Téma: Close Range

2/10
oszkardo jan. 14. 05:22:57 2/10
(5/5)
Borzasztóan idegesítő,béna forgatókönyv
6/10
Gajho Dhar 2021 dec. 31. - 22:59:16 6/10
(4/5)
Hatalmas csihi-puhi, és tudom, hogy van rá igény. 6/10
8/10
nefefe 2021 nov. 05. - 06:34:06 8/10
(3/5)
Nem éltem Angliában, én egy olyan házban lakom, ahol 25-30 cm-es téglafalak vannak, így ezt nem érthetem. De átérzem a problémádat...
Béla bá' 2021 nov. 04. - 22:50:52 Előzmény nefefe
(2/5)
"Na meg milyen falak azok, amiken csak úgy át lehet lőni?" - éltél Angliában? Ott a legtöbb házban minden beltéri fal deszkából van :D Nem a lőszer, de a hang is simán átmegy rajta... Gondolom nem kell részletezni, hogy én az egyik szobámban a nőmmel a másik szobában meg egy 10 éve szingli férfi. :D
8/10
nefefe 2021 júl. 14. - 16:11:00 8/10
(1/5)
Mostanában több Adkins-filmet láttam, jobbat-rosszabbat egyaránt. Nagy reményekkel ennek sem álltam neki, de ez a film meglepett. Végig akciódús, izgalmas film, kevés üresjárattal. Maga a történet nem tartalmaz semmi új elemet, számtalan hasonló film volt már. Kartellek, korrupt zsaruk, ezek szenvedő alanyai és természetesen a hős, aki mindenkit megment. De ebben a filmben kemény, pörgős, látványos akciójelenetek és verekedések voltak, ami elfeledtette a szokványos tartalmat. Persze volt benne sok felesleges lövöldözés, amikor kisebb háborúra való lőszert lőttek el - többnyire céltalanul, senkit el nem találva. Azt különösen nem értem az ilyenfajta filmekben, hogyha nincs lőszer, miért nem veszik el a fegyvereket a már kiiktatott ellenségtől? Na meg milyen falak azok, amiken csak úgy át lehet lőni? Na és a végén a volt egyszer egy vadnyugatos párbaj? Ettől függetlenül szerintem ez a film Adkins jobb filmjei közé tartozik, akik szeretik ezt a stílust, azoknak ajánlom.