Téma: Conjurer

9/10
méregfog 2013 okt. 03. - 11:01:26 9/10
(4/4)
Marha jó film volt. Az tetszett benne igazán, hogy teljesen logikus dolgokat mûveltek benne a szereplõk. Tehát olyan igazi volt. Olyan, ahogy egy átlag ember viselkedne. A történet is okés volt. Izgalmas és lebilincselõ. Egyszóval tetszett. SPOILER lehet benne! A vége is tetszett, hiszen lehet így is gondolni a végét, meg úgy is. Mint a K Pax-ban.
5/10
jonny0762 2012 dec. 17. - 01:14:25 5/10 Előzmény Policapra
(3/4)
csalódás volt ez a fil nekem ,szinte semmi nem történt benne csak az utolsó 10 percbe,horrornak elég gyenge a film inkább thriller .a csavar jo volt a végén 10/5,
10/10
Policapra 2012 jún. 30. - 01:07:35 10/10
(2/4)
A magyar címe: Az idézõ
(fenn van a filmvadászon! :D)

Nagyon jó film volt, és nem úgy lett vége, hogy azt mondhassam "na ezt gondoltam, már megint elõre tudtam mi a vége szar az egész blablabla".

A film elején (és úgy az egész filmben) nem volt túl szimpi a nõ, a pasi annál inkább. Ne várjanak nagy színészi alakítást, mert amúgy nem nagy szám a teljesítményük, de a csajoknak majd tetszeni fog a fõszereplõ! :D Cuki srác cuki mosollyal.

A film jó, lekötött végig, viszont írtó nehezen indult be.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
****** SPOILER *******
AKI NEM LÁTTA A FILMET NE OLVASSA EL, KÜLÖMBEN SEMMI ÉRTELME NEM LESZ MEGNÉZNI, UGYANIS MÁR AZ ELSÕ MONDATOMMAL "LELÖVÖM A POÉNT". EZ OLYAN MINTHA ELÁRULNÁM EGY KRIMI VÉGÉN, HOGY KI A GYILKOS! SENKI NE OLVASSA EL, CSAK AZ AKI LÁTTA!! KOMOLYAN!
|||||||||||||||||||||
|
|
V

Jó oké rendben. A végén kiderül, hogy a pasi megzakkant, és látta ezeket. De akkor mi van a gyûrûvel?
Azt is csak képzelte? A végén a csaj arca? Sok kérdés nyitva maradt, kell egy második rész, mert így sok minden zavaros. És még a szexet sem mutatták, pedig az a férfi test, ahh...
*****************************SPOFF****************************************

De tetszett.
10/10, de csak mert szarul áll.
Egyébként nálam 10bõl egy szép kerek 6os.
8/10
Szissssz 2011 jan. 15. - 19:59:37 8/10
(1/4)
Tetszett a film, végig lekötött, habár nem volt már újszerû a témája.