10/10
alexaangel20 2022 okt. 23. - 18:00:39 10/10
(10/10)
Imádom!!!Egyik kedvencem!Legjobb!
hoho 2018 júl. 16. - 14:09:15
(9/10)
Évek óta nem nézek sorozatot. Szinte csak sportot és természet filmeket. Ebbe most belenéztem,ne dicsérem, de ha otthon vagyok,megnézem.
macsek1121 2018 jún. 06. - 16:54:56
(8/10)
Áááá, igaza lehet a Portnak: "Egy biztos, a szereplők egy percig sem unatkoznak!"
A nézők viszont annál inkább... szerintem.
1/10
Pisti1990 2017 szept. 29. - 01:34:45 1/10
(7/10)
Régen azt hittem, hogy a Barátok közt a legrosszabb mûsor, és annál rosszabb úgysem jöhet. Aztán jött a Gyõzike show, de gondoltam ennél rosszabb nem jöhet. Aztán jött az Éjjel-nappal Budapest. Az már tényleg nagyon alja volt. Azt hittem annál rosszabb, már úgysem lehet. És jött a Pumpedék. Egy olyan mûsor, amiben már tényleg semmi igényesség nem maradt, és mindenellett nézhetetlenebb mint a fent említett szutykok. Gondoltam, hogy a Pumpedék már tényleg a televíziós mûsorok legalja. Annál rosszabb már.... De ennek a szutyokságnak még a Pumpedéket is sikerült alulmúlnia. Most már nem merem kijelenteni, hogy ennél rosszabb már nem lehet, mert valamelyik az RTL-TV2 párosból úgyis elõáll egy ennél is igénytelenebb, szutyokabb mûsorral. Ebben jók ezek a kereskedelmi csatornák, minél igénytelenebb mûsorokat gyártani. Hát ehhez külön gratulálok. Megint sikerült egy nézhetetlen mûsort felböfögni. Ha a kulturális jóízlés megsértése bûncselekmény lenne, ennek a mûsornak a készítõire rárohadna a mûanyag lakat. De sajnos ez nem bûncselekmény. Hihetetlen hogy egyesek hogyan képesek nézni ezt a valamit. Mondjuk a mûsor elõtt illene figyelmeztetést adni, hogy a maximális élvezet érdekében megtekintés elõtt mûttesd ki az agyad. Ez a mûsor egy újabb érv a televíziózás ellen. Asszem maradok a sportcsatornáknál, a kereskedelmi televíziókat meg továbbra is olyan messzire elkerülöm amennyire lehetséges.
1/10
Kockás 2017 szept. 04. - 22:25:45 1/10
(6/10)
És ezt miért kellett ?????
vino-et-veritas 2017 aug. 31. - 22:44:16
(5/10)
Bizakodunk, hogy nincs már lejjebb, de mégis mindig van...
mushi 2017 aug. 29. - 23:52:16 Előzmény Xxy92
(4/10)
teljesen egyetértek, gyakorlatilag ugyanilyen megfogalmazással akartam hozzászólást írni.

csak az ajánlót láttam szerencsére, de mikor akarnak már valami olyant is alkotni, ami nem csak arról szól, hogyan kell k*rválkodni, játszani a nagymenõt, miközben agy nulla, csak izom.. ezek az értékek újabban? hát nekem nem... inkább elkerülöm a balatont is, ha ez lesz ott a módi
filoszemitabéluska 2017 aug. 29. - 17:27:53
(3/10)
Mivel mindkét mûsornak csúfolt valaminek csak az elõzeteséhez volt szerencsém, azaz inkább pechem, így az az érzésem, hogy ez az Éjjel nappal Budapest balatoni kihelyezett tagozata. Ezúton kívánok hozzá jó szórakozást minden kedves igénytelen honfitársunknak! Addig etetik õket moslékkal a kereskedelmi csatornák, míg röfögni nem kezdenek.
1/10
5i 2017 aug. 29. - 02:45:21 1/10
(2/10)
Egy újabb nagy tál trágya! :-) Egyenek a paréjok!
1/10
Xxy92 2017 aug. 17. - 20:12:53 1/10
(1/10)
Egy újabb, minden értelmet és értéket nélkülözõ szenny, mely csak azt hirdeti, hogyan kell minél tökéletesebben külsõvel és minél üresebb belsõvel szétrombolni az életet. Remélem, nagyon hamar eltakarodik a képernyõrõl! Arról már ne is beszéljünk, hogy az egész jó minõségû filmektõl veszi el már megint a helyet és az idõt.

Persze, biztos, velem van a probléma. És ha a kenyér mellett ilyen cirkusz kell a népnek, akkor egye!