btz1983 2012 dec. 20. - 06:29:47 Előzmény jozsi0104
(46/226)
Igen. Ezen nagyon látszott, és a történetben is voltak bénaságok, de az okádni való undormirigyektõl meg a feketepákós hü*ségektõl így is jobb!
1/10
offtopic
jozsi0104 2012 dec. 17. - 20:22:02 1/10
(45/226)
Ez a mostani részen nem tudom sirjak vagy nevessek!
Szinészi munka = a 0
btz1983 2012 dec. 14. - 14:21:59
(44/226)
Ez az! Nõnek öltözött kan b*zi csapat! Kib*szott király!
1/10
Fõnix_császárnõ 2012 dec. 14. - 13:58:10 1/10
(43/226)
Ha ha , olvas minket a TV2!

Január 2átol az Irigy hóbajmirigyek lesznek a 19.30as sávba.

http://www.youtube.com/watch?v=on5E-Fw86Yk
1/10
talpfaszamlalo 2012 dec. 13. - 10:08:10 1/10
(42/226)
Megnéztem, hát tényleg nem semmi, de látszik, hogy fogalma sincs a készítõnek a való életrõl. Nagyon rájátszott és megjátszott az egész és valóban ami fekázást lenyomnak benne hát nem semmi, és még azt is bénán adják elõ, rasszizmus nácizmus van itt minden, de az is bénán. A végén még meg is késelik a feka csávót, mert csak, pedig hát ilyesmit pont nem a skinheadek meg a nácik szoktak csinálni, nem is emlékszem ilyen esetre. Pl. Fekete Pákót sem szokták megverni az utcán, pedig hát sokan utálják, de nem azért, mert fekete, hanem mert szarul énekel. Gyõzikét sem támadják meg lépten nyomon, pedig neki is sok van a rovásán.
lilary 2012 dec. 13. - 08:51:37
(41/226)
most én vagyok a béna, de a tv2 oldalán, miért nem tudom megnézni a részeket? ha valaki tudja írja meg! köszi!
btz1983 2012 dec. 12. - 20:44:02
(40/226)
Nézzetek Mónika Showt. Azt viszi még az IQ szintetek :D
Re-Peet 2012 dec. 12. - 20:11:19
(39/226)
És én balga azt hittem, hogy a Gyõzike show után már nincs lejjebb....
1/10
talpfaszamlalo 2012 dec. 12. - 13:32:57 1/10
(38/226)
Ez mindegyikben így van, a konkurenciánál is gyakori eset. Üvöltözés a másik meg se hallgatása, hanem egybõl elkönyvelve, hogy ezt meg azt csinálta, mert õ beképzelte. Akit a rendõrség behív kihallgatni az biztosan bûnözõ, mert olyan nincs, hogy nem és még a saját családja sem hisz neki, akkor sem ha semmi okuk nincs rá, hogy ne tegyék. A gyerek üvöltözik a szüleivel és olyan hangot enged meg magának, hogy elképesztõ aztán persze majdnem mindig happy end a vége. stb. Van olyan rész is, ahol az anyja a saját fiát adja fel a rendõrségen a kukkolós videók miatt, persze kiderül ,hogy nem önszántából csinálta, hanem a fõbérlõjük kényszerítette rá mondván ha nem videózza le a nõket neki kirúgja õket a lakásból. Pedig mi lett volna ha simán közli a fiával ,hogy kurva gyorsan letörlöd az összes kukkolós videót és meg ne lássam mégegyszer?
pneklara 2012 dec. 12. - 12:54:39 Előzmény talpfaszamlalo
(37/226)
Ez más történet:) Itt meg sem születhetett a kis cappuccino, az anyuka gázolásos balesete miatt.Itt egy lánynak volt egy barátja, akivel gimi óta együtt járt, aztán a lány kiábrándult az izomagyúból, és beleszeretett egy nigériai orvostanhallgatóba. És itt kezdõdött az új pár kálváriája. Valóban Szalai Annamária asztalára való, hogy mit fekáztak itt össze. Rasszizmus volt a javából.
De persze, mint mindegyik epizódban, ordibálás, visítozás, lövés, leütés, elütés, szívinfarktus után mindenki egymás nyakába borul, s élnek, míg meg nem halnak. Naiv rendezõ, tehetségtelen szereplõgárda, idegesítõ végeredmény.
1/10
talpfaszamlalo 2012 dec. 12. - 10:31:03 1/10
(36/226)
Ez a tegnapi rész volt? Mi volt pontosan benne? Ezt megnézem. Ilyen témára csak egyre emlékszem a konkurenciánál, mikor fekete bõrû gyereke született a fehér házaspárnak és a férj rögtön azt hitte megcsalták, de mint kiderült az anyjának volt dolga feketével és õ született megcsalásból, de amúgy ez elõfordulhat, több generáción át megmaradhat a gén és bármikor elõjöhet talán hetedízig vagy 10-ed ízig is, hiába fehér bõrû mindenki a családban üknagyapa szintig, ha elõtte volt a családban fekete bõrû elõjöhet bármikor.
1/10
talpfaszamlalo 2012 dec. 12. - 10:26:14 1/10 Előzmény pneklara
(35/226)
Az egy dolog ,hogy mit írnak és mi a valóság. Nem valós történetek ezek, bár valóban van pár, ami még hihetõ is, de a többségükrõl ordít, hogy kitalált.
1/10
talpfaszamlalo 2012 dec. 12. - 10:24:26 1/10 Előzmény pneklara
(34/226)
Hát ja szegény amnéziás vállalkozó is megszívta ilyen családdal. Most a fia helyett a felesége fogja pumpolni.

Tiszta B kategóriás brazil szappanopera koppintás, van a pénzes dúsgazdag vállalkozó, akinek mindenki csak a pénzére hajt és ölik egymást ezért. Cicababa feleség, aki csak pénzét szereti, miközben a pasi belezúg a cselédlányba, akit viszont elcsábít a fia és a lány két lovat akar egy s*ggel megülni mondván a gazdag pasi, aki az apja lehetne a pénze miatt meg a fia, aki bejön neki. Még õ szívta meg legjobban.

De rögtön ott a következõ történet, amit épp a minap néztem meg háttérzaj gyanánt kajálás meg jelentések írása közben. Kettõs életet élõ hülyegyerek, akinek két családja van úgy, hogy egyik sem tud a másik létezésérõl, mert túl gyáva ahhoz ,hogy megmondja az exének ,hogy vége, már nem õt szereti, ráadásul majd egy évtizede nem tette meg, mert valamit mindig talál rá.


A pedofíliával meggyanúsított ember meg nagyon is jól tette, hogy nem bocsájtott meg, hanem menekült jó messzire még a környékrõl is, igaza volt, pláne, hogy a végén még az addig teljes mellszélességgel mellette álló párja is elfordult tõle. És a hülye lánya miatt örökre rajta is marad a bélyeg. Mellesleg épp tegnap írtak a Borsban egy olyan esetrõl, ami ehhez hasonló, embert megvádoltak pedofíliával ,hogy a saját gyerekét megerõszakolta, aki fogyatékos, a lány állította ezt senki más és a nõgyógyászati vizsgálaton is kiderült ,hogy szûz mégis elítélték, mert egy szakértõ azt mondta visszanõtt a szûzhártya (14 éves lányról beszélünk). Nem vicc és ezt a bíró elfogadta. Még han em is igaz akkor is jól ki van találva.
polarka 2012 dec. 11. - 21:42:02
(33/226)
Ez nem oktató film, olyanokat nem szoktak tévében leadni. Amit magam sem értem, hogy miért, hiszen volna rá igény. Nagyobb is, mint sok más adóra.

Senkinek sem kötelezõ néznie. Korhatáros is.
1/10
kontrollpont 2012 dec. 11. - 21:18:27 1/10
(32/226)
Nem tiltok én semmit.
Legföljebb kifejtettem abbéli véleményemet, hogy ez a fajta "oktató"film rossz.

Azért, mert a kiskölkök is tudnak rondán beszélni, még nem kellene a lovat adni alájuk.
polarka 2012 dec. 11. - 21:12:05
(31/226)
Az meg milyen érvelés, hogy a TV-ben is lehet? A tévé sosem volt az egy és igaz példakép.

Mindenki azt mond, amit akar. Ha pedig az illetõ nem tudja értelmezni és nem keres hozzá segítséget sem, akkor úgy marad, értetlenül.
polarka 2012 dec. 11. - 21:01:55
(30/226)
Ez nem a trendiségen múlik, pont ettõl naturista a jelenet. Adott egy helyzet, ahol valaki káromkodik. Ha ezt nem a szerepbeli jellemének megfelelõen teszi, akkor nem lesz életszagú a jelenet.

És akár tiltod, akár nem még elemiben is káromkodnak így. Sõt...
1/10
kontrollpont 2012 dec. 11. - 20:48:02 1/10
(29/226)
Ja, tényleg ... fekázzunk, niggerezzünk csak nyugodtan, ugye?
Meg zsidózzunk, cigányozzunk, meg mittudomén ... Mert az trendi ... UGYE ???

Az a baj, hogy az a pár "jóindulatú" fiatal, aki esetleg megnézi, nem a végét fogja megjegyezni,
hanem azt, hogy "még a TV-ben is lehet ilyesmit mondani"... Itt van ezzel a baj.

Hajrá bõrfejûek, skinhedek! Itt a mûsorotok! :(
polarka 2012 dec. 11. - 20:38:52
(28/226)
Miért ne mehetne adásba?
1/10
DarkGirl 2012 dec. 11. - 20:25:39 1/10
(27/226)
De jó is lenne....,régi szép idõk. :) :)
Csak az a baj,hogy szerintem kutyába se veszik ezek,ugyanúgy adják tovább a süket mûsorokat.