10/10
doktor15 2008 okt. 11. - 21:36:13 10/10
(1067/4427)
Nwem tudom kinek lenne szíve levágni azt az édes kis malacot.Mondjuk a Gyõzitõl nem is várok mást.
hejjho 2008 okt. 11. - 21:30:19
(1066/4427)
Dantes, teljesen egyetértek veled.
Nem azzal van a baj hogy húst akarnak enni... de abbol a választós malacból 10fõre vajon mi jutna??? mi értelme lenne kamerák elött valami bicskával vagy gagyi életlen késsel ott kaszabolni. azt persze jövö7en senki nem lepõdne meg ha a hiradó kisgyerekek macska, kutya kinzásairol szólna, mert sajnos kicsit több következménye is lehet ha egy kora esti mûsor arrol szól hogy kell egy kölyök disznót megölni, minthogy ettek e a celebek egy cafatka húst(amitól senki sem lakna jól).
Dantes 2008 okt. 11. - 21:19:47
(1065/4427)
Nem vagyok ,de már vágtam disznót, vagyis segítettem benne.

Emellet akár egy hétig étel nélük is ki lehet bírni, nem hogy hús nélkül.

Mellesleg 10 emberre egy olyan kicsi malac az semmi. Nem mondom ha lenne egy olyan 100-150 kilós...meg lenne minden felszerelés, fûszerek hozzá..akkor simán bökném...de így?
masterHUN 2008 okt. 11. - 21:17:47
(1064/4427)
Nem tudom vegetáriánus vagy e vagy sem, de én nagyon nehezen bírnék ki 1 hetet hús nélkül rizsen élve. Az ember nem véletlenül mindenevõ. Ez nem inteligencia kérdése, ott a lehetõség, nem azért kapták a Jungel közepére azt a malacot, hogy ott babusgassák, meg szobamalacot neveljenek belõle, ezt te sem gondolhatod komolyan. Egyszerûen nem tudod felfdogni, hogy a malac az táplálék, holott azt eszed nap, mint nap.
cika 2008 okt. 11. - 21:15:33
(1063/4427)
Akárhogy is nézzük, Benkõ D. a többiek által kifogásolt, hátrányos helyzetû ember, természetes, hogy azonnal közösséget vállalt a szintén áldozatként kijelölt malaccal. Ezzel is éreztetve a külvilággal, hogy micsoda galád társaság az (legalábbis némelyik), akik szintén celebek. De kíváncsi vagyok, mit tett volna akkor, ha nem veszi észre az érdemtelenül plafonra emelt "kisebbségi" a frissen sült húsra éhesen felcsillanó szemeiben a vágyat a frissensült húsikára. Egyébként sok mindent értek már az életben, de azt nem fogom soha felfogni, hogy lehet annak az 1-2 millcsinek akkora varázsa, hogy Gyõzikével közös mûsort - mi több - hosszabb ideig éjjel-nappal összezárt életet vállaljon bárki is?
Tökmag_16 2008 okt. 11. - 21:13:51
(1062/4427)
Szerintem hízlalni kéne egy kicsit akkor nem lesz pici aranyos disznó.ilyen picin alig tudnának mit enni belõle.10 ember jól sem lakna vele...
hejjho 2008 okt. 11. - 21:12:17
(1061/4427)
Hello, a mûsor tényleg gáz... én lakásban tartok egy törpemalacot, de nem ítélem el a disznóvágást...persze nem kamera elé való!!! A celebek meg irtó hülyék, nem azzal van a baj hogy aranyos-e a malac vagy nem... de könyörgök 10 emberre egy kb. 8-10 kilos kismalac.... gyõzike meg inkább pattogjon alatta még az ágy is leszakad jobb ha nem eszik semmitse!!! és ez igaz még pár emberre... JA bárdosi meg tudthatná hogy a disznó csak akkor büdös ha mindne állat... ha a szarba hugyba fekszik és nincs tisztán tartva... mivel szegénynek nincs izzadságmirigye... nincs is szaga. csak a kan malac büdös ha már jelezni tudja a területét. AMugy a mûsor ettöl eltekinte is egy nagy szar!!!
Dantes 2008 okt. 11. - 21:10:16
(1060/4427)
f@szt. Más ha az életemrõl van szó, és más az ha csak úgy értelmetlenül neki esek egy állatnak és feltrancsírozom !

Egy neandervölgyinek mindegy, de nekem mivel értelmes embernek tartom magam nem mindegy!
masterHUN 2008 okt. 11. - 21:02:50
(1059/4427)
Aha, az ilyen emberek miatt halna ki az emberiség. Inkább nem eszel semmit, mert jajj így aranyos meg úgy aranyos. Ez a természet rendje. Nehogymár azért bunkó legyen valaki mert emberhez méltóan le akar vágni egy disznót, ami egy haszonállat...
sandros5000 2008 okt. 11. - 20:58:50
(1058/4427)
Azt hogy értékes, tudom mert nézem, hogy népszerû azt elhiszem neked...:):)
A Barátok köztöt-bõl meg három részt láttam, meg egyszer kétszer belefutottam kapcsolgatás közben elég is volt, na meg ugye azt mondtam hogy egy szutyok mûsor a munkahelyemen, és kiderült hogy van három rajongó, még bajba is kerültem leesett a népszerûségi indexem akácsak a Bux.
10/10
idõjós1010 2008 okt. 11. - 20:54:20 10/10
(1057/4427)
Legyen neked karácsony, legyen tiéd az utolsó szó.
Nekem sem érdekem veled vitázni. Fölösleges is.
10/10
idõjós1010 2008 okt. 11. - 20:34:18 10/10
(1056/4427)
A nézettségi ráta azért nagyon nagy arányban az adott mûsor,ill elõadó tehetségét, szórakoztatásra való rátermettségét bizonyítja. Vannak kivételek, de legnagyobb arányban ez a sablon a helyes. A nézettségi rátán lehet lemérni azt, hogy valójában az adott mûsor, ill elõadó menyire képes szórakoztatni, és nem a kisebbség egyéni alaptalan véleményén,sajátos ízlésén. A humor világában végképp fölösleges a színvonalat keresni, ebben a mûfajban csak az számít hány embert képes kellõképp ellazítani.
sandros5000 2008 okt. 11. - 20:29:02
(1055/4427)
úgy írtam hogy lehet, mert nem tudom hogy mennyire népszérû, nincs megbízható forrásom errõl, nekem nagyon tetszik, ha pesten vagyok a haveroknál mindig megnézzük és utána megyünk bulizni...

"Engem mindig félreértenek - Donald kacsa" :):):)
Dantes 2008 okt. 11. - 20:26:03
(1054/4427)
Na ez a malac ügy...hát..komoly.

Levágnák a malacot...neandervölgyi szint..persze de nagyszájuk van, az a kis taknyos gyerek...azt is...megnézném hogy disznó vágást látott már!

Meg az a vadparaszt gyõzike...aha..és õ mint szakmabeli..hogy akarja levágni a malacot? Vannak szerszámai? Rendes kései, felszerelése?
sandros5000 2008 okt. 11. - 19:46:37
(1053/4427)
a mûsorról annyit, hogy ha választanom kellene hogy ezt a mûsort nézzem, vagy altatás nélküli agymûtéten vegyek részt, erõsen gondolkodóba esnék hogy melyiket válasszam...
sandros5000 2008 okt. 11. - 19:45:13
(1052/4427)
Én azt nem fogom megérteni, hogy aki a BK-ben, és szennylapokban szerepel az miért sikeres és tehetséges, és viszi a hátán a filmipart, ha szerepel a magyar filmekben.
Tudom a színház már nem annyira népszerû mint a tv, mert ugye meg kell mozdulni, nem elég a tv szabályzó, aki ott szerepel az már nem lehet tehetséges és ismert, én Kálloy Molnár Pétert az elmúlt években ott láttam, és szerintem zseniális volt a szerepeiben, és a sok szutyok szappanopera színész még a lábujjáig sem ér fel. A beugró lehet hogy nem népszerû de sokkal színvonalasabb mûsor, azért mert valamit sokan néznek nem biztos hogy jó.
2/10
norton15 2008 okt. 11. - 19:45:05 2/10
(1051/4427)
Pfff... Gyõzike elgyötört arca? Ne már, Gy inkább hízik... A kisebbik gyerek meg egy Maugli, nincs is nevelve.
Beldox 2008 okt. 11. - 19:42:35
(1050/4427)
Nofene gyõzike leszólta Benkõt amiért 62évesen nemtudja az 1ik cigányszó jelentését... valóban mien "szégyen" , node ***moderálva*** még mindig nemtud normálisan Magyarul beszéllni... meg elküldi Benkõt wc-t takarítani ? mit képzel magáról ***moderálva*** ? ...
Wen 2008 okt. 11. - 19:29:11
(1049/4427)
A Gáspár család nehezen viseli a családfõ hiányát, aki békákkal, kígyókkal és esõvel küzd Argentínában, Benkõ Dániel mellett. A kisebbik gyerek sírva fakad, ha az apja elgyötört képe visszaköszön a televízióból. Gáspárné is azt mondja, nagyon megviseli õket a távolság és a kommunikáció hiánya. Utoljára múlt szombaton beszéltek vele.

A családtagok természetesen drukkolnak Gyõzõnek, akinek már az elsõ alkalommal hüllõkkel kellett megküzdenie pár adag élelemért: "Nézzük a mûsort, és nagyon szurkolunk neki. Virágon mindig látszik, hogy nagyon hiányolja õt; rendszeresen sírva fakad, ha a televízióban látja az apját" - nyilatkozta a Velvetnek Gáspárné, akire nagyon büszke [1] férje a közelgõ mûsor miatt.

A családanyának nem a dzsungel élõlényei okoznának nehézséget, ha õ lenne a férjéhez hasonló helyzetben, inkább az esõ miatt aggódna. "Nekem nem a hüllõkkel lenne gondom, sokkal jobban zavarnának a túlságosan természetközeli élmények. Arra gondolok, hogy kint vannak a szabad ég alatt éjszaka is, az esõ pedig bármelyik pillanatban eleredhet. Nekem ez már nem menne, hozzászoktam a kényelemhez" - sommázta Gáspár Bea.
Wen 2008 okt. 11. - 18:58:29
(1048/4427)
Én nagyon is örültem hogy lesz ez a mûsor itt is.
Mikor láttam az elsõ adást,hát nem voltam elájulva sõõt mondhatnám hogy nagy kalap sz--t sem ér.Egyáltalán mirõl szól ez a mûsor? Mi ennek a lényege? Én egyedül Somát tudom értékelni mindd közül.Teljesen egyetértek avval amit mondott hogy ez a "túlélés" nem is a túlélésrõl szól hanem arról hogy bohócot csinálnak belõlük.Mióta túlélés az hogy ládába patkányok közt kell menni meg stb...?Erõltetett az egész.
Meg ki kiváncsi Gyõzikére meg Benkõre.Elég szégyen már nem azért hogy ez a magyar közizlés....