Téma: Columbo

riantune 2008 márc. 02. - 05:17:06
(6/66)
Szaisztok!
Hát ami azt illeti, Columbo az egik kedvencem nekem is. Elképesztõ az a mennyiségû remek sztori, amelyeket az írók/készítõk ki bírtak találni. Columbo figurája is eredeti, Peter Falk telitalálat, nélküle elképzelhetetlen lenne már ez a sorozat, úgy összenõttek. Olyannyira, hogy lehet lekálámbóznám Pítört, ha találkoznánk egyszer.. ehhe. Bármikor, bármelyik epizódot meg tudnám nézni, ez valahogy sohasem unalmas, pedig a mindenségit, minden rész egy komplett film a maga átlag másfél óráival...
Üdv, RiaN
darcliz 2007 okt. 05. - 10:47:12
(5/66)
Imádom ezt a karaktert!!!
Asszem, h Peter Falk karrierjébe ugyanúgy bevéste magát ez a szerep, mint Colin Firth esetében Mr. Darcy karaktere - ha ismeritek ... - !
A kutyája cuki, a kocsija totál gáz, a ballonja csak átlagos, de nélküle nem az lenne aki, a szivarja "kell", de a legjobb: "Elnézést, még csak egyetlen kérdés..."
:) :) :)
sipka 2007 júl. 19. - 13:43:23
(4/66)
Én nem annyira szeretem a krimiket, de a Columbo engem nagyon megfogott a karakterével. Poirot, Maigret, Sherlock Holms, Derrick, Kojak, Petrocelli szerintem elbújhat mögötte mint karakter. (Mondjuk én Kojakot is bírom.) Persze ez csak az én véleményem, úgyhogy a különbözõ nyomozó fan clubok ne értsék félre a mondataimat. Amúgy azt olvastam valahol hogy 2008-ban tervezik kiadni a Columbo sorozat évadjait DVD-n. Már nagyon várom!!!!!
StJust 2007 máj. 06. - 15:06:38
(3/66)
Igen most nézem én is, a dédunokája. Hihetetlen,hogy idén lesz 80 éves! Nagyon bírtam a Columbot,talán mindegyiket láttam. Kiemelkedik a többi krimi közül,mert van egy egyedi stílusa.
judephil 2007 jan. 16. - 18:06:49
(2/66)
Imádom a kis huncut fejét....:))
zoltannagy 2007 jan. 16. - 17:22:57
(1/66)
A calambo jo egy igazi klasszikus