Téma: Bunyó húsvétig

M41 2150 2013 ápr. 01. - 17:57:28
(8/8)
Nagyon jó westernfilm, különösen ha az ember az eredeti szinkronnal nézi!!!!
10/10!!!!
sheriff 2007 jún. 20. - 15:06:07
(7/8)
A Bosszú El-Pasoban és az Akik csizmában halnak meg az a Nincs bocsánat folytatása?
Ezt nem is tudtam. Kösz az infót.

Ja és még valami!
Tudna valaki segíteni abban, honnan lehetne megszerezni Bud Spencer nyomozós sorozatait? (DVD)
Óriási nyomozó /Big Man/
Extralarge - mint a bulldog
Extralarge 2

csere-bere is érdekel, listát küldök e-mailben
sheriff 2007 jún. 20. - 14:50:17 Előzmény Newcastle United
(6/8)
sziasztok.
Nem a bunyó karácsonyigra gondoltam :-) ismerem a két színész szinte összes filmjét. Ezt a filmet azonban nem ismertem ilyen címmel. Az a baj, hogy mindent átszinkronizálnak és mindenféle hülye címeket adnak a filmnek.
Ezt az alkotást pl. én Nincs bocsánat címen láttam elõször, azután Isten megbocsát... de Bunyó húsvétig?! - semmi köze a címnek a filmhez :-)
Szóval ez a 67-es "elsõ" filmjük, de hogy nekem is legyen egy kis igazam, a Hannibálban is szerepeltek mind a ketten és az 59-ben volt :-)
Kár hogy megöregedtek!
Amúgy Terence Hill még aktívan forgat (Don Matteo) és jövõre kezd el egy 2 részes TV-filmet is :-)
Newcastle United 2007 jún. 12. - 16:34:21
(5/8)
Valamilyen szinten mindkettõtöknek igaza van. Ez az elsõ olyan közös filmjük, amiben a fõszereplõ párt alakították. De az 1959-es Hannibalban már szerepeltek együtt valóban, csak az még nem róluk szólt.
A Kalózok háborúja és az Ördög jobb és bal keze '67 után készült filmek.
eroberter 2007 jún. 12. - 07:01:58
(4/8)
Helló!
EZ az Isten megbocsát, én nem! Legalábbis a TV2-s szinkronja! Tudod, a TV2 is vetítette, meg a két folytatását (A pirinyó, a behemót és a jófiú =Bosszú El Paso-ban; ill a Csizmadombi fenegyerek/Akit nem a guta üt meg = Akik csizmában halnak meg).
Amire Te gondolsz, az alkalmasint a Bunyó KARÁCSONYIG! Az pedig olyannyira nem az elsõ, hogy egyenesen az UTOLSÓ közös filmjük!
Egyébként pedig, hogy csakazértse legyen igazad: ez az elsõ olyan közös filmjük, amelyben együtt fõszerepeltek. És biza ahogy írod, 1967-ben készült.
sheriff 2007 jún. 11. - 13:48:52 Előzmény eroberter
(3/8)
üdv!
biztos jó film, mint általában a B.S. & T.H. filmek, de nem az elsõ közös filmjük :-)
Ezelõtt már volt jópár közös alakításuk.
pl: Kalózok háborúja, Ördög jobb és bal keze...
Az elsõ film amiben együtt szerepeltek (bár még nem is ismerték egymást és nem volt közös jelenetük) az 1959-es Hannibal volt. Ebben még mindketten az eredeti nevükön szerepeltek.
Az Isten megbocsát én nem (1967) c. film készítésekor ismerkedtek meg egymással, és azóta több tucat filmet készítettek együtt.
eroberter 2006 dec. 27. - 08:04:24 Előzmény Skaff
(2/8)
Bud Spencer és Terence Hill ELSÕ közös filmje. Vigyázat, nem vígjáték!
Skaff 2006 aug. 12. - 15:19:52
(1/8)
Pihenésnek jó