7/10
nikato 2022 ápr. 19. - 13:51:50 7/10
(7/7)
Pár érdekesség:

A "nem megnevezett" meztelen modellt alakító Katherine Darc kiléte évtizedek óta a találgatások tárgya volt a Columbo-rajongók körében. Személyazonosságát 2020. novemberében erősítették meg a sorozat régi gyártási megjegyzéseinek felülvizsgálata után.
Ednát Kim Hunter alakítja, aki Zirát játszotta az első három „A majmok bolygója” c. filmekben. Bár Edna szerepét egy kognitív nehézségekkel küzdő idős nőként játsszák, Hunter mindössze 49 éves volt, amikor rábízták a szerepet.
proskit 2015 aug. 14. - 00:33:25
(6/7)
A legzseniálisabb lebuktatások egyike.
gladiolus 2015 júl. 23. - 16:09:38 Előzmény irredenta84
(5/7)
Ezt nem értem. A megölt lánnyal elég sokat foglalkoznak, mivel Columbo még képet is mutat róla a gyilkosnak, és elég sokat nyomoz az ügyében.

Egyébként ez a rész bravúros, ahogyan a végén a kis kesztyûit elõveszi-kabaré. :-)
Érdekes, hogy a legotrombább, legmagabiztosabb és legönelégültebb gyilkosból is milyen nevetségesen kétségbeesett, hüppögõ kisfiú lesz, amikor kihúzzák a lába alól a biztonságot adó perzsaszõnyeget, és ráébred arra, hogy "Jé, hát engem is elkaptak, ne már, most mehetek a börtönbe"-aggódtam, nehogy már elsírja magát. Nem sok kellett volna.

Az elején a gyilkosságot kifejezetten kegyetlennek találtam, így és egy ilyen pillanatban elintézni valakit, pofátlanság, nem mintha bármilyen alkalom megfelelõ lenne erre, dehát akkor is.... :-)
ceia 2014 nov. 22. - 11:13:12
(4/7)
Hát ja..!
tramonto 2014 júl. 24. - 21:45:12
(3/7)
Mi történt? A port. ezen a csatornán is nyitott oldalt, amit korábban nagyon hiányoltam.
A Columbo - akinek tetszik ez a stílus - bármikor nézhetõ és visszanézhetõ.
irredenta84 2013 dec. 11. - 07:31:38 Előzmény ceia
(2/7)
Egy szál elvarratlan a történetben. Nem említik meg a megölt lányt, összefüggésbe se hozzák a festményekkel.
offtopic
ceia 2013 nov. 01. - 16:46:25
(1/7)
Mert sunyi lélektelen liberális söpredék. A pénzen kívül semmit sem néznek. Ja, de mégis: hogyan szivassanak minket.