Béciman 2 2012 máj. 05. - 19:40:55
(663/1523)
Élõ adásban hogy tudják kisípolni Plazmát...?!
Béciman 2 2012 máj. 05. - 19:39:52
(662/1523)
Tökéletes mûsorszerkesztés! Már az elején túlesünk a sz@ron, utána már csak jobb jöhet!
Béciman 2 2012 máj. 05. - 19:33:43
(661/1523)
Kezdõdik!
2/10
Semprini 2012 máj. 04. - 18:56:10 2/10
(660/1523)
Én énekesként sem tartom sokra, de ez ízlés kérdése. Zsûritagként meg pontosan az ellentéte volt annak amit én ilyen helyzetben elvárnék.
olahmiki1959 2012 máj. 04. - 18:53:01
(659/1523)
Szerinted Keresztes Ildikó "gyakorlatilag egyetlen olyan tulajdonsággal sem rendelkezik, ami indokolttá tenné, hogy ott legyen a zsûriben."
Ebben azért van egy kis túlzás. Az ország egyik legjobb énekesnõjérõl beszélünk, ami természetesen nem garancia arra automatikusan, hogy ítészként, zsûritagként is megfelelne a feladatának.
2/10
offtopic
Semprini 2012 máj. 04. - 14:29:02 2/10
(658/1523)
"Keresztes Ildikó volt mindig a legszórakoztatóbb mert õ olyan szinten elfogult volt saját versenyzõivel szemben, hogy képes volt minden mûsorban jelenetet csinálni ha valaki kritizálni merte õket."
Számomra ezzel a mentalitásával Keresztes nem szórakoztató volt hanem végtelenül idegesítõ, és gyakorlatilag egyvalamire volt jó: elrettentõ példának; azt mutatta meg, hogy hogy NEM SZABAD zsûrizni, milyen egy abszolút ANTI-zsûritag, aki gyakorlatilag egyetlen olyan tulajdonsággal sem rendelkezik, ami indokolttá tenné, hogy ott legyen a zsûriben.
Ezüstliliom 2012 máj. 03. - 22:08:06 Előzmény Semprini
(657/1523)
Kedves Semprini!
Te írtad ezt: "Ha a szórakoztatás-faktort nézzük, akkor pedig Puzsér az eddigi legjobb zsûritag, mert az õ véleményein lehet leginkább szórakozni, túl azon, hogy legtöbbször még igaza is van."
Na, erre írtam, hogy Bakáts szórakoztatóbb. Erre jössz azzal, hogy nem volt szakmailag rendben, amit mondott. Ez a szórakoztatás szempontjából teljesen lényegtelen.
olahmiki1959 2012 máj. 03. - 16:18:08
(656/1523)
Bakáccsal kapcsolatban az volt a kedves dolog, amikor õ maga elismerte, hogy botfüle van.
Elképzeltem a tv csatorna producere, és Bakács Tibor közötti párbeszédet, amikor szembejönnek egymással a folyosón.
Producer: - "Szevasz Tibikém, de jó, hogy találkoztunk, éppen hívni akartalak. Figyelj már ide, nemsokára indítunk egy zenei tehetségkutató versenyt a tv-ben, fiataloknak, mit szólsz az ötlethez? Nem lenne kedved beszállni?
Bakács: - Hát, nem is tudom. Az az igazság, hogy zenei dolgokhoz nekem botfülem van, nem nagyon értek hozzá.
Producer: - Igen? Nem baj, akkor gyere, beteszünk a zsûribe. Majd jókat mondasz, el lesztek ott a többiekkel. Ja, azt még nem is mondtam, meglesz a havi több százezres gázsid, mi bajod lehet?
Bakács: - Tényleg nem gond, hogy nincs zenei hallásom?
Producer: - Most mondom Tibikém! Ne kéresd magad, mert nem tudom, mit csinálok veled! Minden el lesz intézve, te ne törõdj semmivel, csak gyere!
Bakács: - Oké, oké, ne húzd fel magad, köszi, hogy szóltál. Mikor kell kezdeni?"
Körülbelül így képzelem el egy tehetségkutató verseny zsûrijének összeállítását ma, Magyarországon. Mi meg csodálkozunk azon, hogy milyen döntések születnek...
2/10
Semprini 2012 máj. 03. - 14:06:28 2/10
(655/1523)
Bakáts a maga módján lehet, hogy tényleg szórakoztató volt mint figura, viszont az értékelései olyan mértékeben nélkülözték a hozzáértésnek még a csíráját is, hogy sosem tudtam megérteni, mi a fenét keres õ a zsûriben. Egyébként egyetértek abban hogy a zsûri feladat anem a szórakoztatás kell hogy legyen. de hát ha nem értenek ahhoz amit értékelni kell, akkor jobb híján ez marad..
Ezüstliliom 2012 máj. 03. - 09:06:22
(654/1523)
Én Bakátson jobban szórakoztam...

El kellene dönteni amúgy, hogy mi is a zsûri feladata? Az, hogy minket szórakoztasson, vagy az, hogy szakmailag korrekt véleményeket mondjon (jót és rosszat egyaránt - tehát nem csak az egyiket vagy csak a másikat!), amitõl a versenyzõ fejlõdni tud? Momentán szerintem az utóbbi. Szórakozásnak ott vannak a produkciók. De sajnos a TV-k szerint a zsûri feladata is a szórakoztatás. Ettõl olyan silány az egész.
2/10
Semprini 2012 máj. 03. - 02:50:48 2/10
(653/1523)
"Be kellene látnia mindenkinek h ideális zsûri nem létezik"
Én készséggel elismerem hogy így van, pláne olyan zsûri ami mindenkinek egyformán megfelel(ne). Az is igaz amit Presserrõl írtál. Csakhogy pl. Fridivel, Bakátssal, Eszenyivel vagy Bochkorral szemben õ még értett is valamennyit a zenéhez, még ha a mondandóját nem is csomagolta aranypapírba. A mostani CS.Sz. és Megasztár zsûrije az eddigi mélypontot képviselik minden létezõ szempontból. Igazi szakmai vélemények helyett teljesen szubjektív dolgokat mondanak (fõleg a két színésznõ NAGYON nem odavaló!) Ilyen zsûrit tényleg bármikor lehetne a nézõkbõl is toborozni, ehhez nem kell hírességeknek lenni.
A csillag Születik eddigi legjobb zsûritagja egyébként Szirtes Tamás volt, aki megmondta a véleményét, nem mindig csak áradozott, de kivétel nélkül mindig kulturált hangnemben tette. Ha a szórakoztatás-faktort nézzük, akkor pedig Puzsér az eddigi legjobb zsûritag, mert az õ véleményein lehet leginkább szórakozni, túl azon, hogy legtöbbször még igaza is van.
Ezüstliliom 2012 máj. 02. - 23:20:53 Előzmény Darth Plagueis
(652/1523)
Nem utálom én Puzsért, csak nem mindig értek egyet vele.:)
Darth Plagueis 2012 máj. 02. - 21:49:37 Előzmény Ezüstliliom
(651/1523)
Köszi !
Tettem fel egy másik képet is !
Nézd meg, ha utálod Puzsért ! :D
Darth Plagueis 2012 máj. 02. - 21:46:50
(650/1523)
He-he-he ! :D
Kattrin 2012 máj. 01. - 23:05:14
(649/1523)
Most csak egy megjegyzésem van.
Negyela Bernadett. Engem nem érdekel, hogy most esett ki, nekem így is jó, meg úgy is jó lett volna, ha továbbmegy még egy-két kört, nem ehhez akarok hozzászólni. Hanem. Puzsér azt mondta neki, hogy mit teszel magaddal, hogy olyan dalt énekelsz, amiben a gyerekek elveszítették a szüleiket a háborúban. Én ha a lány helyében lettem volna, akkor visszaszóltam volna, hogy én fiatal vagyok, szép, okos, értelmes, tehetséges. Te viszont túl sokat eszel és túl keveset mozogsz. Akkor ki is az, akinek azt kell hogy mondjuk, hogy mit csinálsz magaddal??
Ezüstliliom 2012 máj. 01. - 22:55:44
(648/1523)
Szerintem a mostani színvonalon már nem vállalná õ sem.
2/10
Semprini 2012 máj. 01. - 22:38:09 2/10
(647/1523)
Pressert pont azért írtam közéjük, hogy megelõzzem az ilyen visszakérdezéseket. Õ történetesen el is vállalta, és évekig(!) ott ült a Megasztár zsûrijében. Nyilván nem fogja az RTL klub egy másik hasonló mûsorba felkérni zsûritagnak, csak a nagyságrendet próbáltam érzékeltetni hogy kb. kik SZÁMÍTANAK ma az én szememben zenei szaktekintélynek.
Ezüstliliom 2012 máj. 01. - 22:33:52 Előzmény olahmiki1959
(646/1523)
:D
Ezüstliliom 2012 máj. 01. - 22:31:28 Előzmény Semprini
(645/1523)
Gondolod, hogy õk vállalnák? Ilyen minõséghez nem adják a nevüket.
olahmiki1959 2012 máj. 01. - 04:05:33
(644/1523)
Azt honnan vetted, hogy én a zsûrizést ingyen, és bérmentve vállalnám el?! Ha színvonalat akarnak, akkor jó mélyen bele kell nyúlniuk a bukszába! Ha alkudozni próbálnak, akkor hagyom, hogy továbbra is fõjenek a saját levükben, és egyre lejjebb csússzanak, erkölcsileg és szakmailag egyaránt.