Téma: Csábítás

2/10
Gaddemon 2017 szept. 29. - 00:57:49 2/10
(8/28)
Unalmas, vontatott, semmilyen. Idõpocsékolás volt.
1/10
sflkjs 2017 szept. 26. - 23:02:04 1/10
(7/28)
SPOILER Alert
Ajjajaj, van itt baj. Nicole Kidman miatt kb mindent megnezek, Colin Farrell iszonyuan irrital, de nem annyira, mint Kirsten Dunst. Hogy akarjak ezt a not szepnek es vonzonak eladni? Borzalom. A Pokember filmeket miatta nem lattam. A tortenet unalmas, lapos, teljes szemelyisegvaltozas a fickoban, ami kicsit hihetetlen, annyi esze neki is lehetett volna, hogy (lehet) megmentettek az eletet. Elle Fanning jol jatszott, es Nicole termeszetesen, mint mindig. Egyebkent Colin is jol jatszott, el kell ismerni.
Szoval erdekesen indul a tortenet, nagyon hamar latszik, hogy bajban lesz a ficko, mert minden no az o figyelmet kovetelte maganak. Ki-ki a maga stilusaban. De aztan nagyon hamar elkezdett laposodni. Az, hogy a ficko miert a kis k..hoz ment be vegul, azt nem vagtam, mikozben egyertelmuen a tanitono tetszett neki. Ezt kovetoen szinten fura volt, hogy hogy jutott a ficko fegyverhez, persze manko volt naluk keznel, tartottak a hazban, es hogy het no/lany nem lett volna kepes lefegyverezni ezt a kistermetu nyomorek ferfit...
Na mindegy... Meg persze masnap reggel volt ereje ordibalni veluk, mikozben a labat levagtak. Nekem csak a mandulamat vettek ki, es egy hetig olyan erotlen az ember, hogy orul ha levegot vesz... Na mindegy, Sofia Coppolat ezek nem zavartak. Ugy tunik, az alma nagyon is tud messze esni a fatol.
A kivegzes modszere is eleg veszelyes volt, mert a ficko konnyen gyanut foghatott volna, hogy milyen kedvesek hirtelen a holgyek, hogy csak o eszik gombat, es senki mas, sot meg azt az egy embert, aki hajlando lett volna vele enni, azt is lebeszelik. Vagy a 6 holgy vegignezte volna, hogy a 7. is meghal a fickoval egyutt? Hm...
Egy dolog tetszett, amikor tavolrol mutattak a jeleneteket, hosszan.
Aztan olyan semmilyen lett a vege, se tanulsag, se katarzis.
5/10
Szilvia Szamosfalvi 2017 szept. 20. - 22:00:30 5/10
(6/28)
Sokkal többet vártam, vontatott, lapos, semmitmondó. Sokkal akciódúsabbnak, erotikusabbnak gondoltam. Uncsi volt.
10/10
Ruma 2017 szept. 16. - 23:46:13 10/10
(5/28)
Figyelemre méltó alkotás, minden elemében van rendkívüli teljesítmény. Jó színészek (a gyerekek is), csodás képek és hangok az idilli környezetrõl, hiteles díszletek és ruhák. Ez az abszurd világ is jól érzékelhetõ, csak a jellemábrázolás hiányos. Az a ritka eset fordult elõ, hogy nem bántam volna, ha hosszabb a film, ha közelebb kerülhettem volna az egyéni történetekhez, nem csak az elõcsalogatott, elfolytott vágyakhoz.
jbaj 2017 szept. 12. - 04:22:44
(4/28)
Nicole Kidman miatt mindent megnézek. önyörû a kor amiben a történet játszódik, de maga a film, a megvalósítás, hááát. Nem az igazi. Sok helyen sivár, unalmas jelenetek. Közhelyes párbeszédek. Jóval több mindennel színesíthették volna a filmet. Nem utolsó sorban elég kiszámítható. Csalódtam, mert nem ezt vártam.z utolsó 5-10 percben indul be a film.
1/10
dimension75 2017 szept. 09. - 07:21:24 1/10
(3/28)
Életem egyik legszarabb filmje volt. Vártam hogy történik majd valami fordulat, amitõl értelmet kap a film, de semmi. Pénzkidobás volt. Letölteni sem érdemes.
matezinho 2017 szept. 06. - 11:45:28
(2/28)
Ne feledkezzünk meg a Marie-Antoinette-rõl sem, ami szintén kimagaslóan jó film (szerintem)!
sornersby 2017 márc. 01. - 12:25:38
(1/28)
Sofia Coppola már egy ideje nem tudott kimagasló filmet készíteni, ám ez nem változtat a tényen, mely szerint az Öngyilkos szüzek és az Elveszett jelentés rendezõnõjét sokan a szívükbe zárták. Legújabb író-rendezõi munkája regény alapján készült, címe The Beguiled.

A történet 1863-ben, az amerikai polgárháború idején játszódik. Fókuszban egy leánynevelde, amelynek tagjai befogadnak és ápolnak egy sebesült katonát, aki késõbb bonyolult viszonyba kerül a hölgyekkel, ezzel nem kevés feszültséget teremtve.

A színészgárda összetétele igazi sztárparádéval kecsegtet, katona szerepében Colin Farrell lesz látható, a másik nem térfelét pedig olyan nevek erõsítik, mint Nicole Kidman, Elle Fanning és Kirsten Dunst.

Official Teaser Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=GRKXyeoWfco

Feliratos elõzetes - http://www.youtube.com/watch?v=0Tz827jL4zA

Bemutató dátuma: 2017. augusztus 31.