gealegy 2007 aug. 31. - 01:39:43
(9/69)
*jó nem egy k nagyot hanem az egész filet végig!!!! (mármint röhögni)
gealegy 2007 aug. 31. - 01:39:03
(8/69)
HIHETETLEN EGY BETEG FILM!!!
Ha egy k nagyot akar valaki röhögni és nem sz*rik annyira MINDENKÉPP NÉZZE MEG!!!
én holnap megnézem újra, megint fetrengeni fogok az tuti!!!

IRÁNY A MOZI ezerrel: Csapatleépítés!!!!
amani 2007 aug. 30. - 23:11:54
(7/69)
én még nem láttam, de feltétlenül meg akarom nézni! már azon is jót röhögtem, hogy egy német-angol horror, ami Magyarországon játszódik:D ez tényleg ez egy horrorisztikus hely:DD
mezsge 2007 aug. 30. - 20:36:37
(6/69)
360 ft-ot tuti megért!!!:D:D (moziünnep) sikítvaröhögõs, nagyonbeteg, nagyonállat film!:D nem vártam tõle semmit, igazából a többiek rángattak be.. aki tudott röhögni a 'Kígyók a fedélzeten', 'Sziklák szeme', és amihez nagyon hasonlított: az 'Aki bújt, aki nem'-en, annak feltétlenül ajánlom, mert ez is olyan :D
ciccus92 2007 aug. 26. - 12:22:21
(5/69)
Felkeltette az érdeklõdésem.
De valahol a Motelhez hasonlították,vmi kritikában.És mégegy Motelhez hasonló élményre nincs szükségem.:-/
De érdekelne pár vélemény,azoktol akik már látták!
Trancemaster 2007 aug. 25. - 12:09:54
(4/69)
Akinek ez a film tetszik az kb 2 filmet látott életébe ezelõtt és az a kettõ is valami dokumentumfilm lehetett:)
Nem is értem miért adnak moziba ilyen harmadrangú ultragagyi filmet, még szerencse hogy nem dobtam ki rá lóvét. Aki nem akar úgy kijönni a moziból hogy kútba dobta a pénzét az ne ezt a filmet válassza.
Kb egyszer se nevettem rajta, egyszer se ijedtem meg, vígjátéknak nem nevezném, horrornak mégúgyse, horror-vígjátéknak meg fõleg nem:)
Szerend 2007 aug. 23. - 14:37:55
(3/69)
Mikor a buszsofõr elkezdi énekelni, hogy "Márminálunk babám, márminálunk babám"
Hát én szét röhögtem magam. :-)

Jó hogy sok magyar színész játszik benne. Felirattal meg külön élmény, hogy a statiszták és mellékszereplõk magyarul beszélnek, a fõszereplõk meg angolúl.
hammer 2007 aug. 02. - 17:57:03
(2/69)
Ez nem vigjatek az tuti, bar van benne nehany mokas jelenet. Annyira nem fogott meg.
sipka 2007 júl. 19. - 07:03:26
(1/69)
Ez a film horror-vígjátékként van definiálva. Láttam az elõzetesét is, amely arra enged következtetni hogy nagyon jó film lesz. Úgy láttam belõle hogy a motelt, a fûrészt és a többi ilyen véres, darálós, kaszabolós, végtag leválós filmeket akarja valamilyen szinten parodizálni mint ahogy azt a "Haláli hullák hajnala" tette a zombifilmekkel. Már várom :)