél a nőnél nagyobb szemét nemigen van a karakterek közt, nem tudni, mikor hazudik.
6/10
napraforgó máj. 29. 04:20:54 6/10 Előzmény törökbálint
(1045/1115)
És igazad lett, Anna nagyi egy lapos üveget rejteget a fiókjában a nyaklánca mellett. Remélem azt a láncot csak elkeverte valahol és nem Robo lovasította meg és csapta be a zaciba.
törökbálint máj. 28. 19:47:02 Előzmény napraforgó
(1044/1115)
Nem. Csak biztos vagyok benne, mivel eddig is sok derültséget okozott a konyak iránti szenvedélyével, meg a sexmániájával.
6/10
napraforgó máj. 28. 18:31:35 6/10 Előzmény törökbálint
(1043/1115)
Tudsz valamit?
törökbálint máj. 28. 17:34:05 Előzmény napraforgó
(1042/1115)
Jaj, mea culpa, mea culpa../ Fogunk rajta még sokat derülni emiatt./
6/10
napraforgó máj. 28. 12:03:43 6/10 Előzmény törökbálint
(1041/1115)
ne légy rosszmájú egy tisztes öreg hölggyel.
törökbálint máj. 28. 08:21:35 Előzmény agbrenv
(1040/1115)
Szerintem, ha volna választása, százszor inkább a torkán engedné le akkor is, majd ülne a lerobbant kocsijában, ha kell reggelig.
6/10
napraforgó máj. 28. 05:48:35 6/10
(1039/1115)
Szlávó teljesen kétségbeesett, hogy neki kell gondoskodni a fiáról. Annyira komolyan veszi a feladatot, hogy mindenkit távol tart a gyerektől.
Szegény Sztellát megbántja, pedig a kislány nagyon várta haza a kisöccsét. Könyvből akarja nevelni a fiát, időre, holott a gyerekek nem percre pontosan ébrednek pl. enni. Persze, fontos a napirend, de azért némi rugalmassággal, pl. ha a baba hamarabb felébred és sír, meg lehet hamarabb is etetni, de ugyanúgy, ha jól alszik, biztos nem kell fölkelteni csak azért, mert itt a könyvben megszabott etetési idő.
És persze, fontos a higiénia, de azért családtagok megmosott kézzel csak megfoghatják azt a gyereket.
Szegény Sztellának nagyon nehéz lehet, hogy az anyja kómában van és most 3 idegen férfinak kell gondoskodni róla. Iván, Zoli és még Szlávó is szeretik ugyan, de ez nem ugyanaz, mint egy apa szeretete.
De Karol hiába szereti, soha nem tudott elég időt fordítani rá. A szeretetét kiváltotta néhány drága ajándékkal. Kíváncsi vagyok most mi lesz vele, mert Karol most sem fog tudni foglalkozni vele, és a kastélyban nincs senki, akire számíthatna.
6/10
napraforgó máj. 28. 04:43:21 6/10
(1038/1115)
Nem értem, hogy miért csak Robót bünteti Peter a traktor miatt. Kecskeméti Gábor volt az, aki elvitte hibásan. Ő a hibás abban is, hogy Laurát ő akarta elszállítani, bevinni a központba. Ő volt aki kiugrásra biztatta, miközben sorsára hagyta a traktort. Ha ő nem ugrik ki, találhatott volna olyan helyet, ahová biztonságosan elkormányozhatta volna Értem én, hogy lejtőn voltak, na de a lejtőnek is vége van egyszer egy szőlőparcellán, vagy ki lehet térni valamerre. Így megmenthette volna a traktort, nem keletkezett volna akkora kár.

Petert sem értem, a borászatának nem megy valami jól, mégis azt mondja, hogy nem vonja be a biztosítót a balesetbe, mindent Robónak kell megfizetnie. Tudja jól, hogy milyen csóró Robó, na és milyen megbízhatatlan, de csak azért, hogy megbüntesse, lemond a biztos kártérítésről.

Komolyan mondom, néha olyan hülyeségeket írnak itt össze-vissza.
3/10
raskailea máj. 27. 20:53:42 3/10 Előzmény agbrenv
(1037/1115)
Meg húslevessel, még Laura bokaficamára is azt emlegette, hogy majd egy jó húsleves meggyógyítja. Isten nyugtassa az idős színésznőt, de nekem baromi idegesítő volt ebben a szerepben, már bocs'.
3/10
raskailea máj. 27. 20:49:47 3/10 Előzmény napraforgó
(1036/1115)
Az nekem is eszeme jutott, hogy miért kellett azonnal kiugrani, megpróbálhatott volna úgy manőverezni, hogy akármilyen kicsi emelkedőre vagy buckára kormányozza, ahol aztán megállt volna.